Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да повдигна витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да повдигна витара

    Добро утро! може ли на витара повдигане от пред щото отзад е повдигната и искам само от пред малко. И Подложка за предени амортисьори 55мм и Подложки за предни прожини 55мм. Ще стане ли без да се слагат допълнителната подложка за А-рамото и ще трябва ли да да сменям тампоните на предния диференциал и ще има ли проблем на колата с този лифт ?? Брагодаря предварително.

  • #2
    От: Да повдигна витара

    От къде си бе приятел?
    Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

    Коментар


    • #3
      От: Да повдигна витара

      Първоначално публикуван от mitov95 Преглед на мнение
      Добро утро! може ли на витара повдигане от пред щото отзад е повдигната и искам само от пред малко. И Подложка за предени амортисьори 55мм и Подложки за предни прожини 55мм. Ще стане ли без да се слагат допълнителната подложка за А-рамото и ще трябва ли да да сменям тампоните на предния диференциал и ще има ли проблем на колата с този лифт ?? Брагодаря предварително.
      Ko?Не
      Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
      Dacia Duster 4WD

      Коментар


      • #4
        От: Да повдигна витара

        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=26520
        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=21444
        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=50709
        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=62643
        Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
        Dacia Duster 4WD

        Коментар


        • #5
          От: Да повдигна витара

          Четене му е майката... всичко е възможно.
          Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
          КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

          Коментар


          • #6
            От: Да повдигна витара

            Кюстедил

            Коментар


            • #7
              От: Да повдигна витара

              Колега трябва малко четене.За лифт подложки колегата(travelling),а за бодилифт колегата(antiroad),също така колегата има и тема с обяснение как става.
              SUZUKI VITARA 1.6 16V COOPER DISCOVERER STT 31X10.5X15

              Коментар


              • #8
                От: Да повдигна витара

                Това с повдигането, е осакатяване на автомобила според мен. Аз, ако имам Витара, не бих го направил никога. Преди няколко дни подменях предни сп. маркучи на един познат, който си повдигна джипката. Всички подложки бяха изпипани откъм фрезова и стругарска работа, но ... ъгъла на предните полуоси между каретата, беше невероятен! При първото включване на предния мост, ще даде фира някое каре, Долните дупки на Макферсоните разпилени и със заварени шайби върху тях.Подложки на предни и задни амортисьори ,подложкa на А-рамото и фланец на кардана. Пружини от Варц .. Возията - УЖАС ,даже по-зле /къса база/ .Клати се като Матрьошка ... Проходимостта и - същата, само ще я вади от по-дълбоки коловози . И за това е платил? Да беше си купил 4 гуми, по-добре щеше да е.

                пп. Мое наблюдение и никого не ангажирам с него.
                Силата е нищо без контрол.

                Коментар


                • #9
                  От: Да повдигна витара

                  Колега maki449,ако няма какво да кажеш недей да пишеш глупости!Такива несполучливи лифтове ги караме от години тук в форума !Поздрави

                  Коментар


                  • #10
                    От: Да повдигна витара

                    Медала винаги има две страни. По темата - споделете поне един плюс още освен, че е по-висока като ги карате от години.
                    Силата е нищо без контрол.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Да повдигна витара

                      Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                      Медала винаги има две страни. По темата - споделете поне един плюс още освен, че е по-висока като ги карате от години.
                      При кадърно направен "сиромашки" лифт тип Иван Попов ,няма никакви ама никакви проблеми. Говоря от личен опит и около 20х. км из горите с такава витара.Тъй както го описваш лифта на твоят приятел май някой пак е откривал топлата вода
                      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                      Коментар


                      • #12
                        От: Да повдигна витара

                        Човек който не е карал след направен лифт с правилните гуми и необходими умения естествено така мисли

                        Коментар


                        • #13
                          От: Да повдигна витара

                          Мога да кажа че след лифта джипката се държи по-добре а проходимоста хммм нямам думи супер

                          Коментар


                          • #14
                            От: Да повдигна витара

                            Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                            Това с повдигането, е осакатяване на автомобила според мен. Аз, ако имам Витара, не бих го направил никога. Преди няколко дни подменях предни сп. маркучи на един познат, който си повдигна джипката. Всички подложки бяха изпипани откъм фрезова и стругарска работа, но ... ъгъла на предните полуоси между каретата, беше невероятен! При първото включване на предния мост, ще даде фира някое каре, Долните дупки на Макферсоните разпилени и със заварени шайби върху тях.Подложки на предни и задни амортисьори ,подложкa на А-рамото и фланец на кардана. Пружини от Варц .. Возията - УЖАС ,даже по-зле /къса база/ .Клати се като Матрьошка ... Проходимостта и - същата, само ще я вади от по-дълбоки коловози . И за това е платил? Да беше си купил 4 гуми, по-добре щеше да е.

                            пп. Мое наблюдение и никого не ангажирам с него.

                            Ама ти верно ли ,, Разпилени долни отвори на макферсона ,, КО НЕ Я кажи кой му е взел парите А нещо за подложки за сваляне на предния диф чувал ли си ? Клати като патка Задните амове от къв дзвер са


                            пп Да вземеш да си изтриеш поста ли ? Докато можеш ,че така като гледам доста плюнка ще отнесеш
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Да повдигна витара

                              При кадърно направен "сиромашки" лифт тип Иван Попов ,няма никакви ама никакви проблеми.
                              .
                              Мога да кажа че след лифта джипката се държи по-добре а проходимоста хммм нямам думи супер
                              Абсолютно съм съгласен.Витарата ми е дълга база ,136кс.
                              Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X