Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

    е те такова жиуотно нема!!!

    http://admina.dir.bg/_files/5156875.jpg

    луда работа ви казвам

  • #2
    От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

    Първоначално публикуван от Y.Stoqnov Преглед на мнение
    е те такова жиуотно нема!!!

    http://admina.dir.bg/_files/5156875.jpg

    луда работа ви казвам
    Тва майтап ли е?Четох го и в другата тема...А аз си мислех че важи за всики видове джиБки...Щото моята е зелена...
    Или е само за марката ЖиБ
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #3
      От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

      Аааа тва ме разтресе, чак не вярвам малко като легенда ми звучи. От друга страна имам 4 черни джиБа и това правило ме устройва.

      От кой форум го копна това?

      Коментар


      • #4
        От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

        в закона им не пише марка

        Коментар


        • #5
          От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

          Яворе, само дето не си рус!! Дойде от "социалната мрежа"
          Последно редактирано от Y.Stoqnov; 04-08-10, 19:47. Причина: допълнение

          Коментар


          • #6
            От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

            Фрийлйендърът ЖиБ ли йе
            Може и да не е ама поне си ми е черен
            p.s. колега дай една разпечатка от този правилник да си сложа и аз в колата - за всеки случай
            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
            LZ1EMS

            Коментар


            • #7
              От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

              За правилника незнам ама на някоя листовка дето са две коли и випроса е коя кола е с предимство, без проблем правилният отговор може да е червената. Така че в по-модерен вариянт с предимство е даден джипа ама не щото е черен или бял ами щото е дясностоящ ама кой да обърне внимание.

              Много хора викат аз минах листовките 3 пъти , даже инструктор съм чувал да казва ТРЯБВА да минеш листовките наи-малко два пъти ужас . Аз като учех листовки стигнах до 26 и нататък не продължих. А бяха 52 май

              Затова ще има и толкова катастрофи!
              088455338две
              "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
              Джамбазов 2010г..

              Коментар


              • #8
                От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

                Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
                За правилника незнам ама на някоя листовка дето са две коли и випроса е коя кола е с предимство, без проблем правилният отговор може да е червената. Така че в по-модерен вариянт с предимство е даден джипа ама не щото е черен или бял ами щото е дясностоящ ама кой да обърне внимание.

                Много хора викат аз минах листовките 3 пъти , даже инструктор съм чувал да казва ТРЯБВА да минеш листовките наи-малко два пъти ужас . Аз като учех листовки стигнах до 26 и нататък не продължих. А бяха 52 май

                Затова ще има и толкова катастрофи!
                Не знам дали онова в линка е градска легенда, но пък като знам какви катили взимат книжки... да не говорм, че половината от иначе интелигентните хора, управляващи мепесета не са съвсем наясно с тоя пусти дясностоящ.
                Преди имахме един обект в Братя Даскалови, през вечер се случваше да се гледаме с някой пишман шофьор, идващ от към Пловдив.
                Сега, като се замисля, може и да са знаели хората, ама ние нали с джиБ (Самурайка де, хахахахахахааа) и са се чудели, като е син дали е с предимство

                А пък за регулировчика въобще няма да споменавам, все се надявам някой да се сети да поснима до Коня в пиков час какви валсове се разиграват.
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • #9
                  От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

                  На две години един път ми уважават предимството на дясностоящ.
                  Biagini Passo Powered By VW Syncro

                  Коментар


                  • #10
                    От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

                    Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                    На две години един път ми уважават предимството на дясностоящ.
                    Боядисвай гоуфа црън....
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #11
                      От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

                      Не вярвам. Правилника е еднакъв в цяла Европа /континента, де/. Иначе обадете се в КАТ и от там да кажат. Но така, или иначе и аз мога да напиша някаква щуротия в нета. Черен джип с предимство, глупости.
                      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                      Само DIESEL !!!

                      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

                        Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                        Не вярвам. Правилника е еднакъв в цяла Европа /континента, де/. Иначе обадете се в КАТ и от там да кажат. Но така, или иначе и аз мога да напиша някаква щуротия в нета. Черен джип с предимство, глупости.
                        глупости много ясно... идеята е да се посмеем на чуждата глупост в случая на разказаното в случката от линка... хаха
                        много сериозно гледаш на нещата

                        Коментар


                        • #13
                          От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

                          Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                          Не вярвам. Правилника е еднакъв в цяла Европа /континента, де/. Иначе обадете се в КАТ и от там да кажат. Но така, или иначе и аз мога да напиша някаква щуротия в нета. Черен джип с предимство, глупости.
                          Нееее, не четеш правилника!!!
                          Книжката на трупчета за 6 месеца

                          Мишо, ето ти листовка за решаване, и като я изучиш, тогава имаш право да караш в нашенско, инак - само във френско

                          Чети!!!!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13zs.jpg
Прегледи:1
Размер:104.4 КБ
ID:5197841

                          Коментар


                          • #14
                            От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

                            Ама Вени това верно ли е настоящия тест?А аз се чудя зящо ония се чудеше защо аз съм с предимство като се движа направо а той трябвало да завие на ляво, е зави в гарда на прага ми тъпото е че спори с полицаите 30тина минути.Ужас потресен съм от теста
                            Око за око и светът ще ослепее

                            Коментар


                            • #15
                              От: Черен джиБ е с предимство!!! няма найтап - няма измама!!! пише го в закона!!!

                              Аз освен някокото "не те видях", съм стигал максимално до: Аз тука живея от 10 години бе, как ти (десностоящия) си с предимство?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X