Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

    Нещо объркахме времената. Днес няма общо с тзв, но не заради ниския бал в СУ или някъде си тогава.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

      ДругарЕ, докато си мерите дипломите, може ли да питам- някъде у нас по шкафовете ми се намират разни грамофонни плочи на Балкантон откъде началото на 80те години на The Beatles, Rolling Stones и др. подобни. Ta как, кой и защо е допуснал тая ерес по онова време??
      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

      Коментар


      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

        Изпомежду другото, точно магистър-фармацевтските дипломи бяха едни от малкото общопризнати извън членките на Варшавския договор. Аптекаря да си признае...
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Нещо объркахме времената. Днес няма общо с тзв
          И слава Богу
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

            Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
            ДругарЕ, докато си мерите дипломите, може ли да питам- някъде у нас по шкафовете ми се намират разни грамофонни плочи на Балкантон откъде началото на 80те години на The Beatles, Rolling Stones и др. подобни. Ta как, кой и защо е допуснал тая ерес по онова време??
            Продаваш ли ги? И на каква цена?

            п.с. попрочети за людмила и бате инж. ваньо славков

            Коментар


            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
              ДругарЕ, докато си мерите дипломите, може ли да питам- някъде у нас по шкафовете ми се намират разни грамофонни плочи на Балкантон откъде началото на 80те години на The Beatles, Rolling Stones и др. подобни. Ta как, кой и защо е допуснал тая ерес по онова време??
              Е може ли да свири и записва само частушки с техника на прогнилите
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                п.с. попрочети за людмила и бате инж. ваньо славков
                Пенчо, защо коНпромеНтираш българския ИнжИнер с две главни "И", упоменавайки, че и Батето се е водел такъв? УжасТ!!!

                Иначе по въпроса за "Бийтълс" и "Ролинг стоунс" - "Балкантон" издаде с около 15-годишен лаг някакви компилации от специално подбрани, днес някой би казал "политкоректни", а тогава им викаха само "политически" песни на тия групи. Доколкото знам - пиратски са били и ония напразно са искали от сувИренната ни Мамковина заплащане на някакви авторски права. По-вървежни бяха пародиите като "BOOtles", "Мънго Джери" и други сътрапезници-събутилници на инжИнер Батето Славков.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Пенчо, защо коНпромеНтираш българския ИнжИнер с две главни "И", упоменавайки, че и Батето се е водел такъв? УжасТ!!!

                  Иначе по въпроса за "Бийтълс" и "Ролинг стоунс" - "Балкантон" издаде с около 15-годишен лаг някакви компилации от специално подбрани, днес някой би казал "политкоректни", а тогава им викаха само "политически" песни на тия групи. Доколкото знам - пиратски са били и ония напразно са искали от сувИренната ни Мамковина заплащане на някакви авторски права. По-вървежни бяха пародиите като "BOOtles", "Мънго Джери" и други сътрапезници-събутилници на инжИнер Батето Славков.

                  Специално за тебе - друже Боголюбе - имам малка молба: Ако ще се обръщаш към мен, моля да бъде като към "инженер, хаджи, или бате.

                  Коментар


                  • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    "инженер".
                    Не-не-не!

                    ИнжИнер-конструктор


                    Въпрос към всички инжИнер химици ...

                    Тук също така:
                    Първоначално публикуван от Валери Недялков
                    Гагич ти тъп ли си или се правиш на такъв?
                    Първоначално публикуван от Валери Недялков
                    "Инжинерен" си е написано точно така,както трябва.
                    Цитат Мнение на Валери Недялков Преглед на публикациите
                    ...с такова от KK без инжИнерен проект...
                    Пак там:
                    Първоначално публикуван от Валери Неддялков
                    Това с инженера беше тогава. Сега е инжИнер.
                    Така, че под страх от бан и червени картони ще се обръщам към теб с "инжИнерю Пенчо,"
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Да бе. Аз също имам диплома от СУ. Само че тази от ЛМУ ми върши повече работа.
                      Е и?!? Всички отдавна знаят, че твойта пишка е по-голяма.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                        Добре де, все пак защо старите българските филми са с наистина отвратително озвучаване?
                        Може би Пенчо може да каже, като остави на страна категоричните изводи на Гагич относно българските инженери.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Продаваш ли ги? И на каква цена?
                          По скоро не. Имат сантиментална стойност за мен, израстнах с тях и са от баща ми. А и на скоро си купих грамофон, та сега ме е обзела няква еуфория да събера скромна колекция от избрани групи на плочи, а тея от нас са първите "нови"-стари полпълнения.

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          ...Иначе по въпроса за "Бийтълс" и "Ролинг стоунс" - "Балкантон" издаде с около 15-годишен лаг някакви компилации от специално подбрани, днес някой би казал "политкоректни", а тогава им викаха само "политически" песни на тия групи. Доколкото знам - пиратски са били и ония напразно са искали от сувИренната ни Мамковина заплащане на някакви авторски права. ..
                          Абе тва, че пиндосите няма да видят и цент от нас за авторски права е ясно. Колкото и от китайците ще видят. Ама ми беше чудно как вътрешнодържавно са го допуснали. Та само преди няма и 10 години за това са рязали коси в училищата, намалявали са поведения, гонили са в ТВУ и т.н. Това поне докъм 69-70г. по думите на баща ми. После 70тте, не знам как е било, баща ми се влива в пролетарията, на 3 смени във фабрика да гради светлото бъдеще и не му е било до Битълси и търкалящи се камъни, търкалял е половинтонови блокове с температура 800-900° в една леарна. А плочите излизат началото на 80те. все едно ни лук яли и цял живот всичко е било както по филмите. Та от тогава тея екземпляри са у нас.

                          Е тея са: десния Битълс е двойна плоча.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:l8swxasl.png
Прегледи:1
Размер:390.7 КБ
ID:5808006
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hw6tl7no.png
Прегледи:1
Размер:941.6 КБ
ID:5808007
                          Последно редактирано от Dagobar; 28-01-19, 00:05.
                          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                          Коментар


                          • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                            Едно два-триесе гОдин другарете от ДС и от ЦК на ДКМС са проучвале теворчеството на тез упадъчни групи и им е дошло времето да пуснат подборка.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                              ...
                              Абе тва, че пиндосите няма да видят и цент от нас за авторски права е ясно. Колкото и от китайците ще видят. Ама ми беше чудно как вътрешнодържавно са го допуснали...
                              Не знам дали сте го срещали, но АВВА буквално изсмукали наличната валутка на Полша, е получили яко злотки камрадите, ама се наложило спешно московско "окръжно"
                              Спешно на ниво "международно АМ в действие" рЕзко се зачудили кво ще правят всички левчета,рубли и т.н Само Чехословакия и Унгария имали нужния баланс.
                              Една АВВА пичуве.... свалила маските на СИВ, смЕх!
                              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                              Суперспам - спама на суперите

                              Коментар


                              • От: Само за 29 г. и нагоре (спомени от миналото)

                                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                                Една АВВА пичуве.... свалила маските на СИВ, смЕх!
                                Па тя ABBA-та беше втората след "Волво" шведска експортна индустрия по приходи.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X