Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите Фронтери

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Представяне на нашите Фронтери

    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Представяне на нашите Фронтери

      Честито,колега! Лачена и хубава изглежда.Дано и да е здрава! Много безаварийни километри и приключения!

      Коментар


      • От: Представяне на нашите Фронтери

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0075.jpg
Прегледи:1
Размер:107.9 КБ
ID:5693420Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0078.jpg
Прегледи:2
Размер:126.4 КБ
ID:5693421Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0082.jpg
Прегледи:1
Размер:112.3 КБ
ID:5693422Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0080.jpg
Прегледи:3
Размер:116.3 КБ
ID:5693423Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0085.jpg
Прегледи:1
Размер:156.6 КБ
ID:5693424 Да се похваля и аз с моита техника
        Nissan Terrano 2.7tdi

        Коментар


        • От: Представяне на нашите Фронтери

          Първоначално публикуван от krisskriss Преглед на мнение
          Може ли 2 въпроса: - Днес сутринта около 8:40 дали си карал по околовръстното посока "камбаните"? - Гумите какъв размер са?
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • От: Представяне на нашите Фронтери

            Първоначално публикуван от dilov4eto Преглед на мнение
            Да се похваля и аз с моита техника
            Честито, много да те слуша и да те радва.
            Като гледам как си я лъснал, надали ще слизаш от асфалта с нея
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Представяне на нашите Фронтери

              Благодаря Ще излиза разбира се ,но по-софт и то основно по работаКато я обзаведа с по големшки гуми ще видим :Д
              Nissan Terrano 2.7tdi

              Коментар


              • От: Представяне на нашите Фронтери

                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                Може ли 2 въпроса: - Днес сутринта около 8:40 дали си карал по околовръстното посока "камбаните"? - Гумите какъв размер са?
                Не съм бил аз на околовръсното...Гумите са стандартния размер 245/70/16

                Коментар


                • От: Представяне на нашите Фронтери

                  Коментар


                  • От: Представяне на нашите Фронтери

                    И аз вече мога да се похваля. Двигателят е 2.8 ТДИ.




                    Коментар


                    • От: Представяне на нашите Фронтери

                      хахахааха ще умра. Колега да не кандидатстваш за RedNeck на годината?
                      махни го това псевдо желязо отпред моля те. Ще ти нанесе непоправими щети ако случайно вземе та си свърши работата.
                      И задната броня кърти. всичко е въпрос на вкус знам, но все пак е потресаващо....
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • От: Представяне на нашите Фронтери

                        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                        хахахааха ще умра. Колега да не кандидатстваш за RedNeck на годината?
                        махни го това псевдо желязо отпред моля те. Ще ти нанесе непоправими щети ако случайно вземе та си свърши работата.
                        И задната броня кърти. всичко е въпрос на вкус знам, но все пак е потресаващо....
                        Явно такъв е бил вкусът на предишния собственик. И мен не ме кефи особено, ама точно сега нямам намерение и време да я "разкрасявам". И считам за неуместни шегичките по мой адрес, при положение че нито ме знаеш нито ме познаваш.

                        Коментар


                        • От: Представяне на нашите Фронтери

                          Специално ли е правено това от пред или е от някой жип?(някой случайно да има излишен за фронтера,че си търся)
                          C20Nе '94 KБ

                          https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

                          Коментар


                          • От: Представяне на нашите Фронтери

                            Първоначално публикуван от batboby Преглед на мнение
                            Явно такъв е бил вкусът на предишния собственик. И мен не ме кефи особено, ама точно сега нямам намерение и време да я "разкрасявам". И считам за неуместни шегичките по мой адрес, при положение че нито ме знаеш нито ме познаваш.
                            Честита да ти е колега, не се пали чак толкова де , не сме (BG-Mamma), тук сме все готини пичове и сам ще се убедиш... , относно предния булбар, наистина е прекалено преоразмерен.... и при близки срещи с някое препятствие, ще ти направи предните ламарини на вълни, крепи се на общо 4 болта отдолу и се сваля за 10 минути, стига предишния собственик да не го е заварил..., а задната броня според мен, можеш да я боядисаш в черен мат и ще заспи работата
                            Последно редактирано от Еделвайс; 11-12-15, 09:10. Причина: Пояснение

                            Коментар


                            • От: Представяне на нашите Фронтери

                              Първоначално публикуван от batboby Преглед на мнение
                              Явно такъв е бил вкусът на предишния собственик. И мен не ме кефи особено, ама точно сега нямам намерение и време да я "разкрасявам". И считам за неуместни шегичките по мой адрес, при положение че нито ме знаеш нито ме познаваш.
                              Те не са по твой адрес а по адрес на автомобила ти. И не е нужно да те познавам за да си давам мнението за снимката.
                              А също така не са шегички а истини. Това отпред е неразумно да стои, има поне 5 причини изпитани в реалния живот с които да подкрепя думите си. А ако си се засегнал от тона ми явно и ти не ме познаваш
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • От: Представяне на нашите Фронтери

                                Свали булбара. Той не може да ти бъде полезен. Ужасен е и при удар ти ще пострадаш. Даже ако му вземеш кинти, ще си на далавера.
                                Стягай джипката и като си готов, заповядай на някоя разходка.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X