Обява

Свий
Няма добавени обяви.

W460 от 280GE през 380GE към 560GE :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Re: От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

    Така и таака сте заговорили доста сериозно за мотори искам да попитам някои може знае ли някакви ръководства за мотор 103. Ако може чертежи,схеми на управление,регулировтъчни данни и някави размери примерно за допустимо износване на детаилите в мотора.
    Луд умора нема,само се поти!!!

    Коментар


    • #62
      От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

      Те ти за начало
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #63
        От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

        Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
        Льо Ман , тая джипка ни трябва да си ходиме до ранчото и до кокошките, чат пат и до некое състезание в района нищо повече.



        Нещо като го заглеждах и немога да си обясня това над алтернатора за какво е ходи само един вакум у него, зацепва се центробежно като че ли...
        Ще кача снимка от аутодадата, мисълта ми е ако може да се махне та на негово място да се сложи хидравличната помпа че пречи там където е. Компресора за климатика също е махнат.

        Това дето питам съм му написал 1
        А тази шайба само паразитна за вентилатора ли е 2?

        мое да е смоук помпата??? трее да се види

        Коментар


        • #64
          От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

          1 смог помпата,2 е виското............... ма кьде е паразитната ролка дето още ме боли рьката от нея не се сещам

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:119_9.JPG
Прегледи:1
Размер:101.0 КБ
ID:5217164

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:119_16.jpg
Прегледи:1
Размер:127.2 КБ
ID:5217165

          А колегата с М103 е на много правилна идея,това дьржи с турбо много ама много.Нова тема иска обаче,имах някьде докИменти за мотора.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #65
            От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

            Каква е тая смог помпа... ай... не съм ного чат по мерцедесите...ще си седат за сега.
            Тези модели от снимките кои са? Нещо се различават малко от нашия.

            Ето малко от както беше на колата.











            Има шанс да стане, ама с радятора колко разправии ще има не е истина. Дали 2електрически перки могат да го охлаждат че няма да остане место за друго

            ...И започвам да си мисля че Мега-та е по добре... но това по натам.


            Цецо май иска да турбинира неговата 126
            Случайни хора УАЗ не карат

            Коментар


            • #66
              Re: От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

              Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
              Те ти за начало
              Мерси

              Ако имаш още пращаи още АКо ли не от къд еможе да си изтегля такива ръководства?
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #67
                Re: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                А бе това дето е 2 или F е перката от fan.
                Последно редактирано от Tsvetan; 10-10-10, 19:30.
                Луд умора нема,само се поти!!!

                Коментар


                • #68
                  Re: От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  А колегата с М103 е на много правилна идея,това дьржи с турбо много ама много.Нова тема иска обаче,имах някьде докИменти за мотора.
                  Гледах го и аз тоя с 650 коня ама май първо трябва да си купя друга кола,че тая иначе доста време ще седи на трупчета. Лошото е че и купето май не ми е много подходящо за такива преустройки. Струва ми се доста тежко. 126-ица е.

                  Пък и нещо доста ме кефят осмаците. Имат си характерен звук при работа та и аз незнам точно кое ще е по удочно

                  Какви документи си имал?
                  Последно редактирано от Tsvetan; 10-10-10, 20:44.
                  Луд умора нема,само се поти!!!

                  Коментар


                  • #69
                    От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                    За съжаление тоя М119 си с електрическата инжекция...имаше малък шанс да е с механична (макарче тя се слага само на роудстарите). Много жица, много компове, много мъка....запазете запалването...мега за горивото....а и с тоя дросел, ненам как ше се разбере с мегата...абе гадна работа.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Re: От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                      Смоук помпа...помпа за пресен въздух...като колата пали студена, отделя най-много вредни емисии, щот катализатора не е загрял...та тая помпа му помага да загрее по-бързо.....абе фашташ я, обуваш кубинките...и и надеваш страшен шут нанекъде.

                      Коментар


                      • #71
                        Re: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                        А този мотор М119 какъв разход дава горе долу докато е на колата имате ли идея?
                        Луд умора нема,само се поти!!!

                        Коментар


                        • #72
                          От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                          Там да му мислат жичкаджиите. Помпата ще седи за свидетел най вероятно, дросела незнам изобщо ще видиме.


                          Цецо, 20л бензин 95, 21л газ - по думи на стария собственик, но при него несветваше вниманието на километража.
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • #73
                            От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                            Моя прави около 40-50л в гората...300 коня са си 300 коня

                            Коментар


                            • #74
                              Re: От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                              А бе по интренет дават доста разлини числа спрямо ваще. Склонен съм да вярам на вашите цифри защото разход от 11-13 ми се струва някак си доста малък.
                              Луд умора нема,само се поти!!!

                              Коментар


                              • #75
                                От: W460 от 280GE през 380GE към 560GE

                                За джип гори като обезумело...верно, както си дал газ у ливадата и си на дрифт с 4-те гуми...на изкачване не съм имал случай да заглъхне или пък да не стигне предавка.....но сичко се плаща...50 на сто....заеби...само по празници ще го изкарвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X