Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TMC за Garmin nuvi

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: TMC за Garmin nuvi

    Благодаря Milstan, сега погледнах и другата тема, просто тази е за трафика като цяло а другата е за 3590. Искам да разбера дали само моят приемник не хваща нищо или трафика като цяло не работи. Иначе говорих с Геотрейд , но засега от там нищо. От всичко написано разбирам, че други колеги с различни модели от 3590 имат трафик инфо, а колегата с подобен на моя не от София и не можем да сверим данните. Съжалявам ако с дублирането съм подразнил някой.

    Коментар


    • От: TMC за Garmin nuvi

      А според мен в другата тема Алекс Марков ти написа , че при него точно на този модел всичко работи!
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...59#post1831259
      Пост 13.
      Последно редактирано от milstan; 21-04-12, 16:31.

      Коментар


      • От: TMC за Garmin nuvi

        ОК - значи проблемите ми може да са в FM приемника, в стойката, самото нуви или в абонаментите. Което значи, че ще се свържа пак с Геотрейд да тестваме нещата едно по едно при тях. Все пак не струва малко пари. Ще пиша каква е развръзката.

        Коментар


        • От: TMC за Garmin nuvi

          Първоначално публикуван от IBMDid Преглед на мнение
          ОК - значи проблемите ми може да са в FM приемника, в стойката, самото нуви или в абонаментите. Което значи, че ще се свържа пак с Геотрейд да тестваме нещата едно по едно при тях. Все пак не струва малко пари. Ще пиша каква е развръзката.
          Здравей колега,
          Аз имах също проблем с трафика на българската карта. Оправи се като махнах всички допълнителни карти. Сега съм оставил само гарминската Europe City CN и OFRM Geotrade и вече работи.

          Преди това писах на съпорта Garmin Europe за това, че на моето устройство не се показва трафика на българската карта, а те ми отговориха, че картата не поддържа трафик ...
          Добре, че гармин не произвеждат пейсмейкъри и сърдечни клапи ... ))

          Коментар


          • От: TMC за Garmin nuvi

            Последните два месеца имам около 12 000 км. из България,Пловдив-Варна,Пловдив-Смолян,Рудозем,Смолян,Мадан и т.н Трафика си работи и има покритие с много малки изключения в родопите и стара планина !
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: TMC за Garmin nuvi

              Здравейте, днес се опитах да си активирам TMC на моята 1490Т, която се продава с доживотен абонамент на тази услуга. Навигацията съм я купил края на декември 2011, а съм я регистрирал на 02.2012. Това за което искам да попитам е: Дали е активиран фабрично тази услуга, защото на картата ми излизат зелените колички, показва ми къде има ремонти около нас, а в абонаменти ми излизат почти всички провайдери отдолу с надпис доживотен абонамент, вкл. TrafficNav BG?

              Коментар


              • От: TMC за Garmin nuvi

                Аз малко не схванах въпроса - нали работи трафика и нищо не сте правили по приемника и апарата? Да, фабрично Ви е активиран трафика. От Вас се иска евентуално, ако решите да го ползвате.
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • От: TMC за Garmin nuvi

                  Трафика от няколко дни пак избяга... Има сигнал и изъчване, ама информация няма.

                  Коментар


                  • От: TMC за Garmin nuvi

                    Забелязвам и аз, но се чудех дали не е от приемника ми?

                    Коментар


                    • От: TMC за Garmin nuvi

                      Така е от няколко дни - излъчване и сигнал има, но в информацията за трафика излизат сяамо някакви странни ремонти, които също не знам дали са истински....

                      Коментар


                      • От: TMC за Garmin nuvi

                        Още няма трафик инфо... Явно няма да го бъде

                        Коментар


                        • От: TMC за Garmin nuvi

                          Ако си купя трафик ресивер GTM 36 от e-bay дали ще работи трафика в България на NUVI 3490 ?

                          Коментар


                          • От: TMC за Garmin nuvi

                            Първоначално публикуван от navcho Преглед на мнение
                            Ако си купя трафик ресивер GTM 36 от e-bay дали ще работи трафика в България на NUVI 3490 ?
                            Откровения ми съвет е че каквото и да си вземеш няма да си доволен от резултата, защото услугата не е това което се рекламира... На практика не работи, защото се захранва с данни които са направо идиотски - резултата е просто **********
                            nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

                            Коментар


                            • От: TMC за Garmin nuvi

                              В крайна сметка си купих приемник GTM 35 . Много бързо намери сигнал , количките са зелени.Показва ми ,че има полицейско присъствие на един от входовете на Ст.Загора. Това е за сега.

                              Коментар


                              • От: TMC за Garmin nuvi

                                От два дни трафикът го няма никакъв - изчистих списъците с доставчици и сега не мота да хавна никакъв сигнал - нито на ръчно, нито на автоматично. Знае ли някой какво се случва?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X