Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение


    И, стигнахме дотук:

    Я, кажи ся, ти к'во научи и ми го обясни и на мен. Да не ми умрат рибките, не за друго. Ракия при мен не се задържа, та да ѝ вибрирам, барбутирам, мантрирам (да ѝ пея мантри) и т.н.
    Това що съм научил , си го прилагам всеки сезон . И ...хората са доволни от резултата ...включително от нашия форум. ...А това ...дето се спомена , е научих нещо ...различно . ...наздраве господине Венци
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Че оборудване за аквариуми, може да се ползва в ракиявариуми - ако не друго, поне от хомеопатични подбуди - но рибки в ракия не може да се отглеждат, само Тропчовци.
      Внимавай с терминологията и етимологията. Току виж, някой решил да си вари ракията чрез барбутация с горещ въздух. В ракията не могат да се отглеждат не само рибки. Някои червееподобни също дават фира, затова "кой пие- нема глисти, другарко".
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
        Това що съм научил , си го прилагам всеки сезон . И ...хората са доволни от резултата ...включително от нашия форум. ...А това ...дето се спомена , е научих нещо ...различно . ...наздраве господине Венци
        Да, ама ако на Митака "дядовата усуканица" съм я пробвал, до твойта не съм стигал. Така че, глух съм за хвалби без мострени количества за проба.
        Наздраве, гусин Сашо
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Внимавай с терминологията и етимологията.
          Посипвам си главата с пепел - пост-ракиявариуми, ракиясъдържариуми, ракиянариуми.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Да, ама ако на Митака "дядовата усуканица" съм я пробвал, до твойта не съм стигал. Така че, глух съм за хвалби без мострени количества за проба.
            Наздраве, гусин Сашо
            Ще...ще ...наздраве
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              Само питанка. Едва ли ще го прочете.
              Първоначално публикуван от Roninn
              Венци,не съм забравил за десетте години,работя усилено да ги сваля до 3-4

              Благодаря на всички за информацията,много ми помогна.
              Първоначално публикуван от Тропчо
              Интересен проект. Търсиш ли хора? По- важното, намираш ли ги?
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                Още едно правилно изписано заглавие!

                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=226128

                Интересното е, че афторът не се интересува как пишат всички участвали в темата и продължава да си настоява на неговото.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  Има ли човек от форумът, който да познава Стивън Хокинг?

                  На едно място пише "Вселената осиротя". Само тези две думи са достатъчни да опишат ужасното събитие. Да, но дали е достатъчно за уважаван технически форум, като този?

                  Явно не! Виж, ако си чалга изпълнител, ще оревем орталъка.

                  Срамно!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                    ...

                    Срамно!
                    Кое е срамно - да кажеш две заучени фрази, като за случая, или да не ги кажеш? Да пожелаеш безсмислени неща или да помълчиш осмисляйки нещата?
                    Както е написал един автор на измислици - Смъртта е занимание самотно. Без публика и клакьори.

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Има случаи, когато няма какво да кажеш и е по- добре да не казваш нищо, вместо да изръсиш някоя глупост.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        Има случаи, когато няма какво да кажеш и е по- добре да не казваш нищо, вместо да изръсиш някоя глупост.
                        Краят за мен винаги е бил такъв случай.
                        Без значение дали буцата в гърлото ми пречи или просто от елементарно възпитание е по-добре да замълча.

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                          ...Виж, ако си чалга изпълнител, ще оревем орталъка...
                          Би ли дал такъв пример за този форум?

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            Нямам навик да обяснявам за сестра ми, но нали сме на ринга.

                            Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                            дали буцата в гърлото ми пречи или просто от елементарно възпитание
                            Буцата не пречи да изразиш скръб, а възпитанието ти подшушва дали изобщо да изразиш мнение. При теб май не шумоли.

                            Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                            Би ли дал такъв пример за този форум?
                            Мога да отговоря, разбира се, но какво би спечелил?!
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Божич, в онзи раздел, ти жалеше Григор Стоичков (нали правилно си спомням), мислиш ли, че това предразполага адекватно отчитане, кончината на Стивън Хокинг! (Стоичковият е само един пример на прима виста.)
                              Нещо като "баба Гицка от Долно Уйно" и Айнщайн, заедно на премиера, на Вагнер...
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                ...Мога да отговоря, разбира се, но какво би спечелил?!
                                davc отговори вместо теб, за което му благодаря!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X