Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От Нови Искър до н.Емине

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: От Нови Искър до н.Емине

    Oбаче ме кефите,големи сте смелчаци.Евала все пак че сте имали куража да докарате начинанието до край.Бая проблеми сте си имали.
    Все пак, моите уваженния!!!

    Коментар


    • #32
      От: От Нови Искър до н.Емине

      Благодаря за хубавите думи!

      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
      Oбаче ме кефите,големи сте смелчаци.Евала все пак че сте имали куража да докарате начинанието до край.Бая проблеми сте си имали.
      Все пак, моите уваженния!!!
      Джарта, "куражът" беше 2008, когато тръгнах така:

      и минахме от тук:




      Обаче осъзнахме, че този "кураж" по-скоро бе глупост. И то доста болезнена глупост


      С тези ДР-и по тия джендеми.....
      Сега с ХР-чето по алтернативните маршрути си беше екстра!
      Догодина пак! Може през Родопите! Да сме живи и здрави, ще го измислим
      Последно редактирано от Evgeni Enduro; 29-09-10, 21:39.
      "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
      А+
      LZ1DRZ

      Коментар


      • #33
        От: От Нови Искър до н.Емине

        По-скоро ограничението във времето ни докара някои от проблемите, но всичко е добре,когато свърши добре.
        Знаете,че след всичко остават само хубавите спомени и емоции.
        Просто незабравимо.
        Поздрави
        [url]http://www.offroad-band.com/[/url]

        Коментар


        • #34
          От: От Нови Искър до н.Емине

          От геройте познавам лично 'лирическият герой' - бих казъл следното: момчета, прекарах пред монитора четейки разказът доста време.Обожавам подобни приключения, правил съм по-крати преходи и много съсредоточено изчетох разказа на Гената. Братле, имаш дар слово и много добре пресъздаваш чувствата и емоцийте завладели ви през тези дни!
          Поздрави на всички, не бях чел нещо по-интересно последните месеци!Респект!!!

          Коментар


          • #35
            От: От Нови Искър до н.Емине

            Викам си? Абе що не взема отново да разгледам темата на Евгени?? Аййй момчета голям кеф!! Които не го е преживял нищо не знае!! Аиде стопля се ,чертайте маршрута !! Много народ може само да мечтае за такова пътешествие!!!
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • #36
              От: От Нови Искър до н.Емине

              Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
              Аиде стопля се ,чертайте маршрута !! Много народ може само да мечтае за такова пътешествие!!!
              Чичко Фър, пътешествието за тази година вече е начертано. И като прощално след новия закон, ще го направим както трябва - от край до край. От Ком до Синеморец на зиг-заг - Стара планина, Лозен, Плана, Рила, Западни и Източни Родопи, Сакар, Странджа, Синеморец. Километрите ги смятах грубо около 1400. Дните които сме си определили са от 8 до 10 с прибирането.
              Маршрутите от части ги обходихме още миналата есен.
              Групата ни е сформирана, моторите вече са напълно обслужени. Чакаме само времето да се стабилизира и атакуваме. За да ви направим съпричастни, освен апарата съм уредил и качествена камера за каската.
              Сега трябва да си закупим свестен ГПС, но знаеш как е ........ парите все са кът!
              Заради това пътуване ще се наложи рязко да намалим съботно-неделните разходки, но това не ни притиснява ни най-малко! Абе с две думи тая година ще живеем в очакване на събитието и после със спомени оТ събитието. Душевната храна ще ни е това, пък ако забогатеем може и нещо друго да измислим

              Плаши ме само новият закон, разбрах, че на места вече дебнели целодневно, но се надявам да нямаме проблеми. Парковете и резерватите ще ги изключим.

              НЯма да разказвам повече за да е интересно после.
              Дано всичко мине наред и да четете подобна тема след време.

              П.С. Ето една снимка от миналата седмица /датата не отговаря на истината/
              Последно редактирано от Evgeni Enduro; 17-03-11, 09:24.
              "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
              А+
              LZ1DRZ

              Коментар


              • #37
                От: От Нови Искър до н.Емине

                Дойде моментът да загатна за новото ни пътешествие. Остават няколко дни до тръгването ни, в които имаме да свършим не малко работа по приключване на организационните дейности. Поставили сме си за цел едно, според мен, не леко преходче и то не заради трудни терени, ами заради многото километри, жегата и тежките раници на гърбовете. Допълнителен недостатък е липсата на асистиращ автомобил.
                Маршрутът ни е "вр. Ком > вр. Мургаж > с. Пасарел > Боровец > Велинград > Ковачевица > Триград > Пампорово > Кърджали > Тополовград > Синеморец"
                Трудни участъци, и резервати ЩЕ Се заобикалят по алтернативни маршрути, дори те да са асфалтови пътища
                Взели сме отпуск от 10 дни за да имаме достатъчно време и да не пътуваме под напрежение!

                Още не знаем как ще транспортираме обратно моторите. Ако имахме средства и време, след кратка почивка на моренцето щяхме да се приберем по миналогодишният ни маршрут, но на обратно Емине - Ком! Живот и здраве, може и това да се случи!

                Целта ни е да държим едно темпо, без геройства и без необмислени действия. Да се придвижваме бавно, щадейки машините си и по този начин да стигнем благополучно.

                Повече няма да пиша. Като му "Дойде времето" ще пусна и отделна тема, която ще се обновява всеки ден от нашето пътуване.
                Може да се наложи да помоля и за координати на съфорумци, живеещи около зоните на трасето ни!

                Толкова за момента. Стискайте палци всичко да мине по вода!
                Последно редактирано от Evgeni Enduro; 15-07-11, 15:08.
                "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                А+
                LZ1DRZ

                Коментар


                • #38
                  От: От Нови Искър до н.Емине

                  Еййй четеики косите ми се изправят от вълнение! Знаеики каква е тръпката в обратното броене!!
                  Стискам ви палци!!Краставите магарета се душим от далеч!!!
                  Ще ви чакам на финала и ще ви вдигна баирака от Беседката!!
                  Пожелавам ви успех и дано вашите кончета си доидат със здрави подкови!!
                  Чичко ви Фър!
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • #39
                    От: От Нови Искър до н.Емине

                    Ей, колко приятно ми стана. Нямаше и 2 часа след пускането на последния пост и вече бях получил обаждане с предложена помощ за транспортиране на моторите и водачите им до София.


                    Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
                    Еййй четеики косите ми се изправят от вълнение! Знаеики каква е тръпката в обратното броене!!
                    Стискам ви палци!!Краставите магарета се душим от далеч!!!
                    Ще ви чакам на финала и ще ви вдигна баирака от Беседката!!
                    Пожелавам ви успех и дано вашите кончета си доидат със здрави подкови!!
                    Чичко ви Фър!

                    Дори и да нямаме възможност, имаме ПРИЯТЕЛИ!

                    Благодаря ти, Чичо Фър!
                    "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                    А+
                    LZ1DRZ

                    Коментар


                    • #40
                      От: От Нови Искър до н.Емине

                      ТОва никога майняма да мога да направя... Поне в този живот...
                      Евала!
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • #41
                        От: От Нови Искър до н.Емине

                        стискам палци! успех!!!

                        Коментар


                        • #42
                          От: От Нови Искър до н.Емине

                          Колега, благодаря.
                          Ама то тоя преход го направихме преди 6 години.

                          Пожеланията ти обаче ги запазвам за след 10 дни, защото успех ще ни е необходим.

                          Отново сме замислили нещо щуро, ако всичко мине както трябва, ще разкажем и за него
                          "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                          А+
                          LZ1DRZ

                          Коментар


                          • #43
                            От: Козя стена. Не си правете експерименти.

                            Много ме кефите,колеги ! Другата година съм с вас !!!


                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X