Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Майк и Флориан - околосветско 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Майк и Флориан - околосветско 2010

    Колеги,
    искам да споделя с Вас срещата ми с две симпатични момчета тръгнали на околосветска обиколка.
    След една приятна вечер и почти два интересни дни при моторджии в Пирот с моя приятел Боре Вълка, на връщане в събота (12.06.2010), засякохме Майк и Флориан на OMV-то преди Сръбско-Българската граница. Поговорихме си с тях докато хапваха и си почиваха, аз с моя почти перфектен английски и Боре с неговия френски, и разбрахме за тяхното начинание. За 15-20 минути успяхме да обсъдим гумите които бяха подбрали, ойлерите които си бяха монтирали, и да ни разкажат на 2, на 3 за маршрута си. Тръгнахме си от бензиностанцията разделяйки се, но на Българската граница пак бяхме заедно, защото имаше доста добра опашка, а и се бяхме струпали около 20-на мотора на няколко групички.
    Направих няколко снимки с телефона, но в момента ми е трудно да ги кача, и ще ги пусна допълнително.
    Ето и линк към техния сайт http://www.4aid2wheels.webs.com/

    P.S. И да споделя още нещо. След като минахме Българското ГКПП попаднахме на групичка от 5-6 немски тъпи копелета с мотори, които се държаха нагло и презрително, и си позволявам да ги квалифицирам по този начин защото за повече от 20 години контакт с мотористи,независимо от социалния им статус, за пръв път ми се случва такова нещо, за което все още нямам обяснение, а забелязах, че дори и на Майк и Флориан им е направило впечатление щом са го описали в блога си.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

  • #2
    От: Майк и Флориан - околосветско 2010

    Там където отиват немците - със сигурност ще си намерят майстора!
    You'll never find out - I got no key hole....

    Коментар


    • #3
      От: Майк и Флориан - околосветско 2010

      Малко оф-топик, но и аз скоро бях неприятно изненадан от едни Поляци. Карах си аз африката и на Сарафово изпреварих мъж и жена с хонда хорнет (май беше такова) натоварени с дисаги, багажи и прочее. Караха доста бавно, като стигнахме до Поморие им махнах да спрат. Спряха, поздравих ги, оказа се че говорят английски. Доста дръпнати бяха, попитах ги дали имат нужда от нещо. Казаха ми че им трябва само къмпинг, посочих им близкия, който беше на 20 метра. Попитах ги дали мога да съм им полезен с нещо (все пак идват от далеч, няма начин да не им трябва нещо или да не искат да обменят информация за нещо), дали искат да ги черпя по бира а те ме изгледаха като отровени и ужасени и казаха че нямат нужда от нищо и си затвориха каските.....
      Иначе тия двамата са мнгоо готини, много готин сайт и готино си пътуват Сайта им е много хубав, дано завършат обиколката живи и здрави!
      Yamaha XT​M600E '98
      Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

      Коментар


      • #4
        От: Майк и Флориан - околосветско 2010

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Боре с Майк и Фло&.jpg
Прегледи:1
Размер:140.9 КБ
ID:5196031Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Аз с Майк и Флори&.jpg
Прегледи:1
Размер:118.6 КБ
ID:5196032

        Ето и снимките с Майк и Флориан, които обещах да кача.

        Много готини пичове са.

        Искрено им пожелавам безаварийно и интересно пътуване !
        Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 23-07-10, 15:29. Причина: Корекции
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X