Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нарязване на грайфер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Нарязване на грайфер

    Първоначално публикуван от Бачо Ачо Преглед на мнение
    А как стои въпроса с баланса на нарязаните гуми?
    Като на всяка гума и бъди спокоен , няма да се наложи да слагаш кило олово.
    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

    Коментар


    • #47
      От: До: Нарязване на грайфер

      Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
      И защо да е невъзможно? Определено има смисъл големите плочки на грайфера да се насекът на по малки парченца. Макар и по твърд каучка все пак сцеплението е по добро и то чувствително /говорим за добре утъпкан сняг и лед/.
      Пробвал ли си?
      Рязане на грайфер съм видял само при трялките,по-точно махане на част от грайфера.
      За всяко друго рязане/нарязване,не го възприемам!
      Последно редактирано от georgipetkov64; 12-01-18, 21:44.
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #48
        От: Нарязване на грайфер

        Има смисъл донякъде,сиромашки тунинг.По-добре е от нищо,добре е този който нарязва да знае какво прави и да не стига до платовете,също е важен и дот-а на гумата,ако е вехта на 6-7г няма смисъл.И все пак си е най-добре нова гума...
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • #49
          От: До: Нарязване на грайфер

          Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
          Пробвал ли си?
          Рязане на грайфер съм видял само при трялките,по-точно махане на част от грайфера.
          За всяко друго рязане/нарязване,не го възприемам!
          Аз много бегло помня една гумаджийница към ДАП-а.Майстора Васил имаше такава машинка.Та да не би всички тогавашни транспортни звена да са имали ?
          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

          Коментар


          • #50
            От: Нарязване на грайфер

            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
            Има смисъл донякъде,сиромашки тунинг.По-добре е от нищо,добре е този който нарязва да знае какво прави и да не стига до платовете,също е важен и дот-а на гумата,ако е вехта на 6-7г няма смисъл.И все пак си е най-добре нова гума...
            Мн. ясно ...........така е.
            Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

            Коментар


            • #51
              От: Нарязване на грайфер

              Зная че е по добре нови,ама аз съм решил да пробвам.Искам да си купя такава машинка.Ако има някои моля да пише.
              MITSUBISHI L200 2.5TDI, ГАЗ69 с 2.5tds,X5 - Тихомир Камарашев 0886841426

              Коментар


              • #52
                От: Нарязване на грайфер

                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                Има смисъл донякъде,сиромашки тунинг.По-добре е от нищо,добре е този който нарязва да знае какво прави и да не стига до платовете,също е важен и дот-а на гумата,ако е вехта на 6-7г няма смисъл.И все пак си е най-добре нова гума...
                Може би има смисъл при някаква селско стопанска техника,или нещо което се движи бавно.
                Не си представям,да си караш БМВ-то с такива гуми.
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • #53
                  От: Нарязване на грайфер

                  Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                  Може би има смисъл при някаква селско стопанска техника,или нещо което се движи бавно.
                  Не си представям,да си караш БМВ-то с такива гуми.
                  Нали споменах за нови гуми.Навремето са ми нарязвали на баба жигула,за два месеца се разкривиха,сигурно са били със стар дот,но не знаехме какво да гледаме и кое какво означава по гумите.
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • #54
                    От: Нарязване на грайфер

                    машинки има в нета, преди време и на мен ми беше влезнала тази муха, но като видях цената се отказах. Нови гуми са по-евтини от машинката. Другия вариант е да погледаш клипове в ю-туб и да видищ как братушките си ги правят сами.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Нарязване на грайфер

                      Първоначално публикуван от mercedesss Преглед на мнение
                      Зная че е по добре нови,ама аз съм решил да пробвам.Искам да си купя такава машинка.Ако има някои моля да пише.
                      Ако пазиш гумите до лятото и сега не ти е зор, като дойдем на Бахата в Русе, ще взема машинката и ще ти ги нарежа, докато ти печеш пържилите!
                      0887 526 564/ 0897 933 755 /

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X