Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Subaru Baja

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Subaru Baja

    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...564&f1=details Не знаех,че тази марка с може би най-качествените автомобили има такъв модел.Страхотна играчка за големи,която никога няма да омръзне.

  • #2
    От: Subaru Baja

    Това е моя не сбъдната мечта позволява много доработки (STI) има готови китове. Двигателя може да се докара до 400 кс.
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • #3
      От: Subaru Baja

      За мен е доста нефункционална кола, изглежда добре, ама само до там, багажника не е достатъчно обемен за да се ползва като работен пикап и в същото време не можеш да сложиш там бебешката количка при лошо време. Неслучайно от Субару не успяха да наложат този модел.
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #4
        От: Subaru Baja

        Ми Легаси пикап. Първоначално замислена за пикапски пазари като щатите, Австралия и т.н. ама ядец... Но ми е симпатична, не крия.

        Коментар


        • #5
          От: Subaru Baja

          Едно красиво и сладко недоразумение. Въобще няма претенции да е пикап, мислено е като трета кола в калифорнийско семейство с подрастващ пъпчив младеж да си мята сърфовете и колелата отзад. Пусто че дори и за такива приложения платформата е малка. И остават тези които се нуждаят от комби без покрив, които не са особено много. Иначе си е кола като кола, че и последните се продаваха повече с турбо двигателя. Блага работа.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            От: Subaru Baja

            Това си е отрязан Аутбек и както Гоблин каза,таргет групата е била точно младежите за сърф-мърф и темподобни.

            Бе много си яка Бахата
            SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
            0878299791

            Коментар


            • #7
              От: Subaru Baja

              Със сигурност ще побере АТВ при пуснат капак отзад,не мисля,че е чак толкова нефункционална.Знаете ли колко ми е трудно сега да разтоварвам торби с цимент и пясък от комбито,превит вътре на две... а и АТВ-то не се побира на височина вътре.

              Коментар


              • #8
                От: Subaru Baja

                Яка си е, още повече че съм имал Аутбек и знам за какво става въпрос. За всеки влак си има пътници. Е верно за този са по-малко, но причината може да е и цената, че един Аутбек например е с 1/3та по-евтин.
                пон.-пет. 09:00 - 18:30
                събота 09:00 - 13:00
                Варна - 0894484248, 052600585
                София - 0895432143, 024750847, 024750947

                Коментар


                • #9
                  От: Subaru Baja

                  Това, което се вижда на заден план на снимките е сервиза на Голди, който добре познавате от форума.
                  Колата е от доста време в автокъщата, което се разбира и от снега на снимките.
                  Много пъти я заглеждах, но така и не спрях да я разгледам добре.
                  Същата, но зелена в съседна автокъща се продаде доста бързо.
                  Life is too short to drive dull cars!

                  Fight global warming !
                  ... turn on your A/С !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Subaru Baja

                    Аз чак сега се загледах,че има доста Субита в тая автокъща.Това да не е на "бай'Петко-поразяващата ръка".Ако е така,нищо чудно,че седи от много време,човека е доста "популярен" в Субисредите с какви ли не изпълнения!
                    SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                    0878299791

                    Коментар


                    • #11
                      От: Subaru Baja

                      Точно той е - бай Петко
                      Имаше история и за тази кола конкретно

                      Абе преди седмица-две се бях отбил във въпросната автокъща да разгледам Субарцата на Бай Петко!....
                      ....а самият той бе застанал пред работещото ДВГ на въпросната "Baja" и успиваше двама клиенти! .....по едно време обаче "Baja"-та каза "щрак" и вратите се заключиха сами! .....капака отворен,ДВГ-то работи! ....Бай ти Петко почва да обикаля около колата и да дърпа дръшка след дръшка!....обаче не,нема отваряне! .....колата си бачка, а ключетата висят вътре .....хората се споглеждат,а той им вика: "айде бегайте си вършете работа,аз ше се оправаям тука".....и хората си тръгнаха! .....Петко бъзикна нещо по двигателя и колата угасна,тресна капака и си замина!
                      Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X