Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kомпютър Паджеро v6 3000

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kомпютър Паджеро v6 3000

    Търся колега, готов да помогне с подмяната на текнали електролитни кондензатори. Направих опит да ги сменя сам но изглежда не съм добър с поялника.
    За услугата естествено си плащам . Връзка с мен на 0885 280 338 или на лични.

  • #2
    От: Kомпютър Паджеро v6 3000

    .....а от къде сте?

    Коментар


    • #3
      От: Kомпютър Паджеро v6 3000

      гр.Варна

      Коментар


      • #4
        От: Kомпютър Паджеро v6 3000

        не е задължително да е в рамките на града... мога да го пусна по куриер до където е нужно.

        Коментар


        • #5
          От: Kомпютър Паджеро v6 3000

          Първоначално публикуван от vladk0 Преглед на мнение
          не е задължително да е в рамките на града... мога да го пусна по куриер до където е нужно.
          ......ми пуснете го до мен, до София...

          Коментар


          • #6
            От: Kомпютър Паджеро v6 3000

            Става. Дайте координати и понеделник ще го пусна по еконт.

            Коментар


            • #7
              От: Kомпютър Паджеро v6 3000

              Компютъра е отремонтиран. Благодаря DJ Tymbi

              Коментар


              • #8
                От: Kомпютър Паджеро v6 3000

                Колеги, еднакви ли са компютрите на моделите със и без климатик ? или има разлики ?

                Коментар


                • #9
                  От: Kомпютър Паджеро v6 3000

                  Първоначално публикуван от vladk0 Преглед на мнение
                  Колеги, еднакви ли са компютрите на моделите със и без климатик ? или има разлики ?
                  .....еднакви са,не съм забелязвал да са различни.......поне хардуерно.....какъв е проблема?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Kомпютър Паджеро v6 3000

                    Предстои ми присаждане на климатик и чувам разни размисли и страсти по въпроса с оборотите след поставянето ... било възможно да гасне на празен ход и т.н.
                    След нареждането на климатика в купето и в коша отпред има ли нещо друго специфично относно ЕКУ-то или да не го мисля него ?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Kомпютър Паджеро v6 3000

                      Първоначално публикуван от vladk0 Преглед на мнение
                      Предстои ми присаждане на климатик и чувам разни размисли и страсти по въпроса с оборотите след поставянето ... било възможно да гасне на празен ход и т.н.
                      След нареждането на климатика в купето и в коша отпред има ли нещо друго специфично относно ЕКУ-то или да не го мисля него ?
                      Не съм гледал схемите, но и не ми се е налагало....но по принцип управлението на пр. ход на мотора става посредством МПХ (моторче на празен ход ) който управлява байпасния канал на дросела за пр. ход на мотора.....когато нещо затормози мотора и оборотите му почнат да падат под стойностите ,описани в таблиците на ПРОМ-а на ЕКУ-то, и когато параметъра Idle pos. = ON ,то почва да задейства МПХ и чрез неговите стъпки се компенсира пр. ход........затормозяването може да бъде причинено от вкл. на фарове, реотани за стъкло, климатик и т.н.....стъпките са от 0 до 109 ,а когато мотора работи на пр. ход, и темп. е 78 или повече градуса, то моторчето се намира м/у 6 и 14 стъпки......така че според мен няма да има проблем......

                      Коментар


                      • #12
                        От: Kомпютър Паджеро v6 3000

                        Гледам на схемата компът на климатика и ЕКУ-то заедно управляват релето на компресора. Не че не може да се замости и пусне климатикът без ЕКУ-то да знае, но сигурно има значение.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Kомпютър Паджеро v6 3000

                          Благодаря !! Ще го действам по-смело в такъв случай. Гледах подобна тема но на витара http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=47123. Колегата дори не е свалил таблото .. надявам се и при мен да мине така. Вътрешното тяло на климатика е със синя букса, забелязах че имам същата над жабката (предполагам това означава, че ел. системата си има всичко необходимо) и дори на управляващия панел фабрично си има надписите за режимите на климатика но бяха покрити с лепенка.
                          Ще занеса на преглед и проверка компресора, радиаторите и другите чаркове които имам... и да се почва ...
                          Ако ви дойде някоя мисъл или съвет по темата ще бъда благодарен !

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X