Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

    Под горивният филтър има един бял щуцер,който завършва на винт,с ръка го отвиваш ,над филтъра има един бутон,който е бутало на помпичката,натискаш толкова пъти,докато потече само нафта,без отлаганията и завиваш пробката. По принцип за запушване на филтъра има индикация в ляво под стрелката на резервоара,винаги светва при палене,трябва да загасва около 2-3 секунди макс. след запалване.
    TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
    Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
    Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
    Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

    Коментар


    • От: Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

      Здравейте, утре ще гледам една 120ка. 2007г 3,0. притеснява ме че е на 190 000км. купена е от БГ и ще я закарам в Тойота да я прегледат имам приятел. Гледах Туарег и разни други джипки, но това май най-михаресва. Аз радвко дигам над 130 и офроуда ми е такъв че с кола с вериги ми върши работа. Имам си малка градска кола това ми е да си ходя до вилата и на разни разходки и евентуално до морето. Казвам тези неща за да питам това ли е моята кола? Автоматик е колата, на тези километри предстоят ли скъпи ремонти? Тоя двигател при нормално стопанисване какъв му е ресурса? 37 000лв е с ДДС цената, струва ли си. Моля за бърз отговор.

      Коментар


      • От: Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

        Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
        Здравейте, утре ще гледам една 120ка. 2007г 3,0. притеснява ме че е на 190 000км. купена е от БГ и ще я закарам в Тойота да я прегледат имам приятел. Гледах Туарег и разни други джипки, но това май най-михаресва. Аз радвко дигам над 130 и офроуда ми е такъв че с кола с вериги ми върши работа. Имам си малка градска кола това ми е да си ходя до вилата и на разни разходки и евентуално до морето. Казвам тези неща за да питам това ли е моята кола? Автоматик е колата, на тези километри предстоят ли скъпи ремонти? Тоя двигател при нормално стопанисване какъв му е ресурса? 37 000лв е с ДДС цената, струва ли си. Моля за бърз отговор.
        Едва ли някой може да каже нещо категорично за автомобил, който не е виждал. 19000км не са толкова много за този автомобил - и двигателя, и скоростната кутия имат доста по-голям ресурс. Но всичко зависи от това, как е карана и поддържана. Иначе ремонтите са си скъпи. Като я огледат в сервиза предполагам, че те биха отговорили на въпросите по-точно. Все пак ако нещо те притеснява след огледа, казвай и ще помагаме с каквото можем.
        http://www.nakladkibg.com
        накладки, спирачни дискове, съединители

        088 8613380

        Коментар


        • От: Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

          Спазарих днес една 2005та август, луксури модификация + джд телевизори фабричен чип и там още някакви екстри който като нови са купени за 18 000лв, аз я спазарих за 34500лв с ДДС. Двигателя е сменен с нов преди 60 000км и токущо е минала през сервизно обслужване, каско и гражданска до август. Гумите са с доста живот. Всички в сервиза, който са и приятели на моя човек, казаха че това е колата която трябва да взема. Някъде сряда се надявам да е в мойте ръчички и дано имам късмет защото парата хич не е малко. Под сменен двигател имам предвид от стария са осатвени картера, водната помпа и разпределителния вал, другото е ново от магазина, включително и дюзите.

          Коментар


          • Re: Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

            Сипвай и добавката на Тойота за дизелово гориво и си проверявай дюзите редовно. Друго и да се счупи, няма да е страшно.
            "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

            Коментар


            • От: Re: Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

              След 1000 проблеми, утре да даде господ я взимам. И мене ми казаха за тая присадка, дюзите били сменени с новия модел преди 60 000км. някъде и тоя модел малко давал ядове. Имам Ситроенче С2ка на 35 000км. с нафтата на Лукойла след като загрее мъничко тресе така че ще му падне двигателя, сипах ОМВ и престана, пак нещо са почнали с гадните горива, но ще си я пазя машинката Стискайте палци колеги най-накрая да си я взема!

              Коментар


              • От: Re: Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

                Колата вече си е моя Много добри впечатления, свръх запазена е, даже един приятел вика "що ти е крив номера, нали е чисто нова" забележките са че липсват щипки на десния подкалник и на една кора зад радиатора и придрънчват и задна лява не лови добре ръчната. Градско без задръствания 9,6 с задръствания 11,5. Пробвах я на лек офроуд никакво даже и пробуксуване. С чипа върви много повече от на приятеля без чипа и с въздуха определено клати по-малко. Проблем е че навигацията няма карта за БГ, странен факт при положение че е купена от 1ви БГ собственик, как мога да си кача карти.

                Коментар


                • От: Re: Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

                  Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                  Колата вече си е моя Много добри впечатления, свръх запазена е, даже един приятел вика "що ти е крив номера, нали е чисто нова" забележките са че липсват щипки на десния подкалник и на една кора зад радиатора и придрънчват и задна лява не лови добре ръчната. Градско без задръствания 9,6 с задръствания 11,5. Пробвах я на лек офроуд никакво даже и пробуксуване. С чипа върви много повече от на приятеля без чипа и с въздуха определено клати по-малко. Проблем е че навигацията няма карта за БГ, странен факт при положение че е купена от 1ви БГ собственик, как мога да си кача карти.
                  Честито за автомобила! Да си го караш безаварийно много километри. Ако имаш въпроси - казвай, всеки ще помогне с каквото може.
                  За навигацията погледни тук.
                  http://www.nakladkibg.com
                  накладки, спирачни дискове, съединители

                  088 8613380

                  Коментар


                  • Re: Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

                    То май имаше карта само за София - даже Пловдив и Варна ги няма. Ма това е инфо отпреди 1 година.
                    "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

                    Коментар


                    • От: Re: Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

                      В ТМ ми казаха,че най доброто е гола вода, има карта на СОфия и на по-големите градове но не е хубава и струва 500 кинта, като в тая цена влиза и хубава карта за цяла европа. Комшия обаче ми каза че на РАВ4ката е сложил карта от ланд крузър като моя и то записвана и бачка, та като се върне от празниците ще ми я дадем да пробваме, като ще ми обясни от къде са набарали карта която може да се презаписва и т.н. , но бързаше че заминаваше. Днес измих интеркулера защото беше целия в каша от мухи, казаха ми че си имало спецялен спрей за тая работа и ще го видя. Има някъде нещо дето при около 1200-1500 оборота влиза в резонанс и дрънчи, за сега не го откривам но няма да му се размине Колкото повече я карам толкова повече и се радвам, до сега са ми минали много коли през ръчичките но това е 2рата колица в която се влюбвам, просто всичко и е както искам. На хората който се чудят каква тойотка да вземат ги съветвам да взимат само топ нивото, вярно е че тая е с 10 000лв спрямо една друга дето бях харесал но си струва всяка стотинка, определено щях да съжалявам ако не си бях взел с всичките екстрички. Щом имам развитие с навигацията ще пиша в другата тема. Весела коледа желая на всички !!!

                      Коментар


                      • От: Re: Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

                        Колега, относно дрънченето при 1200-1500 оборота имах същия проблем. Оказа се някакъв болт по снадките на ауспуха. Не е нищо особено, но ако не му обърнеш внимание с километрите може да се влоши.
                        Относно навигацията, съм си взел едно хубаво гарминче, с което мога да се разхождам и да се местя в други коли. Мисля, че е по-практично решение ако караш няколко автомобила.

                        Коментар


                        • От: Re: Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

                          Аз ГАрминче си имам, ама ми се иска да си е по- така Ще ги видя снадките по ауспуха, така по звука е доста възможно да е това което казваш.

                          Коментар


                          • От: Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

                            Колега,намери ли дрънченето на аспуха,че и аз го имам този проблем?

                            Коментар


                            • От: Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

                              Колеги, споделете къде да търся филтъра за купето/климатика/ и как се сменя? Благодаря предварително.

                              Коментар


                              • От: Закупуване на TLC 120 3.0 D4D. Впечатления?

                                Първоначално публикуван от Иво Василев Преглед на мнение
                                Колеги, споделете къде да търся филтъра за купето/климатика/ и как се сменя? Благодаря предварително.
                                Филтъра се намира зад жабката. Отваряш капака и после внимателно я изтегляш нагоре, посоката на дъпане е по равнината на капака. Щом излезе трябва много да внимаваш, защото отзад трябва да се откачи въженцето, което прави отварянето плавно. То е закрепено на една пъпка и съм чувал, че много лесно се чупи. Успееш ли с това, филтъра се вади лесно.
                                Успех!
                                http://www.nakladkibg.com
                                накладки, спирачни дискове, съединители

                                088 8613380

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X