Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

    В петък вечерта бях на Сливенската дупка, 5-6 червеноперки и 4 каракъдки ама всичко маломерка. дин колега дето беше там ми каза че до обяд вървяло и после секнало. Дребосъка излизаше на жито. Маломерките бяха върнати, само няколко слънчеви гадини останаха да дишат въздуж на брега
    -------Honda CR-V 128к.с.--------
    "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

    Коментар


    • #17
      От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

      Топчев ти къдеходиш за риба?

      Коментар


      • #18
        От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

        Аз ходих в петък на 09.07.2010 и в неделя на яз.Жребчево,в петък хванах няколко червенопери,една платика,и каракуда. В неделя три мааааломерни костурчета.

        Коментар


        • #19
          От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

          Първоначално публикуван от vanman Преглед на мнение
          Топчев ти къде ходиш за риба?
          Дочев е фамилията колега,Дочев!



          Да намерим малко разлики от Жребчево!
          Снимки от 2008г.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P8300188.jpg
Прегледи:1
Размер:100.0 КБ
ID:5193416 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P8300195.jpg
Прегледи:1
Размер:132.2 КБ
ID:5193417


          Тази година:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6160209.JPG
Прегледи:1
Размер:145.6 КБ
ID:5193418 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6160208.JPG
Прегледи:1
Размер:145.6 КБ
ID:5193419 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6150126.JPG
Прегледи:1
Размер:151.0 КБ
ID:5193420

          При толкова вода,а и несамо там,каква риба да чакаме?

          Коментар


          • #20
            От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

            В събота бях на мястото от където е първата снимка направена през 2008г.
            Няколко червенопери, каракуди и костур - три тигана риба/от по големите/
            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

            Коментар


            • #21
              От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

              Събота и неделя на Шарково до лудницата,тотално капо.Другите колеги имаха по костур-два и някоя маломерна каракуда.Къде е рибата тази година незнам вече.

              Коментар


              • #22
                От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                Отказвам се да ходя вече.
                Ще чакам лова, само да не и той като рибарлъка.
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • #23
                  От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                  Не се отказвай, колега! Рибарлъка и той като лова си има доста тънкости и не се учи за ден-два... Градски сме и ще се радвам някой ден да направим съвместен излет, а ако хванем и по някои риба, няма нищо по-хубаво от това.

                  Коментар


                  • #24
                    От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                    Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
                    Не се отказвай, колега! Рибарлъка и той като лова си има доста тънкости и не се учи за ден-два... Градски сме и ще се радвам някой ден да направим съвместен излет, а ако хванем и по някои риба, няма нищо по-хубаво от това.
                    И дума не става за отказване. Ходя за риба от 35години и щом до сега не съм се отказал, на дали ще се откажа някога. Просто от 14.08. се открива лова и понеже при мен е с приоритет, тъй като е само около 5 месица, оставям риболова на втори план, а офф роуда на трети, макар че в балкана пак си правя офф роуд всяка събота и неделя. А за съвместен риболов - нямам нищо против.
                    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                    Коментар


                    • #25
                      От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                      От Сливен и Ямбол сме доста във форума рибарите и няма да е никак лошо да се организира една риболовна офроуд разходка. Водоема може да го изберем така, че да е удобно за всички.

                      Коментар


                      • #26
                        От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                        Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
                        От Сливен и Ямбол сме доста във форума рибарите и няма да е никак лошо да се организира една риболовна офроуд разходка. Водоема може да го изберем така, че да е удобно за всички.
                        Аз съм за
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • #27
                          От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                          Тъй.Отчет от излета.
                          Язовир Малко Шарково.Местност Руженския ръкав.Една нощувка,4 дънни(пружини)+2 плувки на фосфор вечерно време.Резултата беше каракуди около педя и малко повече,кустур на дребна слънчевка със същите габарити.По някаква невежа случайност едно шаранче около 1кг,което бе върнато да претендира след време с по-големи габарити.С няколко думи това е.
                          Последно редактирано от STROIL; 09-08-10, 10:23. Причина: Допълнение.

                          Коментар


                          • #28
                            От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                            Първоначално публикуван от stroil Преглед на мнение
                            Тъй.Отчет от излета.
                            Язовир Малко Шарково.Местност Руженския ръкав.Една нощувка,4 дънни(пружини)+2 плувки на фосфор вечерно време.Резултата беше каракуди около педя и малко повече,кустур на дребна слънчевка със същите габарити.По някаква невежа случайност едно шаранче около 1кг,което бе върнато да претендира след време с по-големи габарити.С няколко думи това е.
                            Поздрави за прекараните часове до брега на Малко Шарково, Ники! Въпреки всичко, бил си на язовира, имал си късмета и майсторлъка да извадиш шаранче, според мен излетът си е бил достатъчно добър, мога само да пожелая следващият да бъде с доста повече шарковци и още повече време на язовира ;-)

                            Коментар


                            • #29
                              От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                              Ниолай на каква стръв хваща че само каракуди да излизат,аз при последния ми
                              излет там само червеноперки и то на сладка царевица тази от консервите
                              Другия път на яз.Тича дано там да ти е по голяма слуката
                              0898707872-Здравко

                              Коментар


                              • #30
                                От: За риба около Сливен Ямбол и Нова Загора

                                Първоначално публикуван от ribar4eto Преглед на мнение
                                Ниолай на каква стръв хваща че само каракуди да излизат,аз при последния ми
                                излет там само червеноперки и то на сладка царевица тази от консервите
                                Другия път на яз.Тича дано там да ти е по голяма слуката
                                Кръстник,кога ти беше последния излет там?Предимно борех на пружини,че на царевица с повдигач непипна.При наличие на огромен участък с водорасли и аз небих пипнал.Все пак споменах,че излета премина на Руженския ръкав,в следствие на което се предполага,че има обилни водорасли по плиткажите.Па за Тича диря обилно инфо из нета!

                                Митак,отделил съм ти седмица за Шарково,но след завръщането ти из нашия вилает!
                                Последно редактирано от Тихомир; 12-08-10, 15:25. Причина: пр.гр.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X