Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на изгнило купе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на изгнило купе

    Господа имам един въпрос към вас, витарата ми е 90г но купето е прекалено изгнило и скърца и вие от всякъде, идеята ми е да си сменя купето намерих си едно което е 96 г идеално без ръжда но не знам дали има някакви разлики в смисъл дали ще пасне на моята тъй като е 90г . Някой ако е правил такова упражнение ще се радвам да ми даде съвет

  • #2
    От: Смяна на изгнило купе

    Първоначално публикуван от Avrora_93 Преглед на мнение
    Господа имам един въпрос към вас, витарата ми е 90г но купето е прекалено изгнило и скърца и вие от всякъде, идеята ми е да си сменя купето намерих си едно което е 96 г идеално без ръжда но не знам дали има някакви разлики в смисъл дали ще пасне на моята тъй като е 90г . Някой ако е правил такова упражнение ще се радвам да ми даде съвет
    Би трябвало да пасне 1:1, дребни разлики има само при мостове и спирачки между японска и испанска сглобка.
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #3
      От: Смяна на изгнило купе

      Ще стане еднакви са.

      Коментар


      • #4
        От: Смяна на изгнило купе

        Аз го првих миналата есен това упажнение. Даже беше от английска...
        Няма особени трудности при операцията
        Ако има въпроси - питай
        Мислих,Мислих и на Края го измислих - Не Може така,Треа нещо да се Измисли

        Коментар


        • #5
          От: Смяна на изгнило купе

          Провери дали ще можеш да регистрираш в КАТ новото купе.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #6
            От: Смяна на изгнило купе

            Няма нужда да минава през кат номера е на шасито тъи че сменя и кара но със сигурност ще е доста трудоемко.
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • #7
              От: Смяна на изгнило купе

              Първоначално публикуван от Николай Георгиев (turbo d) Преглед на мнение
              Няма нужда да минава през кат номера е на шасито тъи че сменя и кара но със сигурност ще е доста трудоемко.
              Вярно номера е на рамата и КАТ го не касае,..... а смяната си е купон стига да има подходящо място и жертвоготовни приятели
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #8
                От: Смяна на изгнило купе

                Задачката е интересна, но съм сигурен 90%, че щом купето е толкова изгнило, то и шасито ще е на същият хал, външно не си личи, но знаете че ръждата при японеца е отвътре-навън и всичко ще се обезмисли, ако е предвидено да се заплати около 1000лева за труд, цената окончателно ще бъде Х2, което обезмисля цялата процедура, мисля че покупкаята на нова-стара витара ще е по-добра инвестиция

                Коментар


                • #9
                  От: Смяна на изгнило купе

                  Извинявам се за спама,но ако се откажеш кажи къде е купето да го взема щото и аз съм на тоя хал.Мерси

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X