Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Жабкови амортисьори за УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Жабкови амортисьори за УАЗ

    може ли да се купят от някъде нови жабкови амортисьори за уаз 469 .понеже шасито ми е за такива .

  • #2
    От: жабкови амортисьори за уаз .

    Магазин в Пазарджик ги има ако не се лъжа бяха по 45лв довечера ще ти дам телефон че в момента не е у мен!!!
    Иван Сапунджиев
    УАЗ 31512
    0888677388

    Коментар


    • #3
      От: жабкови амортисьори за уаз .

      Номера е 034445388 магазина се намира срещу Месокомбината!!!
      Иван Сапунджиев
      УАЗ 31512
      0888677388

      Коментар


      • #4
        От: жабкови амортисьори за уаз .

        Искам да те питам защо искаш точно жабкови да слагаш пак? За да запазиш джипа в оригиналното му състояние или защото такива са му сложили от завода по онова време и други нестават на тези места? Ако е заради първото ок. Но ако е заради второто ти препоръчвам да си направиш други стойки за монтаж на телескопични амортисьори.
        http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

        Коментар


        • #5
          От: жабкови амортисьори за уаз .

          стойки за захващане на шасито има . но трябва и за мостовете . особено за задния мост не мога да си намеря и затова се спрях на вариант да търся жабкови .и ве че ги сложих де .благодаря на колегата за телефона дето ми даде . то се оказа че и от газ 69стават

          Коментар


          • #6
            От: жабкови амортисьори за уаз .

            Първоначално публикуван от spas spasov Преглед на мнение
            стойки за захващане на шасито има . но трябва и за мостовете . особено за задния мост не мога да си намеря и затова се спрях на вариант да търся жабкови .и ве че ги сложих де .благодаря на колегата за телефона дето ми даде . то се оказа че и от газ 69стават
            Нещо не разбрах, има стойки за телескопични пък ти монтираш жабкови?
            Как става?
            Продават ли се някъде стойки за телескопични амортисийори, готови, само да ги заваря за шасито, с цел преминаване от жабкови на телескопични?
            "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

            Коментар


            • #7
              От: жабкови амортисьори за уаз .

              има ги да се продават стойки които се заварят за шасито .но трябва и такива за предните планки .а там със заварка не е много сигурно дали ще издържи .или трябва нови планки .за задния мост също.планките за шасито бяха по 45лв .като сложа и другите още по толкова .грубо и амортисьорите .и една седмица преправяне .ако аз си го правя .то отиде 700 лв ами аз за толкова купих целия джип .а ако го карам на майстор още 200.и най малко 2 седмици .а оригиналните жабкови ми излязоха 250 и с тях отдолу е по прибрано .дори и да ударя задния мост няма опасност от повреждане на амортисьора .докато телескопичния е по уязвим из пресечена местност и е по ниско захванат от жабковия .

              Коментар


              • #8
                От: жабкови амортисьори за уаз .

                Eдна стойкали е 45 лв.?

                Говориме за УАЗ нали?

                Напоследък забелязвам, че фолксвагена ми е по-евтин за подръжка от уазката, а ФВ го карам всеки ден докато уазката само в събота или неделя по десетина километра за кеф. Започват да ми минават през главата ееретични мисли за смяна на марката с цел по евтина подръжка.
                "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                Коментар


                • #9
                  От: жабкови амортисьори за уаз .

                  А защо не дойде на срещата на клуб УАЗ в Чипровци?
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • #10
                    От: жабкови амортисьори за уаз .

                    Бях на работа Драго, нямаше начин.
                    Още съжелявам, че я пропуснах.
                    За надогодина се записвам още от сега.
                    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                    Коментар


                    • #11
                      От: жабкови амортисьори за уаз .

                      Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                      Eдна стойкали е 45 лв.?

                      Говориме за УАЗ нали?

                      Напоследък забелязвам, че фолксвагена ми е по-евтин за подръжка от уазката, а ФВ го карам всеки ден докато уазката само в събота или неделя по десетина километра за кеф. Започват да ми минават през главата ееретични мисли за смяна на марката с цел по евтина подръжка.
                      А бе стойките са по 25 лв

                      А за частите е нормално да поскъпват. Изчерпаха се тия от едно време. Сега с покачването на долара очаквайте ново поскъпване защото натам хората търгуват с долари.
                      Луд умора нема,само се поти!!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: жабкови амортисьори за уаз .

                        да 45 лева ги гледах в един магазин бройката .27 лева бравата на уаза .на фолксвагена е 16 скоро я сменях аз също карам фолксваген вече 5 години само сменям масло и ремъци и наливам нафта .уазката в за петък събота и неделя 20-30 литра бензин за я има я няма 20километра без път .а с фолксвагена с56 литра нафта си идвам от Бърно .затова сега си присаждам дизел 1.9 от фолксваген на джипа .абе по евтино е да карам фолксваген .и по удобен е .

                        Коментар


                        • #13
                          От: жабкови амортисьори за уаз .

                          A най-евтино е да ходиме пеша!
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • #14
                            От: жабкови амортисьори за уаз .

                            Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                            A най-евтино е да ходиме пеша!
                            Зависи с какво подхранваш мАторо. Ако набиваш повечко на пържоли и ребърца разхода не е толкова нисък,но пък за това и не зацапва толкова често свещите. :Д
                            Луд умора нема,само се поти!!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: жабкови амортисьори за уаз .

                              абе уаза е незаменим за бездорожие. само дето ,,посръбва ,,повечко бензинец .но пък може да се сдобиеш с цял срещу 600-800лева и да си го ползваш за части .напоследък енергото бракува доста почти нови .то преди по складовете бяха на кило частите.за 150 лева съм купувал нов двигател . мостове по за 100лева но вече немаа.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X