Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

    Вижте братята-китайци какво ми изпратиха като ценова листа за ръчни хъбове и няма ограничения за минимум бройки:

    Dear Dimitar,

    I'm glad to hear from you soon. And i'm pleased to learn that you're interested in our free wheel hubs. Hope our products will be a good help in your offroading. And we also welcome your friends to buy this or other itmes from us.

    Attached document is the quotation. Pls check and advise if you're satisfied with it.

    By the way,could you tell us which products meet your need? How much the quantity? And our payment term is T/T in advance. So if everything is OK, we'll give your the proforma invoice for your confirmation. If you like to ship the goods by sea,we can also arrange it for you.
    Quotation - Free Wheel Hub new.xls
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

  • #2
    От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

    Това лошо ли е, или добро?
    И за кой?

    Коментар


    • #3
      От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

      Жокерче: Питай ги от какъв материал са направени.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

        Ми то си пише, но предполагам, че става въпрос за корпуса. Фронтеро-Исузувите много ми приличат на тия, които се продават тук по 270 лева и има добри отзиви. Мисля да поръчам 1 чифт да видя колко стават, но не е зле да се видят и останалите. При тия цени мисля, че няма да е голямо набутване и пълен боклук да са.
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

          Suzuki-еви няма? Инъче доста интересна оферта!

          Коментар


          • #6
            От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

            И на страницата нямат за Сузуки. Обаче имат джекове, брони като АРБ и още една камара железарии. Не съм ги питал за цени, понеже теглото им е доста голямо и ще обезсмисли доставката от там.
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #7
              От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

              Ами за тази цена и аз да пробвам.Доставката колко ли ще излезе?

              Коментар


              • #8
                От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                Ми то си пише, но предполагам, че става въпрос за корпуса. Фронтеро-Исузувите много ми приличат на тия, които се продават тук по 270 лева и има добри отзиви. Мисля да поръчам 1 чифт да видя колко стават, но не е зле да се видят и останалите. При тия цени мисля, че няма да е голямо набутване и пълен боклук да са.
                На тая цена няма как да са стока тези копират фабриката от която аз купувам а пък тя копира AISIN. Както и да е, поръчай само един комплект да пробваш за тази цена какво ще ти пратят, варианта и нищо да не пристигне също го има ама кво ти пука сумата е малка пробвай.

                Коментар


                • #9
                  От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                  Еми, ако ще поръчваш, поръчай и за мен, да ги пробвам. Номера е 40250-32G10 NISSAN D21 27 шлици.
                  Ще ти пратя парите когато кажеш. Предполагам цената ще излезе някъде X3, ама и така са доволно евтини.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                    Ок, ще видя дали ще има още някой мераклия да се включи и ще им поръчам. Ще видим каква оферта ще дадат с транспорта, но предполагам, че пак ще е доста на сметка.
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                      Тази неприлично ниска цена за бройка ли е или за чифт? Ох съжалявам сега погледнах, че си го написал в заглавието.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                        Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
                        Тази неприлично ниска цена за бройка ли е или за чифт? Ох съжалявам сега погледнах, че си го написал в заглавието.
                        За чифт предполагам, ама не бързай да се радваш. Върху нея има транспорт, а върху всичкото това мито и ДДС.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                          Май по-скоро е за бройка, поне така е написал Куздов в заглавето. Иначе то е ясно, че цената е поне три пъти по 15$ с докарването. Но и така ще дойде на цена към 100-130 лева камплект. Но нека все пак Куздов да каже какво ще му отговорят.
                          Би ли имало отстъпка в цената на докарването, ако са повече бройки респективно по-тежък товар, но разпределен сред повече хора. А и какво би било митото на подобно нещо.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                            Хъм, с митото не знам как е, щото за радиостанциите не платих нищо. Бяха написали, че са играчки (то не, че не са де, ама за по-големи дечица ). Преди малко им писах да дадат подробности за цените за доставка и дали цената е за брой или чифт. Освен това имат и доста фланци, но за Фронтера няма, поне в каталога. Абе, нека да видим първо нещата реално как изглеждат, пък после ще го мислим. Имат доста играчки на сайта ...
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ръчни хъбове по $ 15 бройката...

                              Прощавайте ама не видях дали има за кия.
                              Кия Спортидж 2000тди
                              Всеки шут отзад-е крачка на пред

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X