Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шлайфане на ризи и валове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шлайфане на ризи и валове

    Колеги кажете къде шлайфат цилиндри в София, без след това да се налага да се набиват ризи
    Опитът ми с тези в Княжево е именно такъв
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

  • #2
    Re: Шлайфане на ризи и валове

    Аз моите ги шлайфах в гр.Сливница и останах доволен
    LZ1NBN

    Коментар


    • #3
      Re: Шлайфане на ризи и валове

      Къде там шлайфат? Случайно да разполагаш с телефона им?
      Пичовете в Княжевската шлайфбаза ми осраха двигателя и минавам на 2-ремонт... Добре, че магазинерите са сговорчиви и ще ми сменят буталата 1 ремонт за 2-ри.. Онези ми изкараха и четирите цилиндъра с различни диаметри и едно от буталата откровено си хлопа в ризата... Това при положение, че нямаше дълбоки драскотини или прекалено износване
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        Re: Шлайфане на ризи и валове

        Преди доста време бях писал, че онези уроди в княжево не стават за нищо ама явно си пропуснал темата. Платиха ли ти пораженията?
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #5
          Re: Шлайфане на ризи и валове

          Здрасти - не ми се занимава с тях... Тезата им е, че и така ще работи, и да не било нова кола та толкова претенции... ?! Те с това си вадели хляба и разбирали много..
          Интересното е че не извадих нито един здрав сегмент или клапан, като я рзглобих а колата си бачкаше))) Просто взех бутала 2-ремонт и сега търся свестен шлайфист..
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #6
            Re: Шлайфане на ризи и валове

            Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
            Преди доста време бях писал, че онези уроди в княжево не стават за нищо ама явно си пропуснал темата. Платиха ли ти пораженията?
            а ти от умрял писмо получавал ли си . в интерес на истината точно при тях съм шлайфал десетки блокове и валове без нито една рекламация и без никакви проблеми, включително са ми изправяли валове и са ми правили разни други custom изработки. вярно че някои от тях са ми лични приятели. това обаче беше едно време, сега не знам как точно стоят нешата при тях
            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

            Коментар


            • #7
              Re: Шлайфане на ризи и валове

              Последните два-три пъти ходих в орландовци при една женица /как и беше името/ и съм доволен - определено. В княжево не съм ходил и като чета май няма и да отида.

              Коментар


              • #8
                Re: Шлайфане на ризи и валове

                Ето ти телефона-0889865421 Сашо ,звънни му той ще ти обясни къде точно се намират в Сливница.Цените преди един месец бяха 40лв. блок и 40лв. вал - шлайфане.
                LZ1NBN

                Коментар


                • #9
                  Re: Шлайфане на ризи и валове

                  Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
                  Последните два-три пъти ходих в орландовци при една женица /как и беше името/ и съм доволен - определено. В княжево не съм ходил и като чета май няма и да отида.
                  Тази женица прави главите на огледало За блокове нямам наблюдения, но глави никой не съм виждал да прави по-добре.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Шлайфане на ризи и валове

                    Преди 3 години шлайфахме в Орландовци при лелята една глава от Аудо 80, 1.6 ТД, бяха го прегрели здраво. Направиха я за 2 часа, стана префектно. Носил съм и колянов вал там. Работят много професионално.

                    Брат ми си носи мотора (Fiat Tipo 1.1 Fire) някъде е Княжево за прешлайфане на клапани, мерене на цилиндрично износване на цилиндрите, мерене на коляновия вал. Направиха го чудесно. Ще потърся някакви координати на майстора.
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Шлайфане на ризи и валове

                      Ама като не мога да изрова телефон. Караш в посока от хл. завод към орландовци, на светофара си направо по "Христо Станишев", 50тина метра по-нататък завиваш в дясно, шлаифистите са след още 10 метра от ляво.
                      Последно редактирано от Ц. Кръстев; 11-03-07, 10:59.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Шлайфане на ризи и валове

                        Благодаря - ще се разходя до Орландовци
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Шлайфане на ризи и валове

                          тази женица от Орландовци се казва Таня ако не ме лъже паметта. Справя се сравнително добре но по мое мнение най-доброто оборудване и най-добрата майстория в София я предоставя не безизвестния Джудас /шлайф база "Джуди" или нещо от сорта/
                          Ако ти представлява интерес намира се на хладилника от Черни връх към зоологическата градина. Минаваш релси и след тях в ляво, 200-250м. по-надоло от дясната страна има портал ще питаш пазача и той ще те ориентира. Ако има проблем пиши ще те опътя по-точно

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Шлайфане на ризи и валове

                            Джудаса май има машини само за ремонт на глави. Не съм сигурен обаче.
                            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Шлайфане на ризи и валове

                              Там правят само глави , 8689474 , 9627376 , 0888922668 кв.Хладилника ул.Люба Величкова 24.За главата на Нивата ми взеха около 55лв.
                              LZ1NBN

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X