Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Simson

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Simson

    Приятели, имам голям проблем затегнах съединителя, но като реша да тръгна и да вкарам 1-ва, се чува едно много лошо стържене. Ако някой може да ми обясни подробно как да си наглася съединителя, ще му бъда много задължен!
    Последно редактирано от viki terzieva; 18-09-10, 15:27.

    Коментар


    • #17
      От: Simson

      Съединителя ти опира в капака и ако него оправиш ще прецакаш капака !
      Щом си го натегнал,охраби го малко,намери средно положение .

      Коментар


      • #18
        Благодаря ти отново утре ще пробвам! Ще пиша за резултати.

        Приятели вече всичко е ок ! Благодаря на всички !

        Сега имам ново запитване относно симсона, но не ми се отваря нова тема за това ще попитам тук: каква кросова (може и от ендуро, просто да е по-голема) вилка ще стане на симсон S51 и ако някои има нещо от сорта да пише.

        Приятели, помагайте!
        Последно редактирано от viki terzieva; 18-09-10, 15:29.

        Коментар


        • #19
          От: Simson

          За какво ти е голяма вилка ?
          Променяш всичко и започват проблемите -спирачка няма да можеш да нагласиш съосието на веригата с 2 та венеца,
          няма да можеш да нагласиш амортисьорите и други такива проблемчета .
          По-добре я надигни и не се занимавай с вилки и такива простотии
          Последно редактирано от viki terzieva; 18-09-10, 15:31.

          Коментар


          • #20
            От: Simson

            Аз не мога да разбера, защо искате да разваляте хубавия вид на Симсона !? Та това да не е кросов мотор, с каквато и да е рамка, той няма как да стане по-бърз. Най-вероятното което може да стане е да стане по-грозен ...
            Симсона си има предназначение, и то не е да скачаш с него като с ендурото или кроса.
            Поздрави!
            Yamaha WR 200

            Коментар


            • #21
              Мерси за съветите!

              Но все пак някой знае ли каква вилка може да стане на симсона. Няма да я сменям за сега, просто за информация. Мерси предварително!
              Последно редактирано от viki terzieva; 22-09-10, 10:03.

              Коментар


              • #22
                От: Simson

                Най-добре да вземеш един сантиметър, да премериш вилката на симсонката
                и да започнеш да мериш вилките на всички мотори, които срещнеш по пътя.
                До сега не съм прочел тук в тема да е правено такова нещо, така че това е най-сигурният вариант, който имаш.
                Последно редактирано от viki terzieva; 22-09-10, 10:04. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише ВИНАГИ отделно от глагола - например "не съм"

                Коментар


                • #23
                  От: Simson

                  Колеги ,има ли още мераклии за Симсонки или старата школа да помогне ако може.Нямам съединител на симсона не се регулира.Всичко е събрано както трябва,шайбите са си наред събирах всичко по видеото за ремонта на симсонката.Като наглася палеца над двигателя да е на 90 градуса и като натисна ръчката на съединителя е мека,все едно няма жило закачено за него.За да зацепи съединителя трябва да бутна палеца по назад,но тогава ръчката става твърда и с натисната ръчка и включена първа като ритна манивелата мотора тръгва напред.Имам и някакъв луфт на касетата,която по каталог трябва да е 0,3-0,4 допустимо,но моя си е бая.
                  https://www.youtube.com/watch?v=LXMyt1zO54s



                  Коментар


                  • #24
                    От: Simson

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:paleccc.jpg
Прегледи:1
Размер:219.0 КБ
ID:5801410А този палец на снимката до кое деление трябва да влиза 1 или 2 ,моя е до първата.Долу пръчките трябва ли при натиснат палец да се показват навън или си стоят в леглото и по-вече не излизат?

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X