Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

    Има ли излекуван рак на яйчници стадий 1ц , вече опериран, без химиотерапия?
    Ами това е въпросът, който ме вълнува. Ако знаете нещо за методи, илачи, билки, моля споделете.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

  • #2
    От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Има ли излекуван рак на яйчници стадий 1ц , вече опериран, без химиотерапия?
    Ами това е въпросът, който ме вълнува. Ако знаете нещо за методи, илачи, билки, моля споделете.
    Носят се най-различни градски легенди за лечение с алтернативни средства...Страха и отчаянието карат хората да се хващат като удавник за сламка за всеки подобен слух...Аз лично не съм чувала за доказано ефективен друг метод. На този етап операция в комбинаця с химио или лъчетерапия доказано дават шанс за успешно справяне с коварната болест. Различни билки също могат да се включат, но само като допълнение към основното лечение и задължително след съгласуване с лекуващите лекари. Прекалено е рисковано да се експериментира...За съжаление конкретни рецепти не мога да дам.
    Но от сърце желая кураж, късмет и пълен успех в борбата!

    Коментар


    • #3
      От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

      Това заболяване е лечимо без последици, но в случай че се хване в съвсем ранен стадий.Лечението, разбира се, е оперативно. Прилага се разширена хистеректомия с последваща химиотерапия. Шансовете за оцеляване на пациентката обаче са много по-сериозни, отколкото ако туморът се открие във втори или трети стадий. АГ болница-Варна,Д-р Антонина Радева. Нямам координати.
      Ако е полезно и това......
      с което все пак трябва да се съобразявате, е да не се допуска топлинно въздействие върху увредения орган. Жената не трябва да стои дълго близо до печката или до радиатора, да приема горещи вани или душ, да посещава сауна, да се храни с гореща храна, да се пече на слънце. Не трябва да допуска и преохлаждане на организма, нито да се навлича с много дрехи и независимо от времето, да даде възможност на тялото си да диша.
      Препоръки, които задължително се спазват от народната медицина.
      •Да спи на равна и твърда постеля, да се използва твърда възглавница.
      •Утрото да започва с вибрационна гимнастика на крайниците още преди ставане от леглото. Вдигат се двете ръце нагоре и в продължение на 2-3 минути крайниците да вибрират от краищата на пръстите до рамото чрез монотонно разтърсване. След това се прави същата процедура и с краката.
      • Полезен е и сокът от обикновеното зеле. Изцежда се и се пие по половин чаша сок час след всяко ядене.
      •При приготвяне на храната трябва да се употребява само нерафинира-но слънчогледово олио или зехтин.
      • Болната да изяжда поне по един пресен плод на ден. За предпочитане е този плод да се откъсне от градината, а не да се купи от магазина.
      •Рецидивът от рак на яйчника може да се предотврати с настойка от змийско мляко. Тя се приготвя по следния начин. Залива се супена лъжица от билката с чаша гореща вода. Запарва се в продължение на 30 минути. Прецежда се и се пие през деня по една супена лъжица преди хранене.
      • Добро средство против рак на яйчниците е и сокът от червено цвекло. Сокът се изцежда и съхранява в хладилника за 8-10 часа. След това се пие по половин кафена чаша 10-15 минути преди ядене, като се затопля до стайна температура.
      Желая успех!






      Здравето е щастие.Трудът е едно голямо възнаграждение.Децата са смисъла на живота.
      GSM-0878722322

      Коментар


      • #4
        От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

        Убеден съм, че има, но...
        Всеки един от нас е уникален и неповторим - при някои жени заболяването протича според това което желаем и очакваме, но при други не е съвсем така.
        Универсална рецепта не съществува. Според мен е важно да се направи това което е доказано и действа, а след това... в общи линии всичко което допълнително не вреди може да влезе в съображение - надеждата си отива последна. Пазете се от псевдо-лечители обещаващи чудеса - по това ще ги познаете.
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • #5
          От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

          Всъщност чудеса стават - ефекта плацебо - но без чудодейци. Въпросът е човек да повярва , че ще оздравее, пък било то и дъвчейки хума.
          Благодаря за отговорите на всички до сега и на всички за в бъдеще, за да не го правя след всеки пост, още веднъж БЛАГОДАРЯ.
          Разчитам да споделите личен опит, иначе другото в нета съм го прочел вече и като последна инстанция ползвам Нашият форум.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

            Жена ми с хомеопатия и спорт се излекува от Хашимото, при положение че докторите и казваха да почва хормонално лечение иначе край. Така че винаги има и друг метод. Попитах я дали знае нещо по твоя въпрос, ето какво ми отговори:

            http://novosemeistvo.bg/forums/index...oard,21.0.html
            Да прочете там или където намери за "новата германска медицина" и Хамер. Поне информативно да знае, че има и съвсем различна гледна точка за рака. Със сигурност рака на баща ми и чичо ми отговарят 100% на обясненията и причините, формулирани от Хамер. Друг е въпроса, че ГНМ не дава ясен отговор как да се излекува рака. ОБАЧЕ ако се разровят и стигнат до активни конфликти, могат да си помогнат с "бахови есенции". Накратко за баховите есенции могат да намерят с гугъл, а аз мога да им изпратя повече информация или направо да погворим за комбинация. Най-малкото - за облекчаване на състоянието на болната. И не на последно място - хомеопатия. Да си намерят добър класически хомеопат (такъв, който лекува само с едно лекарство и прави дълго интервю, а не обучен за месец личен лекар)

            П.П. Жена ми е бахов терапевт.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • #7
              От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

              Ракът не е нещо от което човек се разболява или излекува. Носим си го в нас, всеки ден имунната система печели големи или малки битки, но не и войната. Понякога губи битки и резултатът е ето такава тема. Цялата философия на леченито на рака е да се намерят факторите, които пречат на рака и помагат на имунната система. В това отношение, химиотерапията е статистически бошлаф.

              Не съм убеден, че мога публично да разкажа всичко, което напоследък зная, но ключът е промяна в общия начин на живот. Не диета, а принципно нов начин на хранене. Не фитнес, а промяна на навиците за движение. Евентуално нова работа, вместо опит за запазване на старата на всяка цена.

              Повече - в личен разговор.

              Коментар


              • #8
                От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                Musovir, ясно е че ще трябва да си дойда най-после до родния град, тогава и ще ти се обадя, благодаря. За НГМ вече съм в час, но пък и операцията мина.
                Ясене, и натеб благодаря, ще търся време да се видим.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #9
                  От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                  Хомеопатията е нещо добро, за жалост не познавам такива чисто хомеопатични медици.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #10
                    От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                    Може би не тук е мястото, но как ви звучи: ,,...след безкрайно разреждане активно вещество липсва, но остава неговия енергетичен отпечатък върху молекулите на водата." Това по отношение на ,,активната субстанция", която съдържат хомеопатичните медикаменти. Определението е взето от лекция за вербуване на ,,млади надежди" от студентската скамейка. Е, мен лично не можаха да ме ангажират въпреки наличната стройната пазарна мрежа. Разбира се споделям лично мнение, но смея да твърдя, че то е все пак на един мислещ и търсещ логиката човек.
                    Последно редактирано от emanuilis; 02-08-10, 17:03.
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар


                    • #11
                      От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                      Стройната търговска мрежа определено допринася за плацебо-ефекта.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                        Това за помненето на водата ... аз мисля че е вярно.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #13
                          От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                          ...аз мисля че...
                          То това е важното.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                            Последният коментар няма да коментирам /само малко: ако си търсиш корумпиран доктор шанса да го намериш е огромен! Така ,че в думите на Стария има известна истина-лошото е ,че мери всички доктори с един аршин//, особено във връзка с основния пост. Онкологията е може би най-непредсказуемата специалност /затова около нея има толкова злоупотреби -да , повече са отколкото при болните апендикси/, но специално за злокачествените тумори има две възлови понятия определящи прогнозата-staging /стадиране/ и grading/степен на диференцираност-най-грубо казано на "агресивност"/. Стадирането е работа на хирурга и патоанатома, който е гледал препарата. После думата има онко-комисия. Дали са компетентни-не знам, но се надявам в конкретния случай да е така /а и във всички!/. Друг отговорен момент е дали хирурга е работил радикално и е отстранил всички видимо /подчертавам-ВИДИМО/ "лошо" и по правилата на "изкуството" . Микрометастазите /остатъчни "лоши " клетки/не са видими щото са "микро". Патоанатома обаче ще ги види /ако е читав/ щото има микроскоп. Може пък да не ги види ако са 2-3 клетки /или по кръвен, лимфен и пр. пътища са отишли далече/ и затова се прави за всеки случай химио, хормоно /или анти-хормоно/ и лъче-терапия, които са показани не за всеки вид и всеки стадий тумор /а понякога са противопоказани/. Контакта с всякакви екстрасенси, парапсихолози и прочее сволоч в случая е катастрофален. Останалото е работа на Господ, на волята на пациента и желанието на близките /и доктора!/ за подкрепа на болния-до пълно оздравяване. Успех!!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                              Не написах най-важното! Не разбрах каква ти е дамата,имаща този проблем. Но всеки ден трябва да и казваш, че ще се оправи и, че всичко ще е наред! И трябва да го вярваш! Тогава ще стане!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X