Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

    И аз отивам днес следобяд с преспиване на Жребчево,не знам точно къде е мястото ,но било труднодостъпно.
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • #32
      От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
      И аз отивам днес следобяд с преспиване на Жребчево,не знам точно къде е мястото ,но било труднодостъпно.
      Някакви отзиви от там?


      Вчера на р.Тунджа,под с.Ханово предимно каракуди.Колкото и да ми е чудно още едно щукле на пружина.Бе захапало царевицата като разерен пинчер на домат.След него пак на царевица едно шаранче около педя и малко.Всички келеши получеха втори шанс за развитие обратно в реката.Естественно бях критикуван от сбирщина шопари(цигани),защо съм ги пускалИзвода е,че риба има много,но стига да се позапази от заличаването и
      Последно редактирано от STROIL; 18-08-10, 06:09.

      Коментар


      • #33
        От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

        Мястото беше близо до "Патарника"/сега краварника/-вечерта всички хванахме по една малка щучка,на другия ден нула,един път не мога да се похваля от добър улов на това Жребчево,ама и аз вече съм един рибар...
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • #34
          От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
          ...............един път не мога да се похваля от добър улов на това Жребчево...........
          За добра слука на Жребчево се набляга около месеците Септемри-Октомври.Добра слука имам на предвид примерно амур около 15-20кг.Бялата се търси там Март-Април.Сега в момента е в плитчините голямата риба.Също така срещу църквата има няколко дупки,които държът прилични риби,но вземат когато те преценят(Визирам лодки,джетове,катамарани и в прочие).Сега на пружина дава предимно каракуда около 0,700-1кг и платики около 1-2кг.Дребни шаранчета около 1кг. не се брои за риба.

          П.п.Настояване му е майката

          Коментар


          • #35
            От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

            Прекаран излет на р.Тунджа,село Коневец.
            Три въдици на царевица,обилно подхранване с царевица и кюспе.4 часа покой на рибата,абсолютно никакъв интерес към такъма.Вадя за проверка всичко и тц,драка явно,която се показва лекинко.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P8280054.jpg
Прегледи:1
Размер:109.0 КБ
ID:5204831
            Драка,но обичайното пак мрежа.Наложисе да се влиза в реката да се измъкне,че серсемите я бяха завързали здраво.
            Естественна моя постъпка е дая монтирам на огъня
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P8280055.jpg
Прегледи:1
Размер:272.1 КБ
ID:5204833 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Сетка.jpg
Прегледи:1
Размер:119.0 КБ
ID:5204832
            Сядаш до огънчето,псуваш ги за пореден път и се наслаждаваш на гледкатаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:P8280071.jpg
Прегледи:1
Размер:246.3 КБ
ID:5204834
            Риба е ясно,че нямаше,но пикника си заслужаваше.В общи линий е това от излета

            Коментар


            • #36
              Ники ... баси случката ... ЕВАЛА за постъпката, както винаги, но е криво, че ти се е провалил излета.
              Относно гадовете там ... кво да кажа не знам, можем само да псуваме край огъня и по компютрите ...

              И ето, че първото положително инфо от Шарково е вече налице - в шаранския форум колега е постнал позитивно инфо за този хубав водоем, придружено с 2 прекрасни снимки. Очаквам още много подобни постове и още повече снимки с хубави диваци от Шарково :-)
              Последно редактирано от Тихомир; 31-08-10, 10:39. Причина: сливане

              Коментар


              • #37
                От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                Какво става с риболова по нашия край, нещо темата си стои непокътната май :-( Аз нямам възможност да ходя по Ямболско за съжаление и само ровя из форумите .. но то и тука една суша ...

                Коментар


                • #38
                  От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                  Колеги аз тази седмица мисля да ходя надолу към Елхово за рибка ако някой скоро е ходил в него край за риба ще бъда благодарен да сподели къде е ходил и на каква стръв е хващал рибка
                  0898707872-Здравко

                  Коментар


                  • #39
                    От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                    Към парка на Елхово ли мислиш да ходиш или преди Елхово, примерно на Коневец или Тенево? На парка има добри места и държи риба зимата, но в момента реката е много голяма и мътна и май не е най-подходящият избор...На Поповска река чувам, че върви риба също и на Грудово.

                    Коментар


                    • #40
                      От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                      За в парка на Елхово се стягаме ама ще видим каквото сабя покаже
                      0898707872-Здравко

                      Коментар


                      • #41
                        От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                        Здравко,днес ходиха на Поповска-по десетина риби.На Срем по зле...

                        Коментар


                        • #42
                          От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                          Като се запролети малко времето не искате ли да направим един съвместен излет някъде около Ямбол или Сливен?

                          Коментар


                          • #43
                            От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                            Днеска ходихме на Черноземска река общо взето много труден риболов хващахме само гърбавици
                            на единична кука с жъладов черъв и червено мънисто
                            0898707872-Здравко

                            Коментар


                            • #44
                              От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                              Няма ли някоя снимчица?

                              Коментар


                              • #45
                                От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                                Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
                                Няма ли някоя снимчица?
                                Няма ве Найдине на телефона му се скапа камерата,то не че имаше кой знае ко да се снима
                                0898707872-Здравко

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X