Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нарязване на грайфер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Нарязване на грайфер

    Говоря за преди 10 години,но машинката е още на тавана и работи.

    Коментар


    • #32
      До: Нарязване на грайфер

      Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
      Говоря за преди 10 години,но машинката е още на тавана и работи.
      Колега ако не ти трябва машинката, пиши какви пари ще и искаш. На мен ще ми свърши перфектна работа.
      KTM EXC 400
      KTM EXC 525
      Beta rr 450

      Коментар


      • #33
        До: Нарязване на грайфер

        а ще има ли ефект ако "накъдря" малко грайферите на китаеца(АТВ) ... крайните са добре обаче посредата са гладки а още ги има на 50-60% просто са се загладили .. с макетно ножче да си поиграя ?
        Прикачени файлове
        Няма кал - Няма кеф !!!
        Suzuki Samurai LJ410 1984
        Suzuki LTZ400 2008
        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

        Коментар


        • #34
          До: Нарязване на грайфер

          Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
          а ще има ли ефект ако "накъдря" малко грайферите на китаеца(АТВ) ... крайните са добре обаче посредата са гладки а още ги има на 50-60% просто са се загладили .. с макетно ножче да си поиграя ?
          Тези гуми са много тънки и според мен няма да станат.Ако се нарежат ще имате проблеми после!
          0887 526 564/ 0897 933 755 /

          Коментар


          • #35
            До: Нарязване на грайфер

            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=70040

            В мотокрос подфорума се обсъжда подобен казус
            Per aspera ad astra.

            Коментар


            • #36
              До: Нарязване на грайфер

              Здравейте колеги,пренарязването на гуми се прави и то успешно,но от значение е вида и качеството на гумите,колкото повече платове е гумата толкова по-дълбоко може да се реже,а и гумата остава по- надеждна.Може да се сдобиете дори с 1см грайфер ,ако гумата го позволява и естествено ,ако човека които реже,знае какво прави.
              Има много различни по вид и качество машини,може би най-добрите са немските,те работят с голямо разнообразие от ножове.
              На едно от местата където може да се случи това е Смолян.
              Цената на гума варира от 5 до 10 лева ,монтаж и демонтаж са безплатни.

              Коментар


              • #37
                До: Нарязване на грайфер

                Допълнение относно въпроса за ламелите....ламели немогат да бъдат изрязвани или поне няма да изглеждат като ламелите които всички познаваме

                Коментар


                • #38
                  До: Re: Нарязване на грайфер

                  Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                  Циганите на битака правят така... С бръснарски ножчета.Цела нощ режат,мангалчетата,а на другия ден имаш нек'ва непозната шарка,дето може и много да ти хареса.Само че,една гума ако е стара,опечена и на всичкото отгоре я "пренарежеш",ЩЕ СЕ СПРАСКА на първата дупка.Нема да минеш и 100 метра.Това си е не само самоубийство...Това си е 100% убиство...
                  Съгласен съм с теб! Но циганите са по-умни от колкото изглеждат!Не е за вярване, нали.Обаче на един мой приятел са му пробутали едни такива гуми за 40 кинта едната!Педставяте ли си!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Нарязване на грайфер

                    Бихте ли споделили при каква температура се извършва това нарязване на протектора?
                    Благодаря предварително

                    Коментар


                    • #40
                      От: Нарязване на грайфер

                      Ножчето на машинката, става почти червено!
                      0887 526 564/ 0897 933 755 /

                      Коментар


                      • #41
                        От: Нарязване на грайфер

                        Някой може ли да сподели актуална информация къде в София може да ми нарежат грайфер на едни джипови гуми?

                        Коментар


                        • #42
                          От: Нарязване на грайфер

                          Срещу екото на село чепинци има гумаджия и ми е нарезвал гуми

                          Коментар


                          • #43
                            От: Нарязване на грайфер

                            Здравейте колеги,търся да си купя работеща машинка за нарязване на грайфер.Моля някой ако има и не я ползва да ми се обади или да ми пише тук или на ЛС.Телефонния номер ми е в подписа.
                            MITSUBISHI L200 2.5TDI, ГАЗ69 с 2.5tds,X5 - Тихомир Камарашев 0886841426

                            Коментар


                            • #44
                              От: Нарязване на грайфер

                              А как стои въпроса с баланса на нарязаните гуми?
                              Toyota Land Cruiser LJ70;Mazda Tribute;0878 84 20 84

                              Коментар


                              • #45
                                От: До: Нарязване на грайфер

                                Първоначално публикуван от goro01 Преглед на мнение
                                Добре би било, но технологично е абсолютно невъзможно.
                                (А и за утъпкан сняг най-важна е каучуковата смес и едва след това броя и вида на ламелите...)
                                И защо да е невъзможно? Определено има смисъл големите плочки на грайфера да се насекът на по малки парченца. Макар и по твърд каучка все пак сцеплението е по добро и то чувствително /говорим за добре утъпкан сняг и лед/.
                                Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X