Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

    При ограночение 90 км ,засякана скорост 110 ,която не ти е покозват +без колан 370 евро+ 10 дена без книжка.
    Ако в 10 дневен срок платиш глобата,плащаш 50%.=185 ,При мен беше така.
    LZ1HAH
    0888705588

    Коментар


    • #47
      От: проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

      Колеги, има ли някой идея ако мина през Гърция с лебедката и желязната броня отпред ще имам ли проблеми?
      LZ1AID

      Коментар


      • #48
        От: проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

        знам.че е странно да търсиш логика в техните закони и подзаконови нормативчета,ма ква е логиката да са забранени несвалените тегличи?Моят на Круизера може само ябълката да му се сваля,но и тя ще слезе с много зор и майни яки.Кво им пречи?

        Коментар


        • #49
          От: проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

          Колега, доста мнения изчетох, благодаря на споделилите! Обаче някой може ли да ми каже според техния закон за пътищата аджеба позволено ли е с тъмни стъкла или не? Иначе си чешем езиците. Ходил съм няколко пъти и задните стъкла са черни, не фабрично, ама се ми е на тръни... и искам да знам сега ако ме спре мога ли да му се обяснявам или няма смисъл.. че замислям една отпуска по дълга и не ми се иска да ми я развалят някви заспали мръхльовци.
          | The only way to get smarter is by playing with smarter opponent | Consistency is the way to efficiency |

          Коментар


          • #50
            От: проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

            А как стоят нещата с допълнително монтиран булбар?
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #51
              От: проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

              Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
              А как стоят нещата с допълнително монтиран булбар?
              Ами незнам конкретно,но се замисли!Щом за теглич глобяват,че пешеходците щели да се пребият в него,то и за булбар могат да измислят подобна простотия!А как са изгладнели Византииците последно време..не е ли на болтове,свали го по-добре ако става,че да си спестиш излишни главоболия!
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #52
                От: проблеми в Гърция със затъмнени прозорци?

                Това за теглича ми се струва градска легенда. Може и да имат такава точка в закона, но на полицаите изобщо не им пука за него.
                Преди месец ме спряха за проверка на Ситония. Огледаха документите и колата и ме пуснаха. А тегличът ми изобщо не е незабележим. Със сигурност са го видяли, още повече, че дойдоха от задната страна на автомобила.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X