Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да направя от УАЗ кола за всеки ден?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да направя от УАЗ кола за всеки ден?

    Идеята ми е че искам да използвам здравината на уазката и като си конструирам ново купе да получа една здрава и практично-красива машина за ежедневно ползване както в града така и ж пресечени местности.
    Аз лично събирам информация от всякъде, където мога и за абсолютно всеки детайл от оригиналната Уазка и за това какви са изискванията към бъдещите ми промени.
    Ща съм много благодарен на всеки, които му се занимава да ми даде съвети и още практични идеи относно моя проект.
    В най общи линии моята идея е да отстраня купето на Уазката от шасито изцяло или до пода, които може да търпи корекции. Поставям предно стъкло заедно с рамката му като използвам от рено25 (евентуално) заедно с двете врати, които евентуално ще бъдат съединени с половината задни, за да се удължат. Всичко останало от синтетика като целта ми е да се добия поне по вида на ВВ концепт-Т вътре се променя целия дизайн с ново табло което пак ще изливам от синтетика //// тази част от промяната ми е най-важна и смятам че ще имам най-много проблеми при евентуално узаконяване затова се нуждая от инфо за изисквания ако някои има такива, даже и с точни суми, ще съм му много благодарен аз ще посетя и техно-тест но все пак ако някои има опит ще се радвам да се възползвам от него по двигателя за сега няма да има промени чак след направа на купето
    Окачването евентуално също ще търпи промени (като намаляване на листовете на ресорите и евентуално слагане да допълнителни амортисьори ако е възможно!!!!
    Задължително поставяне ха хидравлика на спирачките и серво усилвател за кормилната уредба.


    много ще съм благодарен ако някои се е занимавал с някои от тези промени да ми пише на е-маил: kokouaz@abv.bg

    ако имате забележки относно идеята ми ( в смисъл че някои неща са невъзможни) сущо ще се радвам да научавам
    благодаря предварително !!!!!!

  • #2
    diavol koleda

    човече идеята ти е супер само се съмнявам че ще можеш да постигнеш еднакво добри характеристики както за градско каране така и за off-road но пробваи ако може снимай целия процес по преработката и го пусни в твоя галерия в сайта на всички ще ни е интересно как се получава а съвета от мен е остави уазката кабрио хем е по лека хем според мен по добре изглежда
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #3
      Човече, не съсипвай машината! Ако научиш за УАЗа повече, и през ум няма да ти мине да му правиш нещо, освен ако не е изгнил.
      Техническото задание е за машина за придвижване в състава на танковите колони. След танков взвод не щат да минат влекачите им. След рота - въртолетите. А след цялата бригада минават хора като хора, на УАЗки от конвейера, за да закарат на счупените части и патрони...
      За да вози меко като паркетник, или там SUV по снобски, трябва да го убиеш като джип.
      Защо стъклата са плоски ще разбереш в момента, в който някой клон ти отнесе някое. Защо вратите са идиотски триъгълни ще спреш да питаш, когато блатото или пряспата ти стигнат до огледалата. Защо това, защо онова ... Ако не те е срам да четеш и пишеш на кирилица, иди на www.uazbuka.ru Там е опита на хиляди хора от милиони адски километри.
      А иначе, ето ти например:


      Това е кабината от Царево. Монокок. Цялата е една кутия. Стените И сами по себе си са кутии. При удар и преобръщане не мени геометрията.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X