Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

    Супер филм. Мохабета в 18-20 минута направо ми напълни душата. Демонстрира контакта на две култури, които нямат нищо общо по между си.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

      мдаа, изгледах го и аз. Добре, че около 20 мин казаха някоя и друга дума на руски та барем ги разбрах кво толкова се хилят...
      А ета что, ета...,Урал или...?
      Ета БМВ
      БМВ, а етий два?
      А ета самае лучше..., Африка Туин!
      А что 'та Африка Туин?
      Ета ХОНДА!
      Китайски??
      Не, японский!
      Мммм...

      Ей, пак дигнаха акциите на Илариончо..., аман от връзкари, на другия край на света да отидеш и те пак там...
      Колкото повече толкова повече sigpic

      Коментар


      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

        Благодаря Димо, за прекрасните снимки и за съвета за покупка на нов акумулатор за БМВ, дано не се случи от сериятя на Бойко .
        http://www.irlandetza.com
        Forever is our today
        http://www.lre-bulgaria.org
        мотора на аватара е на Gorgio

        Коментар


        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

          Хора, благодаря ви още веднъж за посрещането
          Иване, филма е чудесен. Хубавото е, че това е точно .... същият маршрут в частта му Казахстан, Таджикистан и Киргизстан само са си спестили вакханската долина, но е разбираемо / има жени по моторите ... Много е вълнуващо да го гледаш дни, след като си го минал

          Хора все още обмислям откъде да започна. Пътуването беше доста ... мащабно. Всяка държава ( а те са десет) е отделна и немалка тема. Не съм спрял да мисля. Скоро ще се появи подробен репортаж. Моля ви за малко търпение Обещавам, няма да ви "мъча дълго".

          П.П.
          irishman, за нищо ... Дано случиш на читав. Аз досега не съм имал проблеми. Но ти знаеш, че има и други алтернативи ...
          Последно редактирано от Chinela; 14-08-10, 08:46.
          ______2
          Е = MZ

          Коментар


          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

            Страхотно филмче! Евала и на поляците но със затаен дъх чакаме пътеписа на Димо.
            [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

            Коментар


            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

              тц,тц, убава работа, Димо евала нямам думи кефиш ни всички , и аз искам ма трябва с джипка щото немога да карам моторетка
              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

              Коментар


              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                Добре дошъл ,Димо.Радваме се ,че се върна жив и здрав и изпълнен с емоции
                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                0899187766

                Коментар


                • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                  Изчаках всички за да кажа и аз:Добре дошъл,Димо!Следях с интерес начинанието ти....Както прочетох вече по-горе,а то си е така:РеспектЖиви и здрави цялото семейство
                  Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                  Коментар


                  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                    Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                    Няма да качвам снимки. Имам да пера, да оправям ...
                    Хора учете руски!!!
                    Нямате представа колко е важно! В цяла централна Азия и Русия хората ще общуват с вас. А те искат да общуват!
                    Сега си давам сметка, колко е важно човек да говори свободно ...
                    Чели ли сте Короленко/"Слепият музикант", "Идиот" ? Въобще руска класическа литература? И ако някой не е гледал "Бялото слънце на пустинята", нека го гледа. Това гледат космонавтите преди полет ... Всички! Без значение, дали са американци, или са расли по тия земи.
                    На мен ми се "наложи" заради майка ми (благодаря ти). Нямаше време да чете всички произведения и ми ги даваше на мен ... после (преди изпит) да и ги разказвам. Това е безценно ...
                    Ако се върна на Байконур, ще пропусна Киргизия, а тя е място, до което човек трябва да си вземе билет всеки път, когато открадне време!
                    Просто не знам за какво да говоря по/напред.
                    Препълнен съм с впечатления. Вече дори и не снимам. Само карам. Всеки има предел. Аз стигнах моя.
                    Хора с тюбитейки, майки с деца, камили ... Простете ми и за Мамаев Курган ...


                    Еи Димо това откровение е едно от нещата дето са ме трогвали във живота и ме карат да се чувствам Българка . Успех в живота на теб и твоето семеиство
                    Последно редактирано от Ким; 15-08-10, 17:01.

                    Коментар


                    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                      Добре дошъл Пътешественико. Чакам с нетърпение приказката за Байконур. Роден съм на 12 април. Поздрави Сашо.
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                        Димо радвам се за такива българи които са направили една мечта реална,пиша във монента за първи път във темата но бях до теб както всички тук във форума.
                        Със съпругата сме гледали много пъти снимки и коментари,МОЛЯ ТЕ ПО БЪРЗО СЪС ПЪТЕПИСА.

                        Коментар


                        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                          Отново ще подкладя темата с още, този път научно-популярни филми за Памир, дело на ООН.

                          http://vimeo.com/7606780

                          http://vimeo.com/6242134

                          Едва вчера се сетих, че тези полски юнаци ги срещнахме на една бензиностанция на излизане от Душанбе. Падна сериозен лаф и нещо ми се върти в главата, че единият от групата, или учеше в България или ..., но говореше приличен български ...

                          Коментар


                          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                            Welcome home!
                            congratulations on a wonderful trip. I loved the photos I saw.
                            I look forward to your report in Idilevo next month

                            Doug

                            Коментар


                            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                              Thanks, Doug,
                              you are on the road now, so take care and enjoy it!
                              See you in Idilevo.

                              @ aldr, ivotnt, благодаря ви. Вече работя (подбрах фотографиите от 5 държави) Скоро ще опиша случката и с думички ...

                              @ Иване, филмите са много, много истински. Благодаря ти.
                              ______2
                              Е = MZ

                              Коментар


                              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                                Димо вече отдавна е тук. Когато реши да сподели още нещо от вече приключилото пътуване, ще го направи и всички ще разберем. Тук нямаме какво повече да му напишем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X