Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

    Вече и SPOT-a на Димо работи, оттук насетне, ще го следим тук

    http://share.findmespot.com/shared/f...jjKXiyoetr4Cbk
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 20-06-10, 11:59.
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #17
      От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

      Много ме кефи надписа на левия куфар:
      TRAMP ............
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #18
        От: Централна Азия - 2010

        Аз чак днес попаднах на темата и предполагам Димо, че си проучил много внимателно маршрута, но бих искал да вметна някои неща:

        На едно място в предишната тема прочетох че пътищата в Казахстанската пустиня са хубави, аз лично не останах с такива впечатления, на места се строи усилено но хубав път в пустинята имаше от Атрау до Макат. после беше хубав пак, но ако не искаш да се движиш с повече от 20км/ч следващите няколкостотин км.
        Предполагам че маршрута е илюстративен но виждам че от Арал към Атрау е почти по права линия, не е невъзможно, казахстанските степи през по-голямата си част са абсолятно равни и местните са прекарали пътища изпънати като струни в продължение понякога на стотици километри.
        Но основния път от Арал за Атрау минава чак горе през Актюбе, и изобщо няма да си очарован от пътя след Арал (говоря за главния път). Ако минете дитрекно от Арал ким Макат, Атрау ще бъде много интересно , по пътя има и много интересни скални образувания, страхотни. Ние искахме да минем от Бенеу (което се пада надолу към Актау) към Арал на пряко , но местните ни разубедиха и направихме една обиколка от около 1700 км. за да преодолеем разстояние от 400км по права линия. Взехме такова решение защото вече бяхме пробвали и двата варианта , да се движим по "главния" път и по пътища прекарани от местните (разликата не е голяма) но все пак решихме да заложим на сигурно местните настояваха че не е добра идея да тръгнем от Бенеу директно към Арал.
        Но така или иначе тези неща ще ги видиш сам там и ще прециниш на място какво да правиш.

        Успех още веднъж и попътен вятър!
        Последно редактирано от roadsofasia; 20-06-10, 12:05.
        www.roadsofasia.net

        Коментар


        • #19
          От: Централна Азия - 2010

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          Той е сам, освен ако не броиш и гласовете, които чува
          "1. Тръгваме 3 (три) мотора.
          2. Аз, Лъчо ( Lukе) с KTM 990 Adventure, и Явор с Honda VT Shadow 1100." Събине, ми Димо сам го е написал в една друга тема, пък към Памир ще броим гласовете...
          Последно редактирано от rosslan; 20-06-10, 12:33.
          VARADERO SD2

          Коментар


          • #20
            От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

            Димо достигна сервиза на Вромос.
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • #21
              От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

              Успех Димо. Надявам се всяка сряда да се чуваме както се уговорихме. Пожелавам ти само хубави емоции и приятно за каране време. Успех и аз лично ще стискам палци всичко да мине по възможно най-добрия начин. И да правиш много снимки. Успех

              Коментар


              • #22
                От: Централна Азия - 2010

                Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                "1. Тръгваме 3 (три) мотора.
                2. Аз, Лъчо ( Lukе) с KTM 990 Adventure, и Явор с Honda VT Shadow 1100." Събине, ми Димо сам го е написал в една друга тема, пък към Памир ще броим гласовете...
                Димо:
                Вечерта трябва да къмпираме преди Истанбул, после Шафранболу, древно селище на хетите, Кападокия, Немрут и на изток към ез. Ван. При езерото се разделяме. Лъчо и Явор на север, аз - на юг, югоизток към Иран.
                До ез. Ван са заедно, после Димо продължава сам.
                Per aspera ad astra.

                Коментар


                • #23
                  От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                  Ех, не можах да ги изпратя лично. Чаках, чаках, а вече ме налегна работата и трябваше да тръгвам. Нищо, останалите посрещачи / изпращачи са на линия, а аз ще махам от наблюдателницата като минат покрай мен. Времето тук е идеално, леки облачета има по пътя към М.Търново, но те ще са за разхлада
                  Лек път Димо!!!!!!!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                    Групата потегли от "Гъбката" в Бургас в 16:00.
                    Лек и приятен път момчета.
                    There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                    No wahalla.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                      Димо,

                      Тръгнало ти е по вода(ако знаеш как ти завиждаме за дъжда!!!),все така да ти върви.....УСПЕХ !

                      Поздрави,
                      търся си подписа....

                      Коментар


                      • #26
                        От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                        Изпращането в София беше многолюдно и мокро!
                        Приключението започна!
                        На добър път, Димо!!

                        Имаш съдбата да носиш мир в страни с конфликти,
                        само едно маслиново клонче трябваше да захапеш!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                          Още един път ти пожелавам успех! Нас ни заваля кораво след като ви изпратихме, дано вие да сте останали сухи
                          Yamaha XT​M600E '98
                          Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                          Коментар


                          • #28
                            От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                            На добър път,момчета!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                              На добър път и от нас!
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар


                              • #30
                                От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                                Димо, Момчета,
                                На добър път. Много емоции, много усмивки, хубаво време, късмет и ... много, много снимки
                                По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X