Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново дъно в хип - хопа :D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ново дъно в хип - хопа :D

    Много силни и бляскави рими! Подобно нещо не се вижда всеки ден!


  • #2
    От: Ново дъно в хип опа

    ...'аси тъпотията!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #3
      От: Ново дъно в хип опа

      Мацката кефи...
      Друго не мога да кажа...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Ново дъно в хип опа

        Коле; безопасно ли е като го казваш това ; мойта кобра си легна а твойта?
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #5
          От: Ново дъно в хип опа

          Ми, то едното за другото. Сигурно е блондинка по рождение.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #6
            От: Ново дъно в хип опа

            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
            Коле; безопасно ли е като го казваш това ; мойта кобра си легна а твойта?
            И мойта така, ама не ме страх, че може да види- свикнала ми е на простотиите...
            Пък нека да види-да разбере, че не е само тя на този свят, и освен "не искам" има и други думички на този свят...

            Мислех да се извиня за спама, ама нали сме си точно там...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Ново дъно в хип опа

              Добре че песента има клип, че ако я слушам по радиото, бих сменил на момента станцията заради тоя "травестит" .

              ПП за мераклиите които искат да направят подобен хит има специално разработена програма!

              Успеха е гарантиран !
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от T-1000; 09-07-10, 21:32. Причина: Добавяне на важна картинка !

              Коментар


              • #8
                От: Ново дъно в хип опа

                Ъъъъъ, какво ви кефи пък в мацката- мъжествения глас? Ллееееелееей- защо има такива идиоти, че на всичкото отгоре и пеят. От къде е излязла- не знам, ама да се връща обратно.
                JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                Манол Денев

                Коментар


                • #9
                  От: Ново дъно в хип опа

                  Първоначално публикуван от Александър Белов Преглед на мнение
                  Ъъъъъ, какво ви кефи пък в мацката- мъжествения глас? Ллееееелееей- защо има такива идиоти, че на всичкото отгоре и пеят. От къде е излязла- не знам, ама да се връща обратно.
                  Мацката има сериозни плюсове и несериозни минуси . Песничката била известна и в Италия .

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ново дъно в хип опа

                    Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
                    Мацката има сериозни плюсове и несериозни минуси . Песничката била известна и в Италия .
                    Ми, то в Италия и е златната среда на такава песничка. Ония като видят жена...
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ново дъно в хип опа

                      Първоначално публикуван от Александър Белов Преглед на мнение
                      Ъъъъъ, какво ви кефи пък в мацката- мъжествения глас? Ллееееелееей- защо има такива идиоти, че на всичкото отгоре и пеят. От къде е излязла- не знам, ама да се връща обратно.
                      Маноле, стани на 40-пък да те видим тогава...
                      На тази (и по-голяма)възраст си променяш разбиранията за красиво, и "почти красиво"
                      "почти красивото" е 120 кила, с наболи мустаци, припява чалга, или "Хип оп", и е навита за две водки...
                      На тоя фон мацката от клипа е напаво съвършена. Само дето рапира... Ако можеше да имитира AC/DC...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ново дъно в хип опа

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Маноле, стани на 40-пък да те видим тогава...
                        На тази (и по-голяма)възраст си променяш разбиранията за красиво, и "почти красиво"
                        "почти красивото" е 120 кила, с наболи мустаци, припява чалга, или "Хип оп", и е навита за две водки...
                        На тоя фон мацката от клипа е напаво съвършена. Само дето рапира... Ако можеше да имитира AC/DC...
                        Сега, от тази гледна точка... Ама годините нищо не означават. Не вярвам, че си предал себе си и естетическите си представи- човек може и на сто да е, но има ли желанието за живот и красивото в него- ще се бори, ще си държи на принципите и критерийте за красота и ще държи самия себе си във форма, за да получава желаното. Не те обиждам, наистина- просто мисля така. А пък съм сигурен, че тази пи**а е отвратителна- щом на клипа си личат недостатъци, представи си на живо- без гримьорски геройства и т.н.
                        JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                        Манол Денев

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ново дъно в хип опа

                          мацката бива, ама песента е като повръщано от тъпотия...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ново дъно в хип опа

                            Белов, незнам как ще си търсиш мома с тези претенции .

                            izo4x4 определението е много точно, на мене ми убягна да го формулирам =))

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ново дъно в хип опа

                              Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
                              Белов, незнам как ще си търсиш мома с тези претенции .

                              izo4x4 определението е много точно, на мене ми убягна да го формулирам =))
                              Преди 2 седмици зарязах една мома, с която ходехме година и 3 месеца. И при това не заради претенции.
                              JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                              Манол Денев

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X