Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

    Някой правил ли е такива операции в София и ако да - къде? Пуснал съм няколко запитвания, но засега имам само един отрицателен отговор от SDC на Хладилника. Единствените, които гордо се афишират като сервиз за Lucas системи са някакви юнаци в Обеля - има ли отзиви за тях?
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

  • #2
    От: Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

    Търси Боби дизела - в началото на Горна Баня, като влизаш от към Люлин.
    Нямам му телефона, ама лесно се намира по паркираните много кошници пред сервиза му.

    Коментар


    • #3
      От: Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Търси Боби дизела - в началото на Горна Баня, като влизаш от към Люлин.
      Нямам му телефона, ама лесно се намира по паркираните много кошници пред сервиза му.
      Това май го знам къде е, ма не знаех, че се занимава с това - мислех, че си е обикновен сервиз за кошници Ще мина да питам, че тия дюзи са странни.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #4
        От: Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

        Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
        Това май го знам къде е, ма не знаех, че се занимава с това - мислех, че си е обикновен сервиз за кошници Ще мина да питам, че тия дюзи са странни.
        Само с това се занимава. Мисля, че и баща му с това си изкарваше хляба.

        Коментар


        • #5
          От: Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

          Питай и тука dunevmotorsport-r21.com (за цената ).
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 31-10-14, 19:10.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #6
            От: Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
            Питай и тука (за цената ).
            Дуневи са скарани с дизелите! Лично мнение от дългогодишни наблюдения.
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 31-10-14, 19:10.

            Коментар


            • #7
              От: Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
              Питай и тука
              това е от коментарите в сайта им:
              ...за съжаление машина за почистване на дизелови дюзи нямаме , защото при дизеловите дюзи има още много неща и процедури които трябва да се извършат освен почистването така , че дюзите да работят и впръскват нормално. Ние препоръчваме на нашите клиенти ще се отнася до почистването на дизелови дюзи една добавка която се добавя към горивото и след изразходването и дюзите са почистени. Това е далеч по бърз и евтин метод.
              малко е... несериозно.

              Най-съществено е да се намери стенд, на който могат да се тестват. Подозирам, че такъв може да има някъде по камионджийските фирми, понеже самите инжектори са подобни с разни Волва и Скании. Иначе вече успях да открия разпръсквачите като номер (ЛР разбира се не го споменават никъде) - L023PBC. Намират се по около 40 евра за бройка, което в сравнение с цената на цял инжектор, дори не нов, а рециклиран, е направо песен.
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 31-10-14, 19:10.
              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

              Коментар


              • #8
                От: Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

                [QUOTE=stargazer;2620139]това е от коментарите в сайта им:

                малко е... несериозно.[/QUOTE ]

                Да не кажа - доста.

                Коментар


                • #9
                  От: Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

                  Аз се оправих при Цецо "дизела" на околовръстното-със стенд , графики и прочие. Влади333 беше споменал и друг вариант, вече не си спомням къде, може да се пита.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

                    Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
                    Аз се оправих при Цецо "дизела" на околовръстното-със стенд , графики и прочие. Влади333 беше споменал и друг вариант, вече не си спомням къде, може да се пита.
                    Това за ТД5 или за някакви други дюзи? Цецо дизела "СуперДизел" ли е или нещо друго?
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

                      Чувал съм (никога не съм ползвал услугите) за човек от гара Яна за които много хора казват че са доволни. Включително няколко познати със сервизи около влади333 са си правили дюзите при него.
                      LR Discovery 300Tdi 1996
                      Subaru Outback 2.5 1998
                      Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                      Коментар


                      • #12
                        От: Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

                        Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
                        Аз се оправих при Цецо "дизела" на околовръстното-със стенд , графики и прочие.
                        Май баш тоя е.
                        Много метан в свирката, ама основно работят с метода проба-грешка.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

                          Кики беше казал, че има интерес към ремонта на помпа-дюза в тая тема: Ремонт на ГНП BOSCH VP 44 и подобни. Гледам, че и на сайта му има оферти за ремонт на помпа-дюза.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

                            Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                            Това за ТД5 или за някакви други дюзи? Цецо дизела "СуперДизел" ли е или нещо друго?
                            Същият. Не е имало проби и грешки.Получи се от раз.Имаше всякакви софтуери, питай конкретно за ТД5.
                            Сетих се , че стана въпрос и за човека от Яна , но не се наложи да ходя там, не разполагам с координати.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Тест/почистване/ремонт на дюзи на ТД5

                              Димо, щом си намерил разпръсквачи, направо ги сменяй. Ама намери и кой да ги стендова.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X