Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: София-Кейп Таун

    Ето и снимките. Наистина беше невероятно.























    Мястото е уникално красиво, а и съчетано с адреналина от полета с хеликоптер става още по-незабравимо. Утре продължаваме към Ботсвана, където може би малко ще променим маршрута за да минем през пустинята Калахари, но това ще решим на място според състоянието по пътищата.
    Поздрави

    Коментар


    • От: София-Кейп Таун

      Импозантно !
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • От: София-Кейп Таун

        Да се похваля и с нов аватар...

        вчера след като посетихме компанията,която организира полетите с хеликоптер на връщане към хотела попаднахме на голямо семейство слонове.Бяха много дружелюбни и ми позволиха да се снимам с тях.



        Бойко имам да го черпя мнооооого бири...........
        Последно редактирано от boiko73; 24-07-10, 19:59.
        търся си подписа....

        Коментар


        • От: София-Кейп Таун

          Супер!!! Веднага става ясно, че не сте си губили времето в хеликоптера.

          Благодарности! И нататък все с такива красоти да ни радвате!
          Искам България чиста!

          Коментар


          • От: София-Кейп Таун

            Това може би е едно от най красивите места на Земята. Никога няма да го видя.

            Мони как разбра ,че тия слонове са дружелюбни .Аз гледах снимката , гледах я, и все виждам
            див слон с 1 м. бивни

            Коментар


            • От: София-Кейп Таун

              Честити ви аватари, страхотни са , както и снимките от водопадите!
              Наслаждаваите се на творенията на природата.
              Желая ви още много прекрасни мигове в това необикновено пътешествие.

              Коментар


              • От: София-Кейп Таун

                Тези водопади.. къде пропадат ? Зашеметителни места и снимки !

                Коментар


                • От: София-Кейп Таун

                  Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
                  Това може би е едно от най красивите места на Земята. Никога няма да го видя.

                  Мони как разбра ,че тия слонове са дружелюбни .Аз гледах снимката , гледах я, и все виждам
                  див слон с 1 м. бивни
                  Жоре, със сигурност ще ги видиш. То и аз си мислих, че никога няма да ги видя на живо, ама ето че стана.

                  А за слоновете водихме преговори. Мони им каза, че ще ги пусне да минат през пътя само ако се снима с тях и вожда им се съгласи, че инак нямаше да могат да си се приберат. Не им оставихме никакъв избор.

                  Днес наистина беше уникално и пожелавам на всички някой ден да се убедят лично в красотата на това място.

                  Коментар


                  • От: София-Кейп Таун

                    Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                    ...А за слоновете водихме преговори. Мони им каза, че ще ги пусне да минат през пътя само ако се снима с тях и вожда им се съгласи, че инак нямаше да могат да си се приберат. Не им оставихме никакъв избор...
                    Ейййй, вие скоро и пътни такси ще вземете да им събирате Само внимавайте с лъвовете, че са малко "неразбрани"

                    Страхотни снимки, страхотно приключение...


                    Бойко, усети ли духа вече? Откри ли някъде себе си?
                    Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                    Коментар


                    • От: София-Кейп Таун

                      Браво момчета
                      Невероятни снимки сте направили отново, като картички са
                      А, тази с дъгата е уникална

                      Коментар


                      • От: София-Кейп Таун

                        Отново страхотни снимки.Просто уникална природа и като помислиш,още колко много неща има за гледане??!!
                        [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

                        Коментар


                        • От: София-Кейп Таун

                          Бойко, Мони нищо не виждам от снимките, но сигурно са хубави
                          Видях само от аватарите, че някакъв слон се мъчи да се качи на КТМа и че Бойко ще сменя екипировката
                          Къде сте бе хора? Вие не трябваше ли вече да се прибирате ... ? Или не ви се връща ?
                          Поздрави.
                          Последно редактирано от Chinela; 27-07-10, 13:33.
                          ______2
                          Е = MZ

                          Коментар


                          • От: София-Кейп Таун

                            Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
                            ...Откри ли някъде себе си?
                            Аз май успях да те открия. Ей тоя крехък африкански левент с харема си от долната фотография поразително ми прилича на теб Ух, ама как са го полазилиии....

                            Сега е ред на Мони, ама при него всичко е ясно, фен-клуба му е гигантски, та направо слонски.
                            Последно редактирано от Ilarioncho; 27-07-10, 12:17.
                            Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                            Коментар


                            • От: София-Кейп Таун

                              Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                              Бойко, Мони нищо не виждам от снимките, но сигурно са хубави
                              Видях само от аватарите, че някакъв слон се мъчи да се качи на КТМа и че Бойко ще сменя екипировката
                              Къде сте бе хора? Вие не трябваше ли вече да се прибирате ... ? Или не ви се връща ?
                              Поздрави.
                              Ами, прибира ми се само заради Вики и приятелите. Иначе хич нямаше и да се замисля за прибиране. Снимките каквито и да са, не могат да пресъздадат това, което изпитва човек когато види на живо всички неща. Сега сме в Ботсвана в Калахари - уж пустиня, пък е цялата в растителност катоо савана. Утре влизаме в Намибия и трябва да стигнем до Уиндхоук за да сменим гумите, че работата е вече много зле. Нямат
                              грам грайфер. На 14.08.2010г. живот и здраве вечерта ще сме в България.

                              Илариончо - този дух още го търся. Тази сутрин открих себе си, че в тоалетната имаше огледало и се видях. А иначе открих, че много ме кефи да си пътувам с мотора, но много ми липсва жената и приятелите. Ей тъй ако можеше всички вкупом да си пътуваме, въобще няма да помисля за прибиране. Пък и си мисля, че за 37 години отдавна съм открил каква шамандура съм и за момента ми стига това откритие

                              Коментар


                              • От: София-Кейп Таун

                                Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                                ...Ей тъй ако можеше всички вкупом да си пътуваме...
                                Е, де тоз късмет
                                Ама много бързо се движите и няма да можем да ви догоним...
                                Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X