Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за Nissan Terrano 2 3.0 tdi 158hp

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Питане за Nissan Terrano 2 3.0 tdi 158hp

    Здравейте колеги,аз рядко пиша ,но се опитвам темите които ме интересуват да ги намирам за да не досаждам.Въпроса ми е има ли конкретна тема за лифт на терано 2 2000 г.2.7 .Намислил съм две неща лебедка с броня и лифт .Първото горе долу се ориентирам ,но за второто тема не виждам .ако има такава ще съм благодарен да ми посочите ,а ако няма .....може би някой ще отвори и ще сподели.Не се сърдете на лаиците тук ,но все се учим.Иначе лифта не е за тежки преходи ,по скоро за по голяма проходимост

    Коментар


    • От: Питане за Nissan Terrano 2 3.0 tdi 158hp

      Първоначално публикуван от pifco Преглед на мнение
      Здравейте колеги,аз рядко пиша ,но се опитвам темите които ме интересуват да ги намирам за да не досаждам.Въпроса ми е има ли конкретна тема за лифт на терано 2 2000 г.2.7 .Намислил съм две неща лебедка с броня и лифт .Първото горе долу се ориентирам ,но за второто тема не виждам .ако има такава ще съм благодарен да ми посочите ,а ако няма .....може би някой ще отвори и ще сподели.Не се сърдете на лаиците тук ,но все се учим.Иначе лифта не е за тежки преходи ,по скоро за по голяма проходимост
      Има доста теми.Ето ти например можеш да ровиш в моята...http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=135997 ..., само, че не знам точно на кои страници, та си иска ровичкане.Има инфо и за лифта и за натикване на по-големи гуми и по-изхвърлени джанти, а в края на темата и как направихме с приятел и предната офроуд броня и монтирахме лебедката...С две думи има в темата всичко за което питаш...
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • От: Питане за Nissan Terrano 2 3.0 tdi 158hp

        Много мерси колега

        Коментар


        • От: Питане за Nissan Terrano 2 3.0 tdi 158hp

          Здравейте колеги.Ще правя оглед на този автомобил.По ВИН колата е 2002г.Изчетох темата за двигателя до края на 2002,но смятам да не ме притеснява това.Някой дали знае нещо за конкретният автомобил?


          Поздрави Антон Пинтев.

          Коментар


          • От: Питане за Nissan Terrano 2 3.0 tdi 158hp

            Не се разбира за кой конкретен автомобил пишеш. И понеже търговски линкове са забранени, ще трябва да дадеш някакво текстово описание на кой сайт е и как да се намери обявата.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Питане за Nissan Terrano 2 3.0 tdi 158hp

              Благодаря ти Спарки за пояснението за линковете.Автомобила е с Пловдивска регистрация,в карс.бг е обявен за 9350лв ако не ме лъже паметта,ръчни скорости,и първа регистрация 2005 година.Частно лице.
              В София също има едно Терано,но от автокъща(Горубляне) което също смятам да погледна..8490лв мисля че е,отново ръчни скорости,притеснява ме единствено че пише Чисто Нов,предишен собственик 44ти набор.Тази обява е от мобиле.

              Благодаря ви колеги.Хубава неделя.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X