Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на тапицерията на Land Rover Discovery

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: СМЯНА НА ТАПИЦЕРИЯТА НА ДИСКО 1

    Ако ползвам нещо като щанга за лост от първи род, дали бих имал успех? А щипките наистина са две.
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

    Коментар


    • #17
      Тапицерия на таван на Диско1

      ЧНГ на всички колеги! Безаварийна 2009г. и на всички джипки, че да ни радват.
      Като взех Диското (Диско1 300Tdi 97г., три врати, без люкове) беше с провиснал таван - беше отлепен плата на тапицерията на тавана. Не че е някаква сериозна болка, но от време на време като погледна към тавана леко ме дразни. Търсих някакви варианти, но разбрах само, че имало някакъв плат точно за тапицерия на тавани, но не можах да намеря.
      Дайте съвети какво може да се направи. Всякакви практични пък и щури идеи ще са от полза (надявам се не само на мен).
      Дискавъри 300 тди ръчка
      Витара тди автомат
      XT660R

      Коментар


      • #18
        До: Тапицерия на таван на Диско1

        Ето тук по-надолу в обявата http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ight=Discovery има снимка на претапицирания таван.
        Наистина материята е по-специална за колите.
        Мога да те ориентирам за София къде могат да направят тази процедура, за Варна не знам.
        Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
        LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
        Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

        Коментар


        • #19
          До: Тапицерия на таван на Диско1

          тук в Севлиево има много добър тапицер и прави таваните като нови, също така продава много готин плат за тавани мисля че беше светло бежов, ако се интересуваш мога да проверя
          Discovery I, 300 TDI

          Коментар


          • #20
            До: Тапицерия на таван на Диско1

            А преди да тръгнеш да го правиш,открий причината за отлепването.При мен беше теч от челното стъкло...
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • #21
              До: Тапицерия на таван на Диско1

              Първоначално публикуван от бат'Марто
              А преди да тръгнеш да го правиш,открий причината за отлепването.При мен беше теч от челното стъкло...
              И аз си мислих първо за теч, но не видях никакви признаци. Обливах го с маркуч, карах го в дъжд - нищо. Най-много е провиснало там където е мястото на люковете - отпред и отзад (люкове няма и никога не е имало).
              Дискавъри 300 тди ръчка
              Витара тди автомат
              XT660R

              Коментар


              • #22
                До: Тапицерия на таван на Диско1

                За София знам страхотно място, оставих моя Рейндж в 10 сутринта, а в 4 следобяда беше готов, и то отлично направен с всички детайли покрай шибедаха.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #23
                  До: Тапицерия на таван на Диско1

                  колко пари ти вземаха
                  Discovery I, 300 TDI

                  Коментар


                  • #24
                    До: Тапицерия на таван на Диско1

                    Плати го продавача на джипа, такава ни беше уговорката, като го купих с провиснал таван. Та не знам цената, но качеството е отлично.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #25
                      До: Тапицерия на таван на Диско1

                      Първоначално публикуван от zzlatev
                      Плати го продавача на джипа, такава ни беше уговорката, като го купих с провиснал таван. Та не знам цената, но качеството е отлично.
                      Дай координати, телефон за връзка, че и моя плаче за ремонт на тапицерията.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Тапицерия на таван на Диско1

                        Първоначално публикуван от rumy
                        Дай координати, телефон за връзка, че и моя плаче за ремонт на тапицерията.
                        Телефона не го пазя, но мястото е в малката уличка зад РУМ Хаджи Димитър в едноименния квартал. Точно срещу задната врата за зареждане има един блок с 2 входа и отдолу е ателието.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #27
                          До: Тапицерия на таван на Диско1

                          Виж тези момчета, аз съм си правил при тях таван и мисля, че се получи по-добре от оригинала (мое мнение)
                          TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                          "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                          Коментар


                          • #28
                            До: Тапицерия на таван на Диско1

                            Първоначално публикуван от tony553
                            Виж тези момчета, аз съм си правил при тях таван и мисля, че се получи по-добре от оригинала (мое мнение)
                            Браво, тези са интересни, ще си оправя при тях маншоните на лостовете.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #29
                              До: Тапицерия на таван на Диско1

                              Първоначално публикуван от tony553
                              Виж тези момчета, аз съм си правил при тях таван и мисля, че се получи по-добре от оригинала (мое мнение)
                              А да знаеш технологията на залепване на плата към кората-лепи се с лепило или се нагрява
                              Мисля да се пробвам сам, но ми липсва малко теория
                              А иначе показаното е впечатляващо.
                              Дискавъри 300 тди ръчка
                              Витара тди автомат
                              XT660R

                              Коментар


                              • #30
                                До: Тапицерия на таван на Диско1

                                Първоначално публикуван от jumbo1
                                А да знаеш технологията на залепване на плата към кората-лепи се с лепило или се нагрява
                                Мисля да се пробвам сам, но ми липсва малко теория
                                А иначе показаното е впечатляващо.
                                За съжаление не! оставих им колата и след 4 часа беше готова, не присъствах на монтажа Само мога да ти кажа, че плата за тавани е специален, едностранно е каширан с дунапрен!!!
                                TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                                "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X