Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

    И аз съм против % , че не е ясно в коя част от тях ще му вкараш съзнанието на болния, пък то всичко, или поне почти всичко, си е до начина на мислене. Мисълта е голяма сила.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #32
      От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

      Бих се повторил отново за по-голяма яснота:
      Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
      ...обяснението зависи от пациента. При ,,елементарни" болни и близки няма смисъл да се изпада в детайли - биха се объркали, но при един интелигентен човек изказване от сорта на...
      Колега deian, надявам се колкото аз съм теоретик толкова и ти да си незнаещ занаятчия
      Последно редактирано от emanuilis; 03-08-10, 20:31.
      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
      LZ1EMS

      Коментар


      • #33
        От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

        С цялото ми уважение към повечето лекари, настоявам класическата докторска свада, така позната от литературата, да продължи другаде или по възможност да се прекрати.

        Коментар


        • #34
          От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

          Добре, Ясен разтърва спорещите, но това не носи отговор на въпроса в заглавието на темата. Моля, ако някой нещо знае, нека го сподели, все пак става въпрос за човешки живот, който може да бъде не само спасен, но и без увреждания. Май искам много, май е по-добре да Ви продавам отвертки и да поискам пари, а не инфо. Човешкият живот е много над това. Но пък не струва пари, или аз бъркам нещо!?
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #35
            От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

            Ако само с пари се оправяше...
            Вярвайте, че има и щастливи развръзки - това е реалност, а не само напразни надежди.
            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
            LZ1EMS

            Коментар


            • #36
              От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

              Ще те посетя в магазина утре или изобщо тази седмица.

              Коментар


              • #37
                От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                @maystor
                Колега, не се нерви, разбирам ти състоянието, но и с нерви не става, пази ги - в критични ситуации трябва да има един, който да устоява на всичко и да е адекватен ежедневно, Ако и пряко сили, а за това нервите са фактор.Научих го по трудния начин, не ти пиша клишета...
                Ще ти пратя линк на лични, дано там научиш нещо повече или получиш отговор на въпросите си.

                Коментар


                • #38
                  От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                  Линка е изчетен още преди няколко дни, от там научих много неща, които в момента прилагам. Лошото е , че там всички дами препоръчват /може би защото ходят и те / химио. А точно това ме вълнува, може ли без. А и в линка масовао са над стадий 2. А пък ние / гордеем се с добрата из между лошите новини/ сме в стадий 1ц. И ако няма метастази, няма засегнати лимфни възли / а д-р Дянкова твърди , че няма/ за какво ни е тази химио. Възможно ли е защото се плаща от здравната каса, с цел пари за болницата , да се предписва такова лечение.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #39
                    От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Ще те посетя в магазина утре или изобщо тази седмица.
                    Добре си дошъл винаги, още повече, че няма да идваш за инструменти, т.е. ще можеш спокойно да останеш по-дълго време, без риск да си тръгнеш беден. Там съм от 10 до 17:30. За малко ме няма по обяд от 12:30 до 12:50.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #40
                      От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                      Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                      Ако само с пари се оправяше...
                      Вярвайте, че има и щастливи развръзки - това е реалност, а не само напразни надежди.
                      Ако не вярвах, нямаше да питам тук. Просто се надявам на потвърждения от препатили. Без значение. Нормално е човек да не иска на всеослушание да споделя такива неща. Но има и ЛС. И и-мейл маystor@abv.бг. Пък съм си написал и телефона, даже и мутрата съм си турил.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • #41
                        От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                        Ако не вярвах, нямаше да питам тук. Просто се надявам на потвърждения от препатили. Без значение. Нормално е човек да не иска на всеослушание да споделя такива неща. Но има и ЛС. И и-мейл маystor@abv.бг. Пък съм си написал и телефона, даже и мутрата съм си турил.
                        Имаш ЛС!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                          ..... Просто се надявам на потвърждения от препатили. .....
                          Отговора е "Да лекува се" .
                          От 10 години с жена ми се борим с рака (на горния женски етаж) при това си го отнесохме с всички екстри - метастази, рецидиви, химио и лъче терапия......абе купон, при това скъп.
                          Най-важното е да си намериш доктор на който да вярваш 100% и да изпълняваш неговите указания единствено, само и точно 100%. без да спестяваш или добавяш!
                          Комбинацията на различни лечения (при това принципно правилни) и мнения от различни доктори (или недай си боже "препатили" не доктори) води със сигурност до "Бакърена фабрика" или "Орландовци" при това бавно, но за сметка на това мъчително...Абе я ми се дотъркаляй да лочим кафе и да си клюкаме.
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #43
                            От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                            Защо без химиотерапия?На мене ми откриха к. на яйчника стадий 1а и в момента правя 3-4 курса хт колкото и да е гадно, но повече ме е страх от болестта! Желая ви успех< вяра и излекуване !

                            Коментар


                            • #44
                              От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                              Първоначално публикуван от mata Преглед на мнение
                              повече ме е страх от болестта
                              Е, някои повече ги е страх от "терапията" и твърде често имат право.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Е, някои повече ги е страх от "терапията" и твърде често имат право.
                                Как да си сигурен за диагнозата Като по наща управия колкото повече хора доктора изскара че са болни повече пари ше вземе Няма логика отиваш здрав обаче за здравите не се взимат париИ какво става легай болен си от рак простак или кво ще да е че без болни нема кинти абе .....
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X