Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътуване до Ростов на Дон с кола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Пътуване до Ростов на Дон с кола

    Ако митничарите и пътните полицаи не са яли нещо вмирисано на закуска, минаването за един ден е съвсем възможно.
    Естествено, зависи и от шофьора, както и от липсата на непредвидени (понякога и необозначени) ремонти по пътя.
    Внимавайте с изкушението да "съкращавате километри" по неизвестни пътища с очевадна липса на трафик - шанса да се натресете в някой див офроуд е доста голям... не, че тук не е така
    Успех!

    П.П. Имам една молба - ако имате време, разбира се, разходете се по Крайбрежния в Одеса и влезте в някоя от жилищните сгради. Интересно ми е дали все още са толкова красиви отвън и толкова вмирисани и пред разпадане отвътре.
    П.П.П. Като стана дума за Одеса - умната! Джебчии и мошенници има навсякъде, но там са уникални!
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #17
      От: Пътуване до Ростов на Дон с кола

      Първоначално публикуван от karate161 Преглед на мнение
      ....Дали е реалистично да мина през Румъния и Украйна за един ден, без да се спира там?
      Чак сега се зачетох в този ти въпрос. Според мен не е никак реалистично да прецапаш Румъния и Украйна с всички граници за един ден без да се спира там. Ако не се лъжа почти никъде нямаш магистрала.
      Женя Вълчанова 0888272565

      Коментар


      • #18
        От: Пътуване до Ростов на Дон с кола

        май и аз се отказвам от тази идея...., мислех че е възможно, но след няколко консултации се оказва , че е препоръчително да се преспи някъде...
        предполагам в Украйна

        Коментар


        • #19
          От: Пътуване до Ростов на Дон с кола

          Изминах едната половина на маршрута.. и пуснах нова тема със пътепис като прикачен файл..))
          Още веднъж благодаря на всички за съветите и напътствията! Бяха полезни! А щом стигнах значи и ефикасни ))
          Остава ми връщане към София, и като се върна обещавам да добавя втората половина на пътеписа.
          Искренно се ндаявам информацията да е полезна.

          Коментар


          • #20
            От: Пътуване до Ростов на Дон с кола

            Здрасти , много ми стана интересно твоето пътуване до Ростов на Дон !Бих искал да ти задам няколко въпроса по темата ! veselin__georgiev@abv.bg не съм много по блоговете ,за това ако може на майла ! До скоро !

            Коментар


            • #21
              От: Пътуване до Ростов на Дон с кола

              Здравей Веско, малко закъснях с отговора, но бях извън София и нямах компютър под ръка. Погледни си имейла и питай , опитах се да ти изпратя имейл, но не съм сигурен дали си получил нещо. Пиши или тук или на имейла, а ако искаш може да се срещнем и да ти разкажа цветно..))

              Коментар


              • #22
                От: Пътуване до Ростов на Дон с кола

                Здравейте!
                Жена ми е киевлянка и всяко лято ходим в Киев за по около месец.Всяка година си избираме различен маршрут.Решили сме тази година да минем през Молдова.Бихте ли ми описали по-подробно хотелите в Измаил-цени,удобства.Ние пътуваме с двете деца.

                Коментар


                • #23
                  От: Пътуване до Ростов на Дон с кола

                  Първоначално публикуван от ceco55@abv.bg Преглед на мнение
                  Здравейте!
                  Жена ми е киевлянка и всяко лято ходим в Киев за по около месец.Всяка година си избираме различен маршрут.Решили сме тази година да минем през Молдова.Бихте ли ми описали по-подробно хотелите в Измаил-цени,удобства.Ние пътуваме с двете деца.
                  Има ли вече натрупани впечатления?
                  Публикувайте отговор

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X