Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисери Български

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бисери Български

    Не смятам, че някои теми трябва да бъдат затворени, предвид обстоятелството, че бъкат от бисери български - В случая: "копувам боен пистолет", "нетрябва", "всики необходими документи", "ще ме тарифират по беднос", "себеси" , " вече е закупен Зиг заур 2022"
    И всичко това е от поста на човек на когото са му издали не диплома за основно образование и правопис, а разрешително за късо нарезно оръжие??? !!!
    Къде сте КОСаджии и .... ???!!! Накарайте го Човека да си напише името без правописни грешки! Честито за "Зиг заур 2022" !!! Срам ме е!! От простотията българска ...
    Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
    "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

  • #2
    От: Бисери Български

    Първоначално публикуван от SMITH 357 Преглед на мнение
    Не смятам, че някои теми трябва да бъдат затворени, предвид обстоятелството, че бъкат от бисери български - В случая: "копувам боен пистолет", "нетрябва", "всики необходими документи", "ще ме тарифират по беднос", "себеси" , " вече е закупен Зиг заур 2022"
    И всичко това е от поста на човек на когото са му издали не диплома за основно образование и правопис, а разрешително за късо нарезно оръжие??? !!!
    Къде сте КОСаджии и .... ???!!! Накарайте го Човека да си напише името без правописни грешки! Честито за "Зиг заур 2022" !!! Срам ме е!! От простотията българска ...

    Не знам кого имаш предвид, нито дали си имате нещо лично с него да разрешавате. Общо взето си посочил разни някакви всякакви граматичеси проблеми, но конкретно: "себеси", е неуместно да включваш в тази поредица... Тази дума, точно така се пише!!!
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X