Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nüvi 3790T

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin nüvi 3790T





    От известно време му се каним и ето днес дойде
    Първи впечатления:
    -Прекрасен екран!!!
    -Много Бърз
    -Много малък, ТЪНЪК и Лек!!!
    -най-накрая (отноео) "активна" стойка (не трябва да вкарваш първо УСБ кабела
    -3D-to e на ниво! И сградите (има дори и в Българската карта!!! макар и малко) и Терена!
    -"Тъча" също е на ниво!

    За сега съм Много доволен, дори продадох 1490Т-то!
    Малко повече като го поползвам, ще пиша пак

  • #2
    От: Garmin nüvi 3790T

    От къде си го купи? В България има ли го вече някъде?

    Коментар


    • #3
      От: Garmin nüvi 3790T

      Продаваме ги в нашият магазин на ул. Ген Гурко № 45. Цена 789 лв. с включено ДДС.

      Както винаги правим 5% отстъпка за съфорумници

      Уреда е УНИКАЛЕН!!!

      От известно време се ядосвам на Гармин, че не правят това на което са способни, но за този уред шапка им свалям!

      Ето и малко екранчета:


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28461.JPG
Прегледи:1
Размер:47.5 КБ
ID:5184349

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:47120.jpg
Прегледи:1
Размер:102.7 КБ
ID:5184350

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19505.JPG
Прегледи:1
Размер:60.2 КБ
ID:5184351

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:38380.JPG
Прегледи:1
Размер:82.8 КБ
ID:5184352

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:42447.jpg
Прегледи:1
Размер:83.2 КБ
ID:5184353

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9883.JPG
Прегледи:1
Размер:57.5 КБ
ID:5184354

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13127.JPG
Прегледи:1
Размер:64.3 КБ
ID:5184355

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:48957.jpg
Прегледи:1
Размер:69.6 КБ
ID:5184356

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:46891.jpg
Прегледи:1
Размер:101.9 КБ
ID:5184357

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16606.JPG
Прегледи:1
Размер:63.3 КБ
ID:5184358

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:45843.jpg
Прегледи:1
Размер:86.4 КБ
ID:5184359
      Последно редактирано от sabin; 08-06-10, 22:51.

      Коментар


      • #4
        От: Garmin nüvi 3790T

        От това, което си казал и показал изглежда много яко.С trafficTrends и myTrends и то само за 789лв.

        Коментар


        • #5
          От: Garmin nüvi 3790T

          Ето и нещо което ми липсваше МНОГО, но вече е решен и този проблем!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21543.JPG
Прегледи:1
Размер:53.1 КБ
ID:5184364

          Коментар


          • #6
            От: Garmin nüvi 3790T

            Невероятна машинка. С този уред със сигурност феновете на Гармин ще се увеличават.
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #7
              От: Garmin nüvi 3790T

              Устройството е уникално, предлага невероятен изглед, има voice command, при търсене предлага "подсказки" и не се налага пълното изписване, показва в червено превишена скорост - с една дума супер !!!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • #8
                От: Garmin nüvi 3790T

                На вторият ден ме изуми още повече! Обикновенно новите Гармински устроиства са яка Бета и след 4-5 ъпдеита започват да работят (не винаги). 3790Т е друга Бира, за времето което е у мен НИТО един рестарт, Нито едно забиване и Всичко работи, е странности си има но са ПРЕНЕБРЕЖИМИ и общото впечатление е ПРЕКРАСНО!!!

                БРАВО ГАРМИН!!!

                Браво Сабин-е за QWERTY-то!!!
                Аз лично изтрих повечето клавиатури и сега многo лесно се сменя Българска-Англииска

                Коментар


                • #9
                  От: Garmin nüvi 3790T

                  Здравейте,
                  Днес е сдобих с това чудесно устройство и съм с наистина добри първи впечатления. Досега бях с Nuvi 765T, но не може и да става сръвнение и като бързина, и като визия и всичко останало.
                  Искам да попитам къде се намира тази фонетична подредба на клавиатурата. В менюто за избор на клавиатира има само "АБВГ" и "ьiУЕИШ".
                  Също така се сблъсках със следния проблем: Тъй като навигацията дойде с инсталирана карта : OFRD CITY 5.21CYR, реших да си сложа ТОПО варианта, но устройството се ошашка. Демаркирам в менюто за избор на карти изолиниите, но когато започна да разглеждам картата те отново се появяват. Също ми се случва да демаркирам отново изолиниите и при разглеждане на картата виждам, че всичко е на латиница. Влизам в менюто за избор на карти и виждам, че и двете и изолиниите ,и самата карта са демаркирани. Като цяло въобще не можах да подкарам само картата без изолиниите, и отново си върнах CITY варианта. Ако някой има идея и може да помогне ще се радвам.
                  Другото което също не ми е ясно, защото не е като при 765Т, е качването на допълнителна карта. Тя трябва да се слага в директория "Map" или в скритата "System" където се намират европейската и всички останали карти?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Garmin nüvi 3790T

                    Специално за картите в директория Map трябва да се раздваш , защото може да слагаш неограничен брой различни файлове с карти. Писано е в друга тема по въпроса.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Garmin nüvi 3790T

                      Това с изключването на изо линиите е бъг. Изключва и ОФРМ Геотрейд заедно с тях. Допълнителните карти се слагат в map папката. Фонетичната клавиатура съм я правил аз и я качвам като екстра на уредите които продавам

                      Коментар


                      • #12
                        От: Garmin nüvi 3790T

                        Благодаря за информацията!
                        А като качвам карти с какви имена трябва да бъдат? Нали може само с gmapsupp, gmapprom и gmapprom1?
                        Има и още нещо, с което не мога да се справя. Преди малко от Мапсорса си прехвърлих към устройството няколко маршрута и 20-на точки, но точките не ги намерих в Любими както 765Т, а маршрутите не намерих откъде да ги импортирам. Да не би да няма възможност да се качват точки и маршрути от Мапсорс?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Garmin nüvi 3790T

                          Картите могат да се именуват както искаш но трябва да са с разширение .img

                          Пробвай с BaseCamp програмата за точките. Не съм тествал с MapSource дали работи и не мога да ти предложа друго решение.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Garmin nüvi 3790T

                            Благодаря отново за съветите. Изпробвах с Basecamp и става с за точки, но не става за маршрути. Просто няма меню в 3790, с което да се импортират маршрутите. При прехвърлянето от Мапсорса, в директория GPX в устройсвото се създава файл Temp.gpx. След включването на устройството обаче този файл изчезва. Въобще паметта на устройството се държи много странно и на моменти много неприятно. Когато се опитам да запиша нова карта в директория MAP, показва че я записва, но при включването на нувито картата я няма. Отново, когато погледна какво има в MAP картата я няма. Да не би да има някаква защита? Един път имах шанса да запиша една карта, но не разбрах как стана. Направих опит да преименувам една карта, но резултата беше неуспешен. Да не би аз да бъркам нещо, очаквах че мога да записвам и да трия всичко в MAP директорията, а и файла с камерите се записа на десетия път. Въобще паметта на това устройство работи много изберателно. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем дори и на друг модел на Гармин.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Garmin nüvi 3790T

                              Записваш файла, броиш до десет и дърпаш кабела без да му даваш "remove hardware" или "eject". Бъг е това.
                              Последно редактирано от Pacific; 26-06-10, 21:24.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X