Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сезон 2010!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Сезон 2010!

    И аз открих сезона подобаващо.
    Сутринта в събота за час и половина ударих 8 пъдпъдъка.
    Имам малка помощничка и се умаря бързо та за това лова беше кратък.
    Още не сме много в час, но се надявам нещата да се оправят.
    Не им прави стойка, иначе ги намира-що годе, но иска да ги хване и да ми ги донесе.
    След отстрел ги търси ме двамата и ми го носи, но да не забравям, че е едва на 2.5 месеца.
    След лова се погрижих ме и за веселата част.
    http://www.boozho.com/view.php?v=45152483
    http://www.boozho.com/view.php?v=fbcce874
    Курбанджиите съм ги признал, справят се перфектно.
    Искам да благодаря на бате Динко, председателя на ловната дружинка на село Недялско и известен с това, че от стреля миналия ловен сезон най големия глиган в България.
    Прикачени файлове
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

    Коментар


    • #32
      От: Сезон 2010!

      Първоначално публикуван от Emil (0n4o) Преглед на мнение
      И мотористите....
      Наслука!
      Ааааа , ние по мотористи не стреляме !

      Дочев , от "стоте войводи" в града гледам поне трима на предпоследната снимка . Серйозни момчета сте . А малката помошница ти е много сладка , да ти е жива и здрава и много дивеч да ти вдигне .

      При нас много слабо за сега . Ще чакаме другия излет , дано нещо да докаца .
      ‎По 2 литра са само млякото и сока !
      WJ 4.7

      Коментар


      • #33
        От: Сезон 2010!

        С голяма слука откри Сезон 2010 ловно-рибарската дружинка от кв. Полатен - гр. Тетевен. Рано сутринта на 14-ти август един от членовете й - Венци застреля вълчица!
        Повикаха ме да заснема "събитието" и ме помолиха да споделя с вас радостта им от голямата слука и пожеланието им да се случи всекиму!
        Успешен сезон и голяма слука на всички колеги!







        И от мене също - Наслука на всички!
        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

        Коментар


        • #34
          От: Сезон 2010!

          Мъкааааа ! Мъка !
          Имало е да нема, имало е да нема, ама такова немане не е имало !
          12 ловци, 5 кучета, 2 пъдпъдъка, 2 гривека, една грълица.
          После от мъка 2 каси бира и 130 кюфтета.
          Прикачени файлове
          Тази земя, по която тъпча сега,
          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
          тази земя – не е моя земя,
          тази земя, простете, е чужда.

          Коментар


          • #35
            От: Сезон 2010!

            Адаш, трябва да го научиш да прави стойка на този дивеч и да го носи, пълен и студен.
            sigpic

            Коментар


            • #36
              От: Сезон 2010!

              Първоначално публикуван от Владо_2 Преглед на мнение
              Адаш, трябва да го научиш да прави стойка на този дивеч и да го носи, пълен и студен.
              Тя го взима пълен, но бързо ожъднява и докато ми го донесе.................
              Тази земя, по която тъпча сега,
              тази земя, която пролетен вятър пробужда,
              тази земя – не е моя земя,
              тази земя, простете, е чужда.

              Коментар


              • #37
                От: Сезон 2010!

                Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                С голяма слука откри Сезон 2010 ловно-рибарската дружинка от кв. Полатен - гр. Тетевен. Рано сутринта на 14-ти август един от членовете й - Венци застреля вълчица!
                Повикаха ме да заснема "събитието" и ме помолиха да споделя с вас радостта им от голямата слука и пожеланието им да се случи всекиму!
                Успешен сезон и голяма слука на всички колеги!







                И от мене също - Наслука на всички!
                Браво,това се казва слука.Винаги съм мечтал за вълк.
                Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • #38
                  От: Сезон 2010!

                  Ние с кучката откривахме около Пазарджик.
                  Предвид жегата - бива. Ловувахме до 8,30 и после - бира и почивка.
                  Днес ще се разходим около София за вечерния излет.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01945.JPG
Прегледи:1
Размер:102.4 КБ
ID:5201570

                  Коментар


                  • #39
                    От: Сезон 2010!

                    Още един добър лов мина. Вчера беше "пенсионерско" време, тихо, топло, по 10-15 пилета до обед и айде по къщите, че простина бирата. Ама днес беше голям кеф. Още нощес задуха от север и заранта почти нямаше роса. Първият пъдпъдък го вдигнах с Нивата на 100 м от асфалта. Спрях под една джанка и докато сглобявах чифтето, кучето вдигна друг. През първите 300 м вдигнахме над 20 и така през различни интервали чак до обед. Мъжките май вече се събират за прелета. Вятърът беше предимно слаб, но често се усилваше и пъдпъдъците се носеха и кривяха като бекасини. Много стрелба, много изтърване - голям смях падна.
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #40
                      От: Сезон 2010!

                      Днес стана добър лов,за разлика от миналата седмица-изораването на голяма част от стърнищата събра пъдпъдка на едно място и не се наложи да обикаляме като гламави.Сутринта се чуваше да пее пъдпъдък макар и не толкова колкото на откриването и това също помага да се съберат около "певците" ама май това ще е,най много и другата седмица да пеят и край.Иначе и при нас беше същото-много стрелба,доста пилета изпратени като войводи,но накрая всеки имаше по десетина пъдпъдъка на веските.Към 10 часа застанах до един блок с узрял слънчоглед с надеждата да прелети някоя гургулица и след около полвин час чакане започнаха да прелитат по 3 , 4 да кацат за почивка на близките дървета.Успях да сваля 11 гургулици,но всичките бяха все още слаби-ще се угоят към септемри ако останат при нас.
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • #41
                        От: Сезон 2010!

                        И ние вчера направихме добър ловНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение015.jpg
Прегледи:1
Размер:125.3 КБ
ID:5204826Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение004.jpg
Прегледи:1
Размер:207.6 КБ
ID:5204828Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение016.jpg
Прегледи:1
Размер:87.8 КБ
ID:5204827
                        Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                        Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • #42
                          От: Сезон 2010!

                          Миналата неделя беше слабо. През няколко километра ходене, когато от скука почнат "пичите масали", изведнъж хвръкнат и ни стреснат 5-10 пъдпъдъка, колкото да ни развалят приказката и спокойната разходка, щото пушките на рамо, едни - на предпазител, а някои - и празни, а бе голям смях падна. Явно се сбират да си ходят. Тук-таме бяха останали дживгари, бретона ми хвана и изяде 6, щото такава ни е уговорката - кой-каквото си хване. Ако оцелеят до края на сезона и имат късмет, може да и дочакат пролетта. Утре очаквам добър лов - време е за пасажите.
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • #43
                            От: Сезон 2010!

                            Брей, срам... Вместо на лов да отида в събота и неделя, ме уловиха мене ... да купувам червени чушки и камби за парена трушия. И то от пуста лакомия на жените. Няма ли някой да оправи настроението?
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #44
                              От: Сезон 2010!

                              Този сезон нещо в нашия район пъдпъдъците ги е хванало се липсата. Докато се появят ще дойдат свините.
                              Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                              Dacia Duster 4WD

                              Коментар


                              • #45
                                От: Сезон 2010!

                                Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                                Брей, срам... Вместо на лов да отида в събота и неделя, ме уловиха мене ... да купувам червени чушки и камби за парена трушия. И то от пуста лакомия на жените. Няма ли някой да оправи настроението?
                                Пъдпъдъка взе да се събира -за 2 часа с кученцето това е резултата
                                Прикачени файлове
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X