Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втулки за ресори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Втулки за ресори

    тези фтулки са сьс/ ненормален /размер./не го помня/ купих такава фтулка от симеон-арабите,беше за някакьв модел мазда,реже се няколко мм. и става идеално.

    Коментар


    • #17
      От: Втулки за ресори

      a,тампони за преден и заден мост, от къде?

      Коментар


      • #18
        От: Втулки за ресори

        Здравейте, да ви питам дали може да ми препоръчате магазини където мога да намеря втулки за ресори, че моите са заминали, а ресораджията не може да я сглоби без втулките.... приемам всякакви съвети как да изляза от ситуацията - самоделки при стругар, преправяне на подобни и т.н. Да вметна, че машината не е имала ресори и са добавяне допълнително и не се знае от какво са единствено размерите ги знам - външни Ф45 х Ф70 вътрешни Ф16 х Ф80 , дължина 70 или повече за да се скъси...

        Коментар


        • #19
          От: Втулки за ресори

          Здравейте,
          Дано не се включвам късно, а може би и по-добре късно отколкото никога!
          ДБК Димитров - оттук миналата година си поръчах селенови втулки за ресьорите и всичко беше ОК!
          Последно редактирано от sparkybg; 28-08-18, 15:43. Причина: Търговски линк
          VENI-VIDI-VICI!

          Коментар


          • #20
            От: Втулки за ресори

            От изделията на тая фирма мненията са 50:50. Лично съм купувал един и същ модел втулки за амортисьори, дето още при покупката си личеше кои ще изкарат повече. Еми едните изкарват драстично по-малко. За съжаление вече има само от тях.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: Втулки за ресори

              Е-е-е,тя"душичката" си иска занимавка-да не се губи форма
              VENI-VIDI-VICI!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X