Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Момчета и аз си купих Pajero 1994 дали се намират части за тях и от къде и как се

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Момчета и аз си купих Pajero 1994 дали се намират части за тях и от къде и как се

    Момчета и аз си купих каса база Pajero 1994
    дали се намират части за тях и от къде и как се цените.Зех го за хоби дали ства за jеpka, абе малко е старичък ..............

  • #2
    От: Момчета и аз си купих Pajero 1994 дали се намират части за тях и от къде и как с

    Не се коси,че бил стар–тука доста джипове са "стари" по твоята логика.
    Части има,и всички проблеми на този модел са разисквани по няколко пъти–теми има много и информация също(както и за части и цени,та даже и хора да ти ги намерят/доставят,а някои и да ги монтират).
    Ще седнеш да четеш Форума(от април месец трябваше да почнеш) и след известно време,ще се ориентираш,а също може да питаш за конкретни проблеми ако имаш(след като използваш търсачката де–горе в десния ъгъл).
    Иначе,честито за новата ти пидобивка!Да ти носи много положителни емоций и хубави моменти....и хиляди безаварийни километри.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #3
      От: Момчета и аз си купих Pajero 1994 дали се намират части за тях и от къде и как с

      Първоначално публикуван от ivaka34 Преглед на мнение
      Момчета и аз си купих каса база Pajero 1994
      Честито!
      Първоначално публикуван от ivaka34 Преглед на мнение
      Дали се намират части за тях и от къде и как сА цените.
      За да получиш смислен отговор на този въпрос, ще трябва да си допълниш информацията в профила, за да видим поне от кой град си.
      Първоначално публикуван от ivaka34 Преглед на мнение
      ВЗех го за хоби дали стАва за jеpka?, абе малко е старичък ..............
      За хобито си познал, а какво и за какво става - зависи от това колко искаш да (се) вложиш в хобито
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X