Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой да е ходил там?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой да е ходил там?

    Става въпрос за този клип http://vbox7.com/play:2c68fb96 . В заглавието пише, че е до Хасково някъде, ама никой не ми казва къде е. Ако някой от вас е карал там или знае къде е, да пише.
    Благодаря предварително!
    Дарин 0897042636
    ВАЗ 2105

  • #2
    От: Някой да е ходил там?

    Колега клипа е качен преди 4 години , едвали мястото ще изглежда по същия начин ....
    Няма кал - Няма кеф !!!
    Suzuki Samurai LJ410 1984
    Suzuki LTZ400 2008
    Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

    Коментар


    • #3
      От: Някой да е ходил там?

      Първоначално публикуван от Dr1v7 Преглед на мнение
      Става въпрос за този клип http://vbox7.com/play:2c68fb96 . В заглавието пише, че е до Хасково някъде, ама никой не ми казва къде е. Ако някой от вас е карал там или знае къде е, да пише.
      Благодаря предварително!
      Това е трасето на ''Ендуро Хасково'' 2005-2006 има подробни тракове на ГПС-а . Намира се на 20 километра от Хасково в близост до връх Аида.
      Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
      New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

      Коментар


      • #4
        От: Някой да е ходил там?

        Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
        Колега клипа е качен преди 4 години , едвали мястото ще изглежда по същия начин ....
        Мислех, че още се провеждат там състезания.
        Предполагах, че е там някъде. Преди, в Хасково имаше много хубава писта, горе до птицекомбината и често като се връщах от село гледах състезания. Реших да отида преди няколко дена и какаво да видя ... Всичко обрасло, чешмата разрушена, абе просто нямам думи
        Дарин 0897042636
        ВАЗ 2105

        Коментар


        • #5
          От: Някой да е ходил там?

          Първоначално публикуван от Dr1v7 Преглед на мнение
          Мислех, че още се провеждат там състезания.
          Предполагах, че е там някъде. Преди, в Хасково имаше много хубава писта, горе до птицекомбината и често като се връщах от село гледах състезания. Реших да отида преди няколко дена и какаво да видя ... Всичко обрасло, чешмата разрушена, абе просто нямам думи
          А сега виждал ли си я?

          Коментар


          • #6
            От: Някой да е ходил там?

            Хаха Сега вече може да се нарече писта. Обаче от водата се свлича и не знам дали някой ще я потдържа, заради този скандал дето стана тогава. Нали била уж незаконна?
            Дарин 0897042636
            ВАЗ 2105

            Коментар


            • #7
              От: Някой да е ходил там?

              Ти затова недей се притеснява, там стоят много високо хората... Ще я оправят, ще я оправят и ще караме. :-)

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X