Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Усилена броня за Витара?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Усилена броня за Витара?

    здравеите,
    нов съм във форума и не знам дали тук е мястото за темата, ако не е се извинявам предварително на модераторите.

    След доста удари по горите реших,че е време да махна фабричната броня на витарата (1.6 93г. къса база) и да сложа усилена (метална).Гледах няколко теми по този въпрос и доста ми допадна бронята от този пост http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=140267 .
    Поради липсата на свободно време не ми се занимава да ходя на рязане, огъване, заваряне и т.н.т. и затова търся някой, който се занимава с правенето на такива брони.

  • #2
    От: Усилена броня за Витара?

    Има много хора от форума които правят брони по поръчка , но не си написъл от къде си .

    Коментар


    • #3
      От: Усилена броня за Витара?

      По-скоро пиши или звънни на колегата - автор на темата, към която си пуснал линк. До колкото знам не му е основна дейност, но ще ти съдейства. Моите ги получих от него по еконт. Много коректен !
      Последно редактирано от Aleks.Zh; 05-04-17, 12:16.

      Коментар


      • #4
        От: Усилена броня за Витара?

        Благодаря и на двамата
        От Плевен съм, но едва ли е от значение, има сумати куриерски фирми.
        Иначе писах на автора, а в последствие видях, че има обява в която е пуснал, че прави такива брони.

        Коментар


        • #5
          От: Усилена броня за Витара?

          Стоян от Пловдив ще ти свърши работа аз съм с такава и предна и задна супер са.Пиши му на лично да се разберете.
          Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

          Коментар


          • #6
            От: Усилена броня за Витара?

            Първоначално публикуван от eternityz Преглед на мнение
            Стоян от Пловдив ще ти свърши работа аз съм с такава и предна и задна супер са.Пиши му на лично да се разберете.
            Някакви контакти би ли ми дал ?

            Коментар


            • #7
              От: Усилена броня за Витара?

              kraci, виждам, че си ми писал ЛС, но не мога да ти отговоря - пълна ти е кутията. Изчисти си я или още по-добре звънни - номера ми е в подписа.
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X