Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Керосин става ли за дизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Керосин става ли за дизел

    Предполагам че за мене е по-трудно да използвам чужда членска карта за гейклуб, отколкото някой да прочете съответния ГОСТ.
    А виж, модераторите имат задължението да различават идиотизма, от смислената информация. Нали зер модератори. И да разкарват поне бруталните глупости, зер тука четат и деца.

    Коментар


    • #47
      От: Керосин става ли за дизел

      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
      Предполагам че за мене е по-трудно да използвам чужда членска карта за гейклуб, отколкото някой да прочете съответния ГОСТ.
      А виж, модераторите имат задължението да различават идиотизма, от смислената информация. Нали зер модератори. И да разкарват поне бруталните глупости, зер тука четат и деца.
      Тезата ти е незащитима. Казах ти какво да направиш, за да си прав.

      Коментар


      • #48
        От: Керосин става ли за дизел

        Мил пардон:
        http://yandex.ru/yandsearch?text=%22...D0%A2&lr=10379

        Но това е за последен път. Всеки следващ ще искам сертификат за брътвежа, и няма да обяснявам защо съм се присмял на кухо заявление.
        Нито ще разказвам точно на тебе за разликата между парното сушене, и крекинга. За разни жаби - разни локви. На Нептун айсбергите са от метан.

        Коментар


        • #49
          От: Керосин става ли за дизел

          Става,недостатък е че керосина дава доста повече топлина....трябва да се меси с повечко нафта ! Ако някой иска да експерементира с кероси да го дава насам....Аз ще експерементирам.....понеже вече съм го правил с нафта и керосин в разумни граници...само керосин,буталата и сегментите отиват да гледат филми !Смес от кореселин,бензин ,гас за горене и керосин...от железарията карахме едно време 50 кубиково балканче....!
          Последно редактирано от Roninn; 31-01-11, 00:35.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #50
            От: Керосин става ли за дизел

            Абе оставете човека да си кара с керосин, що сте тръгнали да спасявате Света от Потоп немога да разбера?
            Даже почнахте да цитирате Уикипедия и незнам си кви още глупости. Дали верно толкова много ви пука, че на някой си ще му се стопи мотора на колата?
            Попита ви - отговорихте му. Ако след няколко десетки поста по темата автора все още не е разбрал ............
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #51
              От: Керосин става ли за дизел

              Не. Аз например, тепърва започвам да куфея. Появи се ново гориво - гаС. Умрем да знам кво е па тва.

              Коментар


              • #52
                От: Керосин става ли за дизел

                Сигурно се използва за гАсене на нещо си, примерно ламБи...
                SUZUKI V-STROM 1000
                Jeep Cherokee 2.5CRD
                TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                о889 525 о74 - Владо

                Коментар


                • #53
                  От: Керосин става ли за дизел

                  Много смешно. Зер вие сте безгрешни?
                  Последно редактирано от Тихомир; 31-01-11, 06:24.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Керосин става ли за дизел

                    Не сме. Но когато се правим на месии, гледаме да не бъркаме поне топлото с мекото.
                    И се дразним, когато някой дава налудни съвети на децата ни, от камбанарията на интернета.
                    Все ми се струва, че глупостта и безхаберието трябва да имат естествени граници. След тях става смъртно опасно за всички.
                    Подозирам че обичаш правата на хората. Виждам - защитаваш правото на простака, да насажда простотията си.
                    Какво ще правим с моето право на култура? Също конституционно, прочее.
                    Последно редактирано от Стефан; 31-01-11, 06:41.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Керосин става ли за дизел

                      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                      Не сме. Но когато се правим на месии, гледаме да не бъркаме поне топлото с мекото.
                      И се дразним, когато някой дава налудни съвети на децата ни, от камбанарията на интернета.
                      Все ми се струва, че глупостта и безхаберието трябва да имат естествени граници. След тях става смъртно опасно за всички.
                      Вярно не сте. А сега вземи и прочети това като се гледаш в огледалото. И си спомни ти самия колко глупости си писал. И се засрами защото ролята на кръстоносец въобще не ти отива.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Керосин става ли за дизел

                        Не дали сме безгрешни, а дали попиваме като ни учат, това е въпроса.
                        Ако някой не слуша, когато му казват, че огъня ще го изгори - да пробва лично. Както казват латините ''Usus est optimus magister'' - Опитът е най-добрия учител.
                        До Познанието има няколко пътя - пътя на Подражанието, пътя на Послушанието и пътя на Опита.
                        Първите два са най-лесни, но не винаги ефикасни, а третия е най-сигурен, но и много трънлив .
                        Колега, не се издевателствай над автомобила, спомни си как до неотдавна хората даваха апартамент за Москвич! Остави кой кво направил и как еди кой си бил пробвал и му харесало! Ти си си Ти, не гледай другите какви ги вършат!
                        Не наливай керосин в колата, само лошо те чака!
                        На добър път!
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Керосин става ли за дизел

                          Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                          Не дали сме безгрешни, а дали попиваме като ни учат, това е въпроса.
                          Ако някой не слуша, когато му казват, че огъня ще го изгори - да пробва лично. Както казват латините ''Usus est optimus magister'' - Опитът е най-добрия учител.
                          До Познанието има няколко пътя - пътя на Подражанието, пътя на Послушанието и пътя на Опита.
                          Първите два са най-лесни, но не винаги ефикасни, а третия е най-сигурен, но и много трънлив .
                          Колега, не се издевателствай над автомобила, спомни си как до неотдавна хората даваха апартамент за Москвич! Остави кой кво направил и как еди кой си бил пробвал и му харесало! Ти си си Ти, не гледай другите какви ги вършат!
                          Не наливай керосин в колата, само лошо те чака!
                          На добър път!
                          Ти изобщо направи ли си труда да прочетеш какво съм писал? Май не.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Керосин става ли за дизел

                            Очаквам списъка на моите глупости, по твоята версия. Очаквам също така да обясниш защо са глупости.
                            И между другото - тънките моменти, в които нарочно съм насаждал неграмотност, или откровенни извращения с българския език.

                            Свикнал съм да отговарям за приказките и действията си. Ти ще отговориш ли?
                            Последно редактирано от Стефан; 31-01-11, 07:07.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Керосин става ли за дизел

                              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                              Ти изобщо направи ли си труда да прочетеш какво съм писал? Май не.
                              Да. Цялата тема от край до край. Само това за огледалото не го разбрах. И никога не ми е неудобно да кажа ''незнам'', ''немога'', ''вярно ли е .....''. Като незнам - питам.
                              А по темата - това дето ама много ме дразни е, че някоИ се опитват да убедят човека, че Слънцето изгрява от Север.
                              Керосина НЕ Е гориво за дизелови ДВГ и толкоз. Точка. По-нататъшни разтягания на дъвки и локуми са безпредметни. Дори самия въпрос го няма.
                              Иначе на мене лично ми е все тая, че на някой ще му се скапе колата, както и на Него му е все тая за моята.
                              Напомням, че Форума има донякъде и възпитателен ефект, ето защо редно е да се внимава какви акЪли се дават Тук.
                              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                              Само DIESEL !!!

                              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Керосин става ли за дизел

                                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                                Очаквам списъка на моите глупости, по твоята версия. Очаквам също така да обясниш защо са глупости.
                                И между другото - тънките моменти, в които нарочно съм насаждал неграмотност, или откровенни извращения с българския език.

                                Свикнал съм да отговарям за приказките и действията си. Ти ще отговориш ли?
                                Можеш да очакваш и второто пришествие нито аз съм в казармата, още по-малко пък ти си ми началник. Глупостите ти са толкова много, че не знам дали да избера простотиите ти за болните от Даун или някоя друга подобна изцепка. Не съм търсил нарочно, по памет е.
                                Що се отнася до отговорността естествено, че отговарям. Само не ми стана ясно кое ти дава основание да говориш за "насаждане" на неграмотност или другите там подробности.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X