Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Продавам УАЗ

    Темата наистина стара, но златна пак я препрочетох и доста се посмях.
    Valentin Genov не е влизал почти откакто е пуснал "обявата", с интерес чакам да се включи отново и да разкаже нови и интересни постижения с Уаз-ката
    LZ1PER

    Коментар


    • #47
      До: Продавам УАЗ

      Жена ми току-що пита какво толкова съм видял та се заливам от смях-е видя и сега и тя се заливамного обичам искрени хора каквото му е на сърцето това и на устата(грешка)клавиатурата
      Dacia Duster 1.6 CSe 115 4x4

      Коментар


      • #48
        До: Продавам УАЗ

        Призовавам, който се е посмял искрено (включително и аз) на тази печатна грешка - "а" вместо "и" и последвалите от нея хумористични постановки, да гласуваме за този колега и той да се почувства удовлетворен от краткото си участие във форума. И дано да разбере, че тук се срещаме и за да се забавляваме.
        П.П. Още ми е смешно, как тази обява се превърна в импровизирана комедия. И много внимавам да не сгреша с отпечатването на буквите, че току-виж и ... малее смях.
        Приятели не се печелят - губят се завинаги.
        УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
        Времето е ценно, само ако не бързаш.
        0889623098

        Коментар


        • #49
          До: Продавам УАЗ

          Засрамихте човека
          но и на мене ми излязоха сълзи от смях

          Коментар


          • #50
            До: Продавам УАЗ

            Айде пък ако се укучи колата ще ида да си взема едно малко. То сигурно ще е евтиничко. Пък за чергило ще му мислим като влезе в пубертета. До тогава ще си го карам кабрио.

            Коментар


            • #51
              До: Продавам УАЗ

              Ivotosod,как се гласува колега за тези просоловути точки за които всеки се бори....
              SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

              Коментар


              • #52
                До: Продавам УАЗ

                Ако се "оУАЗ-чи", И аз бих си взел едно. Ама имайте едно на ум, като се бъзикате...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #53
                  До: Продавам УАЗ

                  Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
                  Ivotosod,как се гласува колега за тези просоловути точки за които всеки се бори....
                  Виж във FAQ, и другите подобни, ползувай бутона "търсене", Все ще излезе нещо за което да се заловиш и "по пътечката, по пътечката та до аптечката". Успех.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #54
                    До: Продавам УАЗ

                    Вече от доста години не живея във Враца и искрено се позабавлявах като прочетох темата. Бях забравил как се говори в моя Роден край. Ако искате мога да проуча някои офроуд маршрути, минаващи през малки селца, и да направим едно посещение на тази колоритна част от страната ни. А ако някой от белослатинската група прочете това, нека каже какво става с човека пуснал тази интересна тема.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Продавам УАЗ

                      Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                      Вече от доста години не живея във Враца и искрено се позабавлявах като прочетох темата. Бях забравил как се говори в моя Роден край. Ако искате мога да проуча някои офроуд маршрути, минаващи през малки селца, и да направим едно посещение на тази колоритна част от страната ни. А ако някой от белослатинската група прочете това, нека каже какво става с човека пуснал тази интересна тема.


                      No, thank you.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Продавам УАЗ

                        Майка ми е родом от едно село, близо до Бяла Слатина !
                        В този край наистина се говори така, голям купон е, поне за мен !
                        Р.П.(RFF) 0898677590
                        Пътна помощ
                        ДЕНОНОЩНО

                        Коментар


                        • #57
                          До: Продавам УАЗ

                          Тоя скоро не е писал за уазката нищо,явно са е**ли мамата на уазката от толкова е**не.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Продавам УАЗ

                            Просто е ПРОДАДЕНА,и няма какво да се е.....е.
                            Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

                            Коментар


                            • #59
                              До: Продавам УАЗ

                              Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                              Вече от доста години не живея във Враца и искрено се позабавлявах като прочетох темата. Бях забравил как се говори в моя Роден край. Ако искате мога да проуча някои офроуд маршрути, минаващи през малки селца, и да направим едно посещение на тази колоритна част от страната ни. А ако някой от белослатинската група прочете това, нека каже какво става с човека пуснал тази интересна тема.
                              Васко направо давай маршрута и мястото за BBQ
                              А пък вече си имаме и речник от "резервата"
                              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                              A2 (+)

                              Коментар


                              • #60
                                До: Продавам УАЗ

                                Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                                Васко направо давай маршрута и мястото за BBQ
                                А пък вече си имаме и речник от "резервата"
                                Навремето правеха един поход "По стъпките на Ботевата чета", от Козлодуй до Враца ! При добро желание и намиране на спонсор и време, може да се направи !
                                Р.П.(RFF) 0898677590
                                Пътна помощ
                                ДЕНОНОЩНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X