Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

    И кои са тези 4 мотора от Търговищкия регион че не се сещам? То спртни АТВ толкова има. Раптор 3 бр, КФХ 700 1, и КТМ-a сдухан на Генчев. Динко, Дян и този с КФХ-а не са сериозни, Само Иван Бахчеванов е доказан състезател и истински мъж. Генчев ако стартира с КТМ-а и въобще завърши ще е на опашката с гърлите. Забравих, той е троянски кон, клуб де.

    И така кой ще кара от екс раидерс?

    Иначе евала за желанието и труда. Чета сериозни награди за това кризисно време давате!
    [COLOR=red]ГАААЗ до тенекията![/COLOR]
    [COLOR=palegreen]Спирачките са за страхливите.[/COLOR]

    Коментар


    • #17
      От: Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

      Първоначално публикуван от sinbad Преглед на мнение
      И кои са тези 4 мотора от Търговищкия регион че не се сещам? То спртни АТВ толкова има. Раптор 3 бр, КФХ 700 1, и КТМ-a сдухан на Генчев. Динко, Дян и този с КФХ-а не са сериозни, Само Иван Бахчеванов е доказан състезател и истински мъж. Генчев ако стартира с КТМ-а и въобще завърши ще е на опашката с гърлите. Забравих, той е троянски кон, клуб де.

      И така кой ще кара от екс раидерс?

      Иначе евала за желанието и труда. Чета сериозни награди за това кризисно време давате!
      По написаното горе мисля че навярно се познаваме,нотка спортна злоба май се прокрадва тук...но ако е така това само може да ни радва ,кой от клуба ще кара - най вероятно Диян,до сега не е участвал освен за проба в Шумен по миналата година,но всички да се готвят за сериозна конкуренция в тройката от негова страна,за всички останали от клуба за съжаление ще сме заети с много други организационни работи по време на състезанието за да си позволим да участваме,поне на този етап.А едвали Генчев ще е на опашката ако участва, като знам как се е надъхал при последните ни карания
      [CENTER][SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]
      [CENTER][COLOR=darkorange]Мото клуб "Екстрийм Райдърс" Търговище[/COLOR][/CENTER]

      Коментар


      • #18
        От: Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

        Много хубаво и в Търговище да има кръг от ендурото, но защо подбрахте датите да да съвпадат с датита на провеждане на най-голямото офроуд събитие в България "3-ти национален офроуд събор". Кукувица ли ви изпи мозъка??? Нито ще може да дойдем, нито да гледаме, а и с някой май нама да се видим на събора(Светльо).
        Странно. Къде е Злати?
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #19
          От: Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

          Адаш, недей с гьостерицата ! Те ората за убаоо ! Пък ти с черпака !
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #20
            От: Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
            Много хубаво и в Търговище да има кръг от ендурото, но защо подбрахте датите да да съвпадат с датита на провеждане на най-голямото офроуд събитие в България "3-ти национален офроуд събор". Кукувица ли ви изпи мозъка??? Нито ще може да дойдем, нито да гледаме, а и с някой май нама да се видим на събора(Светльо).
            Странно. Къде е Злати?
            Така се получи в последствие, kaкто всички знаят датите първоначално бяха 10-11-12 септ. но след това бяха променени.Ние сме поели ангажимент от самото начало и ще продължим до край.Надяваме се че всички който няма да присъстват на националния събор да са при нас,искрено се надяваме че повечето участващи в РШЕ ще вземат участие в ендуро Търговище.
            Подготовката продължава ,седящите места при кетъринга в неделя ще са общо 500.Предвидено е за съботния и неделния ден мощно озвучаване и професионален водещ с коментари на живо.Още много работа ни чака до старта.
            [CENTER][SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]
            [CENTER][COLOR=darkorange]Мото клуб "Екстрийм Райдърс" Търговище[/COLOR][/CENTER]

            Коментар


            • #21
              От: Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              Адаш, недей с гьостерицата ! Те ората за убаоо ! Пък ти с черпака !
              Да, така изглежда, но не е. Давидово ми е някак близко ...заради един готин човек Павката, дето му се вижда язовирчето от пистата. Никога не съм карал в състезание и ми се искаше някак си поне да гледам. Сори.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #22
                От: Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

                Няколко снимки от трасетата

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 020.jpg
Прегледи:2
Размер:191.2 КБ
ID:5204492Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 028.jpg
Прегледи:1
Размер:240.3 КБ
ID:5204491Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 031.jpg
Прегледи:2
Размер:251.3 КБ
ID:5204486
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 029.jpg
Прегледи:1
Размер:299.3 КБ
ID:5204490Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 018.jpg
Прегледи:1
Размер:248.9 КБ
ID:5204489Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 019.jpg
Прегледи:2
Размер:191.2 КБ
ID:5204488
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 030.jpg
Прегледи:2
Размер:240.7 КБ
ID:5204485
                Трасето на Атв преминава близо до с.Стража
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 022.jpg
Прегледи:1
Размер:184.5 КБ
ID:5204483

                Всяко място където е възможно да се объркате като това влизане в гората е маркирано допълнително както тук.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 026.jpg
Прегледи:1
Размер:220.4 КБ
ID:5204484

                Трасето за АТВ е маркирано изцяло само с тази лента...

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:лента.jpg
Прегледи:1
Размер:28.6 КБ
ID:5204481Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 023.jpg
Прегледи:2
Размер:272.2 КБ
ID:5204482

                А за Мотори маркировката изцяло е червено-бяла лента на Екстра Пак
                Прикачени файлове
                [CENTER][SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]
                [CENTER][COLOR=darkorange]Мото клуб "Екстрийм Райдърс" Търговище[/COLOR][/CENTER]

                Коментар


                • #23
                  От: Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

                  Пламене тази седмица щяло да има някакво състезание на Джанавара.Не знам какво ще представлява, но съм сигурен че можеш да разбереш по-лесно от мен.По случаи Варненския мотосъбор е организирано.Така че ето ти възможност да участваш, че и дето се вика в задния двор ти е състезанието.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

                    Някой по-горе беше казал, че няма камъни и трасетата били "меки".
                    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

                      Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                      Някой по-горе беше казал, че няма камъни и трасетата били "меки".
                      В по голямата си част наистина са такива,но все пак сме се постарали да има от всичко
                      [CENTER][SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]
                      [CENTER][COLOR=darkorange]Мото клуб "Екстрийм Райдърс" Търговище[/COLOR][/CENTER]

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

                        Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                        Някой по-горе беше казал, че няма камъни и трасетата били "меки".
                        На състезания от РШЕ не съм участвал, но съм карал като придружител зад сина си и другите деца, които карат АТВ-та, за да им помогна като паднат и съм им помагал, може да попитате. В интерес на истината сина ми много рядко се е нуждаел от помощ, защото все карам след последния и дори и да закъса или се обърне докато дойда и той се е оправил. Та като съм минавал трасетата в несъстезателно темпо съм ги преценил и сравнил с терените в нашия край.
                        Ще си позволя да се самоцитирам:

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        ...
                        За разлика от много други места по които съм се разхождал с АТВ в Търговищкия регион повечето места са меки горски почви, камъни се срещат само по билата и са рядкост. Управлението на машините е леко и приятно, няма стръмни изкачвания, повечето трасета са в широколистни гори под дебели сенки и с много чешми с ледени води. Няма големи реки, само горски поточета, и някое и друго сухо деренце почти без камънак за радост на моторджиите.
                        ...
                        Подкрепям с примери:





                        това местенце не съм го забелязал:



                        много е красиво, по пътя има камъни, но не са големи и мисля че са преодолими.

                        Ако сте карали на "Севтополис" нямаше и да си помислите за сравнение:

                        Първоначално публикуван от backo67 Преглед на мнение
                        Ето няколко снимки от събота , когато бяхме при атв-та да помагаме.
                        ....
                        снимките са на тези които минаха без проблем , на други правихме клипчета , като при нужда заеб....ме апаратите и помагахме. Дано са доволни тези , които се възползваха от услугите ни.





                        Снимките не предават точно терена , но бе трудничко на всички.
                        Точно това са джуниърите. Аз бях някъде по-назад...

                        Този цитат го сложих не защото имам нещо против трасето на колегите от Казанлък, напротив много ми хареса всичко там, особенно кетъринга беше превъзходен, а за да направите сравнение.

                        Ети Ви и най-големия сниман камънак:



                        Камъните са обли, не са трошени и нямат остри ръбове, широкое, може да си избираш трасе.

                        Ето и линк към трасето на мотоциклетите от същото състезание: http://www.offroad-bulgaria.com/show...01#post1144701

                        Ако вие сте свикнали да карате крос и в трасето не може и камъче да намерите, в ендурото не е така.
                        Също и прах почти не се вдига, зеленината не изсъхва и през лятото.



                        Динко, много страшно си се екипирал тук:



                        А гледката наистина е прекрасна.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

                          Ето тези трупи ги издирихме внос от Русия специално за неделния ден на Давидово

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020296348.jpg
Прегледи:1
Размер:85.0 КБ
ID:5204535
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020296349.jpg
Прегледи:1
Размер:86.7 КБ
ID:5204536
                          [CENTER][SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]
                          [CENTER][COLOR=darkorange]Мото клуб "Екстрийм Райдърс" Търговище[/COLOR][/CENTER]

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

                            Първоначално публикуван от douglas Преглед на мнение
                            По написаното горе мисля че навярно се познаваме,нотка спортна злоба май се прокрадва тук...но ако е така това само може да ни радва ,кой от клуба ще кара - най вероятно Диян,до сега не е участвал освен за проба в Шумен по миналата година,но всички да се готвят за сериозна конкуренция в тройката от негова страна,за всички останали от клуба за съжаление ще сме заети с много други организационни работи по време на състезанието за да си позволим да участваме,поне на този етап.А едвали Генчев ще е на опашката ако участва, като знам как се е надъхал при последните ни карания
                            Няма злоба, нито конкуренция. А Диян ми казаха, че правел трасетата бил човека-track, трасе-идеолог. Само Иван Бахчеванов не знае трасетата и май Генчев сигурно нарочно си е оставил машините за да не помага. Глупости приказвам, той нали е Троянец.Защо ще помага?
                            И как се представи Диян в Шумен? Не беше ли на опашката след Бахчеванов? Или греша, нещо такова ми се върти из главата

                            А тези дървета които сте докарали от Русия наистина са огромни. Кефят яко Нямат нито прескачане нито заобикаляне. И открадване

                            Интересно състезание ще стане, оспорвано за тези които се борят за годишно класиране. Несебър още не е ясно дали ще го има, а и да се състои там трасетата са само пепеляк в пустиня. Така че за всички класове основния fun е в Търговище и естествено - Шумен- черешката на РШЕ.
                            [COLOR=red]ГАААЗ до тенекията![/COLOR]
                            [COLOR=palegreen]Спирачките са за страхливите.[/COLOR]

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

                              Мнение на sinbad:
                              "А тези дървета които сте докарали от Русия наистина са огромни. Кефят яко Нямат нито прескачане нито заобикаляне. И открадване"

                              Сега някой да не вземе да си мисли че ние сме карали чак от Русия,но действително идват чак от там,по нашия край такива големи прото не виреят.

                              Мнение на sinbad:
                              "Интересно състезание ще стане, оспорвано за тези които се борят за годишно класиране"

                              Е тук го каза точно и на място !
                              [CENTER][SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]
                              [CENTER][COLOR=darkorange]Мото клуб "Екстрийм Райдърс" Търговище[/COLOR][/CENTER]

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ендуро ТЪРГОВИЩЕ 3-5 септември 2010

                                Ендуро Търговище 2010


                                ПРОГРАМА НА СЪЗТЕЗАНИЕТО


                                3 - 5.09.2010 г.


                                Официален хотел и база на състезанието х-л.Тера Европа гр.Търговище


                                ПЕТЪК 03.11.2010год.

                                16:00 - 22:00 Административен контрол
                                18:30
                                Организирано потегляне на собствен ход на всички състезатели от Хотел Тера Европа до центр.площад за официалното откриване.Разстоянието е около 1 км. маршута минава през централната част на града и цялата отсечка ще бъде отцепена от КАТ за това се налага организирано потегляне в уговорения час.
                                18:40 Технически преглед

                                19:00 Официално откриване,представяне на всеки един от състезателите на централен площад.(водещия ще съобщи имена,клубна принадлежност,инфо за машината,успехи през годините)
                                22:00 Брифинг със състезателите в конферентната зала на
                                хотел Тера Европа N 43"14'52.55" E 26"34'41.08"

                                СЪБОТА 04.11.2010год.

                                08:40 Предвижване на състезателните машини на ремаркета от хотел: Тера Европа до старта – цигански завой до с. Стража – в този час ще тръгне и наш автомобил който има желание да не се лута в търсене на старта може да го следва.Ще пусна и трак от хотела до старта за останалите.
                                09.45 Всички машини в ПАДОКА на „цигански завой” N 43”09’57.83” E 26”33’40.47”
                                10.00 Старт на първия състезател,
                                всеки следващ стартира през 1 мин. В следната последователност на класовете :Мотори ЕКСПЕРТ;Мотори Хоби;АТВ ЕКСПЕРТ;АТВ ХОБИ;Джуниър.
                                17.00 Затваряне на трасето

                                НЕДЕЛЯ 05.11.2010год.
                                09:00 Предвижване на състезателните машини на ремаркета от хотел: Тера европа до старта – бъги писта „Давидово” N 43”16’55.29” E 26”33’57.16” в този час ще тръгне и наш автомобил който има желание да не се лута в търсене на старта може да го следва.За останалите ще пуснем трак.
                                10.00 Свободна тренировка мотоциклети
                                10.30 Свободна тренировка ATV
                                11.00 Старт мотоциклети
                                12.30 Старт ATV
                                14.00 Награждаване
                                Последно редактирано от Калин Кулев; 31-08-10, 00:23.
                                [CENTER][SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]
                                [CENTER][COLOR=darkorange]Мото клуб "Екстрийм Райдърс" Търговище[/COLOR][/CENTER]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X