Обява

Свий
Няма добавени обяви.

предложение за среща на собствениците на исузи трупър и опел монтерей в софия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • предложение за среща на собствениците на исузи трупър и опел монтерей в софия

    Колеги предлагам да си изберем място където да се запознаем и поговорим за нашите джипове понеже са много капризни и да обменим знания. Аз предлагам да се разберем за удобен ден и час, също така и място. Моето предложение е паркинга на бриколаж в Люлин,в дните между понеделник и четвъртък вечер, защото повечето хора пътуват в провинцията . ако някой има предложение за място, ден или час нека да пише

  • #2
    От: предложение за среща на собствениците на исузи трупър и опел монтерей в софия

    Какво му е капризно съвременни машини ІІ-ра ръка, електроника, куплунги,....нормално е да има тук-там проблеми,....
    Първият ми 4х4 беше "Трупър" и ги смятам за надеждни и много комфортни машини като баланс към цената.....пък ако никой не откликне на поканата ти, дотъркаляй ми се да лочим кафеи да си клюкаме за "Трупъри"
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: предложение за среща на собствениците на исузи трупър и опел монтерей в софия

      Ако Трупърът е капризен - здраве му кажи))))
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        От: предложение за среща на собствениците на исузи трупър и опел монтерей в софия

        Щте намина ако ми е възможно
        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

        Коментар


        • #5
          От: предложение за среща на собствениците на исузи трупър и опел монтерей в софия

          Не разбрах имаше ли среща и ако съм пропуснал кога пак ще е новата?

          Коментар


          • #6
            От: предложение за среща на собствениците на исузи трупър и опел монтерей в софия

            Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
            Не разбрах имаше ли среща и ако съм пропуснал кога пак ще е новата?
            Пусналия темата да каже При мен никой не е идвал (на Калин трите "Трупъра" са си постоянно присъствие и не се броят) а и поканата си стои
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              От: предложение за среща на собствениците на исузи трупър и опел монтерей в софия

              И аз очаквам да предложите конкретен ден и място, за да се появя и да видите колко различен "трупчо" имам Пък ако Дядо Владо ни покани направо при него да направим срещата?

              Коментар


              • #8
                От: предложение за среща на собствениците на исузи трупър и опел монтерей в софия

                Тъй като аз пуснах темата предлагам на 4 08 сряда на паркинга на Бриколаж в Люлин около 19 часа

                Коментар


                • #9
                  От: предложение за среща на собствениците на исузи трупър и опел монтерей в софия

                  Аз мога да се дотъркалям в посочения ден и час!

                  Коментар


                  • #10
                    От: предложение за среща на собствениците на исузи трупър и опел монтерей в софия

                    Ще я има ли тази среща утре или не, да знам дали да идвам....

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X