Обява

Свий
Няма добавени обяви.

interco

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • interco

    носят се слухове, че офроуд - българия са станали представители за региона на интерко, фирмата която произвежда известните по цял свят гуми super swamper

    въпроса ми е към В. Петров

    ако е вярно, поздравления, аз карам такива гуми от известно време и с тях офроуда не е същия
    drive alive

  • #2
    Слуховете в случая са верни. От няколко седмици фирма Ликон ЕООД е официален вносител за България. Първата пратка пристига до няколко дни и веднага след това ще има официално съобщение и съответно гумите ще се появят и в електронния магазин.
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от VPetrov
      Слуховете в случая са верни. От няколко седмици фирма Ликон ЕООД е официален вносител за България. Първата пратка пристига до няколко дни и веднага след това ще има официално съобщение и съответно гумите ще се появят и в електронния магазин.
      А някакъв каталог за сега може ли да се види ???
      [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

      Коментар


      • #4
        те американците не харесват много каталозите влез в сайта им май беше www.interco.com

        кои модели са в първата пратка
        drive alive

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от go go go
          те американците не харесват много каталозите влез в сайта им май беше www.interco.com

          кои модели са в първата пратка
          Нищо няма там ...

          Тъ ако някой има инфо да поустне малко снимки, цени, размери и т.н.
          [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

          Коментар


          • #6
            влез в www.4wheelparts.com там отиваш на гуми после на марката и излизат всички модели с цени /цените са за САЩ/

            сайта е на английски
            drive alive

            Коментар


            • #7
              ще внесете ли за 16" джанти?
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от LJ73
                ще внесете ли за 16" джанти?
                LJ ти си обсебен на теба гуми
                no signature no problems

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от fanatic
                  Първоначално публикуван от LJ73
                  ще внесете ли за 16" джанти?
                  LJ ти си обсебен на теба гуми
                  сега съм сложил едни шосейни - много хубаво возят на шосе и много държат на мокро, обаче как заседнах в един отводнителен канал в неделя... виках трактора...
                  а зимата минах оттам с Ласса-та с малко буксуване...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от LJ73
                    сега съм сложил едни шосейни - много хубаво возят на шосе и много държат на мокро, обаче как заседнах в един отводнителен канал в неделя... виках трактора...
                    а зимата минах оттам с Ласса-та с малко буксуване...
                    Нали знаеш, че универсални гуми няма или ще друсат или ще боксуват или и двете
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #11
                      няма гуми за всички терени, тия надписа са само зада се лъжат балъците

                      аз имам 3 комплекта за лед/сняг, за асвалт/разходки и за кал, но това също си има неудобствата, след всяка смяна ме боли кръста, а ги сменям често
                      drive alive

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от go go go
                        няма гуми за всички терени, тия надписа са само зада се лъжат балъците
                        Много ми е интересно (и аз мисля че няма универсални гуми) като чета описанието на "TrXus"-ите http://www.intercotire.com/html/trxus_mt___sts.htm

                        The NEW TrXus Mud Terrain is INTERCO'S answer to the need of those who want a smooth, super quiet ride with tough thick sidewalls with a chip and cut resistant compound. This tire has more siping than any other mud terrain on the market; which has proven to be almost magical in icy snowy conditions. These same traction features make this tire a serious rock climber.

                        Звучи като Фантастика - кал, лед/сняг, камъни пък и тихо...
                        Ще видим като дойдат, Братята обещават скоро...

                        Коментар


                        • #13
                          аз имам такива, добри са, за разходки в гората са екстра без екстремизъм, това с леда и снега не е пробвано още но гумите са много добри

                          сравнително леки и най - важното, което не е характерно за гумите за 4х4 много добре държат на мокро

                          аааа и още нещо, почти безшумни са и шарката е мнооооого яка
                          drive alive

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от go go go
                            аз имам такива...
                            Сигурен ли си? Те са доста нов модел, а на твоя Jeep са Super Swamper TSL (ако не бъркам нещо)

                            Коментар


                            • #15
                              колега, имам 3 комплекта гуми с джанти, едните са TSL другите са въпросния модел и имам едни зимни

                              до скоро имах и едни BF goodrich MT но ги продадох, защото камарата стана много голяма и не оставаше място в гаража за колата

                              всичко това е дошло с кораб през голямата вода там от запад

                              близнаците могат да организират такива неща да се случват и го правят на много добри цени
                              drive alive

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X