Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi Outlander или Toyota Rav4 ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mitsubishi Outlander или Toyota Rav4 ???

    Здравейте!

    Не съм руса ,но да питам.....И двата джипа ще са горе долу с подобни показатели ....година на производство 2007-2008
    Интересува ме като марка и модел, кой от следните е по-издръжлив, също така и кой е с по-скъп за поддържане?
    Бензинка или дизел да бъде?Кой от двата е по проходим в зимни условия...Приемам всякакви съвети .


    Благодаря
    Последно редактирано от neskanela; 14-02-18, 22:23.

  • #2
    От: Mitsubishi Outlander или Toyota Rav4 ???

    С кола на 10 г. не бих си правил експерименти (както и с по-нова)- за това Тойотата - при равни други условия. От 2007-а започва производството на 3-то поколение RAV 4. Дизелите са с 2.2 л - 136, 150 и 177 к.с. За качеството на бг дизела оптимален според мен е 150 к.с. D-4D. Имаше теми за RAV 4. Сега ще ги потърся:
    1. Проблем с Тойота Рав 4 III
    2. Тойота РАВ 4
    3. КАКВО Е МНЕНИЕТО ВИ ЗА TOYOTA RAV 4 -2013
    4. RAV4 II vs CR-V II/HR-V vs Outlander I vs Qashqai+2
    5. TOYОTA RAV 4 2014
    6. Toyota Rav4.2 2.0i-150ph
    7. Honda Cr-v vs Toyota Rav4
    8. Помощ при избор на Rav4 II (2000- 2006)
    Последно редактирано от ivied; 15-02-18, 11:28.

    Коментар


    • #3
      От: Mitsubishi Outlander или Toyota Rav4 ???

      Благодаря , за отговорът.Ще ми бъде от полза да ми отговорят притежатели на въпросните марки джипове за какво да гледам когато купувам и кои са най- честите проблеми.
      Аз карам само джипове от доста години , но служебни -тойота хайлукс и нисан жук -вторият не ми е любима кола.Все пак не всеки може да си купи нова кола.Бюджетът ми е 12 000 лв.

      Коментар


      • #4
        От: Mitsubishi Outlander или Toyota Rav4 ???

        Аз съм за RAV 4, само че фейслифта 2010. Значително подобрена от към возия. И там по правило се избягват дввигателите D-CAT. Много са хубави, много вървят, ама не са за нашите горива.
        Suzuki Samurai SJ413 1.3i 2000
        Toyota Corolla E12 1.4 VVT-i 2006

        Коментар


        • #5
          От: Mitsubishi Outlander или Toyota Rav4 ???

          Здравей, аз имах рав4 д4 д2.0 карах я 6 години и 150 хил. км. после я продадох. За това време освен нормалните консумативи (масла, накладки, дискове,фитри) смених 3 пъти биалетки по 24 лв бройката. Сега карам новото рав4 DCAT 2.2 IV генерация от 2013 в момента е на 142 хил. дефекти до днес- по гранция ми смениха клапан на турбото, машинка на педала на спирачките . Надеждни и безпроблемни коли.Нфтата да е само от скъпата(да не казвам тук марка бензиностанции
          pkm

          Коментар


          • #6
            От: Mitsubishi Outlander или Toyota Rav4 ???

            Аз съм с рав4 2007 бензин автомат. Поддръжката е евтина - например масло под 4 литра побира, акумулатор български за 4 год (100 лв). , бензин само на марешки 1 год. - никакви проблеми. Купих го на 90 хил. км, сменил съм за 25к км. средно гърне 170 лв., предни биалетки (2х42 лв), тампон стаб. щанга (2х16) 32 лв,труд 90 . Обажда се кормилната рейка, но може още много да изкара.
            Седалките не са ми удобни, шумен е. Разхода ми е 7/100 магистрала с 90 (карам деца), 11-12/100 градско.
            Последно редактирано от rosendinkov; 22-02-18, 23:30.
            Toyota Rav 4 2007 2.0 Aut
            Kia Cerato 1.6 lpg

            Коментар


            • #7
              От: Mitsubishi Outlander или Toyota Rav4 ???

              ето тук един колега много коректно си е попълвал разходите за Outlander:
              https://www.carspending.com/bg/vehic...ishi-outlander
              Toyota Rav 4 2007 2.0 Aut
              Kia Cerato 1.6 lpg

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X