Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся си Волга М21Г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся си Волга М21Г

    Има една покрита с покривало на влизане в Богров откъм Ботевград , но не съм сигурен може и да е Москвич.

    Коментар


    • #17
      От: Търся си Волга М21Г

      Първоначално публикуван от Snejko Преглед на мнение
      Има една покрита с покривало на влизане в Богров откъм Ботевград , но не съм сигурен може и да е Москвич.
      Колега,
      ако имаш път нататък погледния защото в момента нямам личен транспорт а и баща ми никога няма а отиде там за една волга.

      Коментар


      • #18
        От: Търся си Волга М21Г

        Колеги, и аз имам Волга бих я дал на някой стига да си заслужава, В движение и с нови номера. само застраховка и винетка и трябват.Карам я от време на време и много и се наслаждавам. Сега искам да стегна друга кола която започва да ми харесва повече от Волгата. имам и вартбург 311. и мисля да се разделя с руската класика.

        Коментар


        • #19
          От: Търся си Волга М21Г

          Колега . Отказах се да махам болгата. преди няколко дни даже започнах да я разглобявам за лек ремонт. Така че, няма да я давам поне з сега.

          Коментар


          • #20
            От: Търся си Волга М21Г

            Ето една в мобилето цената е по висока, но е в прилично състояние. Успех. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...060&f1=details

            Коментар


            • #21
              От: Търся си Волга М21Г

              Първоначално публикуван от mini_mania Преглед на мнение
              Относно дреболийте като таблото, предната седалка, броните, стоповете, лайстните по купето, тях ще видя дали мога да взема от онази разрязана Волга .а за двигателят и задния мост не е ли по- добре че ще са от по-новия модел



              относно разрязаната Волга до руен като разбера точнотои местонахлождение ще отида да видя състоянието и ще пусна снимки.
              Аз си търася дори да не е 3-та серия. Ако намериш някоя и не те устройва прати един е-мейл tr.monev@gmail.com

              Коментар


              • #22
                От: Търся си Волга М21Г

                Първоначално публикуван от mini_mania Преглед на мнение
                здравейте отново,
                получих нова информация за две волги.
                едната се намира на пътя Бургас - Варна.Ако някой има път нататък да се огледа за волгата и да погледне дали е със звезда.
                Събота 14.05.2011г. ще пътувам за Варна с Жигули-то за Ретро Рали Златни Пясъци, мога да я погледна, но все пак това са 125 км., конкретизирай мястото, не мога да се оглеждам като куче на тенис маса час и половина.

                Коментар


                • #23
                  От: Търся си Волга М21Г

                  Колега наистина си приготвил малка сума. Ако не се снабдиш с поне осемкратния размер на въпросните 700 лв. по-добре не се захващай. Сега реставрирам ГАЗ - 24, като съм стигнал до боята. До тук ми е "стъпила" на 3,5 бона /добре, че жена ми не чете форуми/, като не съм пипал салон, никелирани детайли, гуми, джанти и т.н.
                  Тук можеш да видиш какво съм направил с една ВАЗ 2101 от 1972г.: http://dyankog.snimka.bg/automobiles/2101.476791



                  Първоначално публикуван от m_g Преглед на мнение
                  Колега, нека да споделя и аз опита си от търсене на М21, както и от възстановяването на един подобен автомобил (Варшава)
                  Момчиле, нека споделя и аз, как се сдобих с ГАЗ - 21.
                  Научих, че един чичко я продава, започнахме преговори от октомври 2010г., огледах автомобила - изгнило и ръждиво НЯМА, външен вид - приличен, двигател - ПЕРФЕКТЕН, документи - наред, беше си запазил даже фактурата от Мототехника с дата 17.09.1969г. с която е купил колата, единствен /с жена си разбира се/ собственик. Доста бързо стигнахме до споразумение за цената, като изобщо не съм се пазарил - колкото поиска толкова /в интерес на истината, не поиска много/.
                  Поне десетина пъти ходих при колата да преговаряме. Всеки път се разправят разни спомени и случки с автомобила. Почнах да си мисля, че водим преговори единствено и само да може чичкото /31 набор, август навършва 80г. да е жив и здрав/ да има с кой да си приказва.
                  С две думи на 19.04.2011г. стигаме до нотариус /жена му е трудноподвижна, че се наложи посещение "в къщи"/. След Нотариуса ми казва "Идвай я взимай щото ще се откажа и ще ти върна парите!" в очите му сълзи. Никаква готовност нямах да я транспортирам. Само успях да купя полица Гражданска Отговорност от някъкъв брокер. Отивам при гаража да вадим колата и о ужас, дотогава не бях обръщал внимание, пък и не бях маневрирал с такъв кораб. Гаража е перпендикулярен на тунела на стара кооперация в центъра на Бургас. Срещу гаража, на не повече от 2.5 - 3 м. друга кооперация /също стара от преди десети ноември/, Волгата вкарана напред и трябва да се вади на заден ход. Има и канал на пода. Серво на волана? - Нанайси. След двадесет минути успях - вир вода целия и с треперещи ръце и крака. Питам - "Бай Василе /така се казва чичкото/, как си вкарвал и изкарвал колата в този гараж, много е неудобен?" Знаеш ли какво ми отговори:
                  - Момче, когато я вкарвах в гаража последния път, тази кооперация /сочи стената срещу гаража/, още не беше построена!!!

                  Ето я красавицата: http://dyankog.snimka.bg/automobiles/gaz-21.586594

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търся си Волга М21Г

                    Ееееее!Наистина доста добре запазена Волга!Пусни някоя снимка да я видим завършена!
                    TLC 120 Prado
                    Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търся си Волга М21Г

                      Първоначално публикуван от jouzzin Преглед на мнение
                      Пусни някоя снимка да я видим завършена!
                      Сега се реставрира 24-ката, зарекъл съм се, че за бала на дъщеря ми /първа година Английска гимназия/ 21-цата ще е готова. Имайте малко търпение!!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търся си Волга М21Г

                        Колега dyankog,имам едно кръгло огледалце като твоето на Жигулката във хубаво състояние .На мен ми трябва едно правоъгълно от дебелите огледалца за Жигула .Ако имаш някое съм навит да си ги разменим .Съжалявам че нямам опция за Л.С.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Търся си Волга М21Г

                          Първоначално публикуван от Consul73 Преглед на мнение
                          Колега dyankog,имам едно кръгло огледалце като твоето на Жигулката във хубаво състояние .На мен ми трябва едно правоъгълно от дебелите огледалца за Жигула .Ако имаш някое съм навит да си ги разменим .Съжалявам че нямам опция за Л.С.
                          Колега аз си търся такова огледалце за моята волгата газ21 ако решиш да го продаваш съм насреща, от Варна съм.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Търся си Волга М21Г

                            Първоначално публикуван от Consul73 Преглед на мнение
                            Съжалявам че нямам опция за Л.С.
                            Сори за оффтопика, но и аз нямам опция за Л.С. Проявявам интерес към огледалцето, а и имам такова, каквото ти търсиш.
                            dyankog@abv.bg

                            Коментар


                            • #29
                              От: Търся си Волга М21Г

                              И аз си купих преди 3 дни Волга М21 и ми дадоха резервни части с нея и имам еднио огледалце и съм от Варна.0888313176 Николай

                              Коментар


                              • #30
                                От: Търся си Волга М21Г

                                Първоначално публикуван от niki7009 Преглед на мнение
                                И аз си купих преди 3 дни Волга М21
                                Честито за придобивката. Какво мислиш да я правиш??? Пусни снимки да я видим!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X