Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От Беклемето до хижа Дерменка - молба за информация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: От Беклемето до хижа Дерменка - молба за информация

    Здравейте, има ли начин ако някой се е качвал с автомобил до х. Дерменка да сподели как е пътя и с лек автомобил може ли да се стигне?
    Природата е супер :-)
    За да не отварям нова тема, да попитам ако някой е посещавал х. Горски рай от с. Чупрене "нагоре" моля да споделите информация. Иска ми се да посетя тази хижа, но не зная колко са дълбоки коловозите и има ли места с кални участъци. Не ми се рискува на сляпо да ходя. Автомобилът ми е компактен и лифтиран, но не е 4х4 и си имам едно наум.
    Поздрави :-)

    Коментар


    • #17
      От: От Беклемето до хижа Дерменка - молба за информация

      Първоначално публикуван от nakatasan Преглед на мнение
      Здрав да попитам ако някой е посещавал х. Горски рай от с. Чупрене "нагоре" моля да споделите информация. Иска ми се да посетя тази хижа, но не зная колко са дълбоки коловозите и има ли места с кални участъци. Не ми се рискува на сляпо да ходя. Автомобилът ми е компактен и лифтиран, но не е 4х4 и си имам едно наум.
      Поздрави :-)
      С лек автомобил няма да можеш да се качиш до хижата. В началото пътят е чакълиран и що годе става, след няколко километра става изровен, остри и голи камъни, на горе има няколко участъка, които са без чакъл и са изровени с коловози и кал.
      Често ходя на хижата ( миналата седмица последно) та съм виждал и вадил доста опити с коли, свършващи в най-добрият случай със срязани няколко гуми. Последно едно Рено Канго беше ударило на " стомах"
      Хижата е хубава, отиди но остави колата долу. Хижарят предлага транспорт.
      Основният път до хижата ( щото има няколко) е този от село Чупрене на горе, 17 километра е. За другите не си и помисляй. Там и с джип вече е трудно

      Коментар


      • #18
        От: От Беклемето до хижа Дерменка - молба за информация

        Беклемето - х. Дерменка няма проблем с автомобил. Пътят го правиха миналата година и се минава със всичко.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #19
          От: От Беклемето до хижа Дерменка - молба за информация

          Здравейте, благодаря за бързите отговори. Преди обяд се свързах с хижарите на х. Горски рай. те също ми казаха, че пътят е само за високопроходим автомобил.
          Остава само х. Дерменка. Автомобилът ми е лифтиран, но не е 4х4 и е само с предно предаване.
          Поздрави

          Коментар


          • #20
            От: От Беклемето до хижа Дерменка - молба за информация

            От Беклемето до х.Дерменка не става с кола,пробвал съм го няколко пъти.С джип няма проблем,с мотор също.
            Има някакъв заслон на километър,прилича на кръчма,с кола си до там.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #21
              От: От Беклемето до хижа Дерменка - молба за информация

              Не става да се качиш с Нисан Микра до там.
              Ducati è nel mio cuore.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X