Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Старозагорски офроуТ тунинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Старозагорски офроуТ тунинг

    Барабана на лебедката не е доспъпен.

    п.п. С Джамбазов сме писали заедно.
    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
    Drag Grand Canyon Daily
    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
    LZ1JYM

    Коментар


    • #17
      От: Старозагорски офроуТ тунинг

      Абе много време му отделихте на този туниХ спец.

      Коментар


      • #18
        От: Старозагорски офроуТ тунинг

        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
        Абе много време му отделихте на този туниХ спец.
        Е как не!?!?....а ти така можеш ли!?...М?

        Коментар


        • #19
          От: Старозагорски офроуТ тунинг

          Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
          Е как не!?!?....а ти така можеш ли!?...М?
          Е как да неможе,клиента е винаги прав,как иска така му ги правят
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • #20
            От: Старозагорски офроуТ тунинг

            Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
            Откакто станах офроудър-пешеходец, ръчкам в мобилето да си търся нов стар Рънър. Днес попаднах на следната зашеметяваща .....
            Не си казал какво и е станало на старата или поне аз не съм разбрал
            Иначе понеже си го публикувал в "тунинг", а не в "спам и смях" приемам въпроса ти на сериозно......от тази на снимките бягай като дявол от тамян
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #21
              От: Старозагорски офроуТ тунинг

              Jimi отнесе бирата... .
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #22
                От: Старозагорски офроуТ тунинг

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                Не си казал какво и е станало на старата или поне аз не съм разбрал
                Иначе понеже си го публикувал в "тунинг", а не в "спам и смях" приемам въпроса ти на сериозно......от тази на снимките бягай като дявол от тамян
                Ааа, не съм си и помислял да му искам рекламната джипка на човека - държи си я за мостра, зер.

                За старата Фулдата извади тежката присъда "спукан блок", така че освен ламарини, и двигател нямам. Сега упорито търся същия двуврат Рънър в по-добро здраве, та да му прехвърля окачването и другите екстри, а от стария да си имам склад с части.

                А че темата е тука - приеми го в посока "не опитвайте това в къщи сами"
                Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Старозагорски офроуТ тунинг

                  Иййй, докато го видя това чудо на техническия гений, и те взели, че махнали обявата...

                  Надали се е продало, ама вероятно има агент-провокатор..

                  Коментар


                  • #24
                    От: Старозагорски офроуТ тунинг

                    Абе и аз нищо не видях, а тъкмо ми стана интересно!Дайте някоя снимка да го видя този уникален експонат ... от нашия край.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Старозагорски офроуТ тунинг

                      Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
                      Ааа, не съм си и помислял да му искам рекламната джипка на човека - държи си я за мостра, зер.

                      За старата Фулдата извади тежката присъда "спукан блок", така че освен ламарини, и двигател нямам. Сега упорито търся същия двуврат Рънър в по-добро здраве, та да му прехвърля окачването и другите екстри, а от стария да си имам склад с части.

                      А че темата е тука - приеми го в посока "не опитвайте това в къщи сами"
                      В МОбиле БГ има един двуврат,поочукан за 2500 лв.-2.2 бензин,климатик .Ако няма да даваш пари за части,мисля че е приличен избор.
                      Твоя с какъв мотор е ?
                      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Старозагорски офроуТ тунинг

                        Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                        Абе и аз нищо не видях, а тъкмо ми стана интересно!Дайте някоя снимка да го видя този уникален експонат ... от нашия край.
                        Адаш, обявата поначало си беше малко нещо менте. на снимките ми заприлича на гаражите до Родопа и оня ден, като ходих да си взимам една пратка от Спиди огледах, но тунинХованата машина не беше там.
                        Някой е похабил 2 квадрата алуминиев рифел (поне на такова приличаше) и решил, че до година-две ще смачка конкуренцията, започвайки от Брабъс и свършвайки с Вромос.
                        Вчера видях две изпълнения, които бяха от същата категория - Фронтера със 60 сантиметров (мерих го) теглич и Нива със задна броня от нещо друго, която стърчеше около 30 санта назад от нормалното. Абе PHI явно е заразно...
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Старозагорски офроуТ тунинг

                          Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                          В МОбиле БГ има един двуврат,поочукан за 2500 лв.-2.2 бензин,климатик .Ако няма да даваш пари за части,мисля че е приличен избор.
                          Твоя с какъв мотор е ?
                          Ходих да го гледам още в деня, в който научих тъжната вест. Няма му половината купе отляво, джамбазинът вече е поразпродал и доста от другите ламарини - а на моята и купето е тотално загнило, така че схемата "една от две" не работи. Иначе ми е 2.4 (22RE) двигателят - ако намеря такъв евтин, и това ще закърпи положението.
                          Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                          TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Старозагорски офроуТ тунинг

                            Дано се намери решение...Тези ванчета Превия,май са с такъв мотор,но пълна инжекция.
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X