Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

    Най-важно е духът или психическото състояние на пациента.Хората които са около него, обстановката.За съжаление много хора се срещат с рака (пряко или косвено),аз съм от вторите.Брат ми заболя от рак на стомаха(уникална гадост за който не знае).Нито за миг не сме,съм го оставял без подкрепа.Но става въпрос за подкрепа и нормално държане, а не съжаление и вайкане.Друг въпрос че брата е уникално силен дух и желание за борба.За сега при него всичко е ток и се надявам да остане така.Мислете положително и напред, всичко ще се оправи.
    Grand Cherokee WJ 4.7 V8
    Това е положението.

    Коментар


    • #17
      От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

      Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
      Може би не тук е мястото, но как ви звучи: ,,...след безкрайно разреждане активно вещество липсва, но остава неговия енергетичен отпечатък върху молекулите на водата." Това по отношение на ,,активната субстанция", която съдържат хомеопатичните медикаменти. Определението е взето от лекция за вербуване на ,,млади надежди" от студентската скамейка. Е, мен лично не можаха да ме ангажират въпреки наличната стройната пазарна мрежа. Разбира се споделям лично мнение, но смея да твърдя, че то е все пак на един мислещ и търсещ логиката човек.
      Няма да говоря празни приказки, плацебо или не, памет на водата или не, тези дребни детайли мен не ме инересуват. ФАКТ е, че жена ми оздравя напълно за почти година, при положение, че доктора - светило на науката - и обеща след 6 месеца да си стяга куфарите за отвъдното. Съпругата ми упся да кърми детето още 1,5 години и да чукам на дърво си е жива и здрава. Всичките й изследвания отдавна показват зраве в нормите. Сколонен съм да вярвам на алтернативните методи, имайки предвид, че малката ми дъщеря се лекува само с хомеопатия и не е пила антибиотик, голямата преди 5 години мина на хомеопатия и тя не е пила антибиотик, жена ми също от 6 години не е пила антибиотик. Аз за съжаление не устиках на изпитанието, имах проблеми със зъб и венци и пих антибиотик - един единствен път за последните 5 години. Ами живем здрави. Нека да е плацебо или както и да о наричаме лекарство за духа... факт е, здравето на всичките ни члевнове в семейството е наред. Бях скептик, но се убедих покрай жена ми, че има шанс и тази медицина.
      Освен това жена ми се изучи а бахов терапевт, помогна на много хора да се оправят. Явно и това н е съвсем загубена история.

      Бъкел не разбирам от медицина, знам само, че тези неща работят.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • #18
        От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

        Важното е може би, че човек да трябва иска и да вярва... незнам.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • #19
          От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

          Положителното мислене е голяма сила, ама става много трудно, еле пък в БГ, имайки предвид заобикалящата ни деиствителност. Опитвам се от доста време да я стимулирам да мисли положително, доста от преди да се намери рака. Ама не става за сега. Сутринта изтресе на докторката въпроса "Колко ми остава?" и оная, понеже и беше избягало чувството за хумор, взе да говори за 5 годишната преживяемост и %. Луд станах. А можеше просто да и каже , че никой не знае дали като излезе на улицата няма да го блъсне кола или да го застреля случайно някой. Та така, днес цял ден , най-вероятно, ше си мисли и ще ги смята тези 5 години. Довечера пак ще четем лекция за докторските стандарти и че говорят за 5 години защото такъв е стандарта на статистика.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #20
            От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            Та така, днес цял ден , най-вероятно, ше си мисли и ще ги смята тези 5 години. Довечера пак ще четем лекция за докторските стандарти и че говорят за 5 години защото такъв е стандарта на статистика.
            С оглед на горе казаното, обаждай се бързо на оня доктор. Ако той не може нека да ви препоръча някой друг доктор, в центъра имало и друга добра терапеврка. Спопред жена ми (тя нали и с това се занимава) ти мислиш повече, като йога от нея. Между другото по време на анкетата (разговора) трябва да си каже всичко, което я питат. Ако нещо премълчи може да се изтърве важен момент от лечението.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • #21
              От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

              Нека първо да разбера кога ще я изпишат, че да не уговарям кухи срещи.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #22
                От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                Лекарите са различни...едни обясняват подробно всичко, други нищо не казват за да се пържиш в собствен сос предполагайки всичко най-ужасно, за което си чувал.
                Пациентите също са различни. Някои не искат да знаят истината, предпочитат да им рисуват розово бъдеще независимо от диагнозата. Други/и аз в това число/ предпочитаме да сме на ясно с всичко. За мен би било важно да зная каква е прогнозата, за да успея да свърша повече от планираните важни неща...
                Ще кажете, че това знание предопределя бъдещето...Зависи от човека... За това лекарите трябва да преценяват какъв човек стои срещу тях...Кое би му вдъхнало сили и кураж за да се бори с коварната болест. Когато виждаш, че пациента ти е смазан от ужас, що за дебил трябва да си за да му праснеш тия 5 години в лицето?!?!
                Гадно е лекарското бездушие, с което сте се сблъскали...не е достатъчно да си много добър лекар! За тази работа трябва и сърце...
                Моя приятелка беше оперирана преди 7 години от рак на гърдата в напреднал стадий, но без метастази. Изрязаха я касапската, до кокал...прогнозата беше 5-10 години. Хирурга обаче и каза, че ако се предаде веднага, няма да дочака петата година. Но ако е боец, ще разказва на внуците си за тъпите медицински статистики Сигурна съм, че внуците и ще слушат и други интересни истории от нея. А децата са най-големия стимул...

                Коментар


                • #23
                  От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                  Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                  Няма да говоря празни приказки, плацебо или не, памет на водата или не, тези дребни детайли мен не ме инересуват. ФАКТ е, че жена ми оздравя напълно за почти година, при положение, че доктора - светило на науката - и обеща след 6 месеца да си стяга куфарите за отвъдното. Съпругата ми упся да кърми детето още 1,5 години и да чукам на дърво си е жива и здрава. Всичките й изследвания отдавна показват зраве в нормите. Сколонен съм да вярвам на алтернативните методи, имайки предвид, че малката ми дъщеря се лекува само с хомеопатия и не е пила антибиотик, голямата преди 5 години мина на хомеопатия и тя не е пила антибиотик, жена ми също от 6 години не е пила антибиотик. Аз за съжаление не устиках на изпитанието, имах проблеми със зъб и венци и пих антибиотик - един единствен път за последните 5 години. Ами живем здрави. Нека да е плацебо или както и да о наричаме лекарство за духа... факт е, здравето на всичките ни члевнове в семейството е наред. Бях скептик, но се убедих покрай жена ми, че има шанс и тази медицина.
                  Освен това жена ми се изучи а бахов терапевт, помогна на много хора да се оправят. Явно и това н е съвсем загубена история.

                  Бъкел не разбирам от медицина, знам само, че тези неща работят.
                  Не знам какво светило е бил този доктор, който е пращал жена ти в отвъдното с тиреоидит на Хашимото /потенциално несмъртоносно заболяване ако се лекува правилно/. Изобщо моралът на лекаря и способността му да успокои болния и да му вдъхне надежда са не по-малко важни от "виртуозната" операция, но тази тема е болезнено дискутирана многократно. Лошото е , че пуснеш ли търговците в храма после няма кой да ги изгони-напротив всички се чудят кой от тях е най-добрия търговец и му наливат вода във воденицата. Майсторе, не се предавай и не води жена си по екстрасенси щото ще откачите. Успех! П.С. Къде и кой оперира жена ти?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                    Първоначално публикуван от deian Преглед на мнение
                    Лошото е, че пуснеш ли търговците в храма после няма кой да ги изгони-напротив всички се чудят кой от тях е най-добрия търговец и му наливат вода във воденицата. Майсторе, не се предавай и не води жена си по екстрасенси щото ще откачите. Успех! П.С. Къде и кой оперира жена ти?
                    Медицината такава, каквато я познаваме, е силно комерсиална и докторите са търговците в храма. А що се отнася до екстрасенси също смятам, че няма нужда.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #25
                      От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                      Медицината такава, каквато я познаваме, е силно комерсиална и докторите са търговците в храма. А що се отнася до екстрасенси също смятам, че няма нужда.
                      Тъй-де! Нали и аз това пиша ама май пак не се разбрахме...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                        Първоначално публикуван от deian Преглед на мнение
                        ............по екстрасенси щото ще откачите. Успех! П.С. Къде и кой оперира ?
                        Кашпировски няма място тук, става въпрос за хомеопати и ароматерапевти.
                        Операцията я прави доц. Дрянкова в СБАЛО. Не е отваряла дума за пари в интерес на истината.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #27
                          От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                          Мисля, че се казва Дянкова-добър специалист е! А щом не говори за пари-имало и такива доктори значи! Време беше след толкова плюнки и това да открием. Сигурен съм, че жена ти ще се оправи, но не бързай с мнението, че няма да има химиотерапия. Изчакай около 1 седмица след операцията да стане трайният хистологичен /микроскопски/ препарат и да се знае какъв точно е туморът и пр. После ако онколозите препоръчат профилактична химиотерапия /дано не се наложи!/ съветвам те да приемете. Така шанса за рецидив рязко намалява. Не знам защо Дянкова е заговорила в проценти-тя е опитен специалист, а по този начин говорят по-скоро теоретиците. Да не забравяме обаче, че и докторите понякога се сдухват от огромното напрежение. Успех!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                            Първоначално публикуван от deian Преглед на мнение
                            Не знам защо Дянкова е заговорила в проценти-тя е опитен специалист, а по този начин говорят по-скоро теоретиците. Да не забравяме обаче, че и докторите понякога се сдухват от огромното напрежение. Успех!
                            Хммм, от днес съм и ,,теоретик" ...
                            Колега в медицината никога няма чисто черно и чисто бяло (100%) - винаги е нюанс на сивото. Ти сам каза - обяснението зависи от пациента. При ,,елементарни" болни и близки няма смисъл да се изпада в детайли - биха се объркали, но при един интелигентен човек изказване от сорта на: ,,3-годишна преживяемост - 8%" си е съвсем на място - поне според мен. Така всеки сам може да си направи сметката за какво иде реч. Доколкото ми е известно в някои по-развити страни лекарите нямат възможност да разделят хората на ,,елементарни" и на ,,интелигентни" - това само като тема за размисъл. Според мен неползването на конккретни цифри говори понякога за незнанието им и е гранично със занаятчийството - думи на моите професори (учители).
                            p.s. гореспоменатите цифри не се отнасят за заболяването на жената
                            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                            LZ1EMS

                            Коментар


                            • #29
                              От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                              Да бе, печатна грешка, пародонтологът е Дрянкова, а онкологът Дянкова.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • #30
                                От: Има ли излекуван рак на яйчници 1 стадий , вече опериран, без химиотерапия?

                                Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                                Хммм, от днес съм и ,,теоретик" ...
                                Колега в медицината никога няма чисто черно и чисто бяло (100%) - винаги е нюанс на сивото. Ти сам каза - обяснението зависи от пациента. При ,,елементарни" болни и близки няма смисъл да се изпада в детайли - биха се объркали, но при един интелигентен човек изказване от сорта на: ,,3-годишна преживяемост - 8%" си е съвсем на място - поне според мен. Така всеки сам може да си направи сметката за какво иде реч. Доколкото ми е известно в някои по-развити страни лекарите нямат възможност да разделят хората на ,,елементарни" и на ,,интелигентни" - това само като тема за размисъл. Според мен неползването на конккретни цифри говори понякога за незнанието им и е гранично със занаятчийството - думи на моите професори (учители).
                                p.s. гореспоменатите цифри не се отнасят за заболяването на жената
                                Затова свят широк и хора всякакви /и доктори/! Не се ангажирай с мнението ми и карай както си знаеш /и както са те учили професорите, които между другото учиха и мен само че малко по-отдавна!/. АЗ НА МОИТЕ ПАЦИЕНТИ В ПРОЦЕНТИ НЕ ГОВОРЯ! И ако за това ще ме обвиниш в занаятчийство и незнание-ще те обвиня в невъзпитание. п.с. не съм очаквал точно ти да ме заядеш-все пак сме колеги...
                                Последно редактирано от deian; 03-08-10, 16:45.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X